Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Rankingubezpieczennazycie.pl
Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55

Korzyści

  • Wszystkie ubezpieczenia na życie w jednym miejscu
  • Szybko i łatwo porównasz ubezpieczenia na życie dostępne na rynku

Wiarygodność

  • Pierwszy niezależny ranking ubezpieczeń na życie
  • Stworzony przez specjalistów ds. ubezpieczeń największego portalu Ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

  • Zebrane dane będą wykorzystane przez specjalistę wpisanego do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego
  • Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez GIODO

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie. Będziemy tutaj pisać także o kulisach naszej pracy, o tym kim jesteśmy i jak wygląda nasz codzienny dzień w Rankingubezpieczennazycie.pl.

O ubezpieczeniu grupowym mówi się coraz częściej w kontekście dobrego pracodawcy. Poważna firma powinna oferować, oprócz wynagrodzenia, również inne profity, jak np. karty programu aktywności sportowej, pakiety medyczne, premie, dofinansowanie do wyprawki szkolnej lub wczasów oraz polisę na życie.
Czytaj więcej
Do niedawna polisy na życie były przykładem produktu, który można zakupić jedynie w obecności agenta, przy czym miejsce takiej transakcji było do ustalenia. Offline’owy monopol został przełamany przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva wiosną 2017 roku, gdy ruszyła sprzedaż gotowych pakietów ubezpieczenia na życie.
Czytaj więcej
Nie ma uniwersalnej polisy na życie, która sprosta oczekiwaniom wszystkich ubezpieczonych, ale są sposoby, które ułatwią znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Od czego zacząć? Najlepiej od samego początku, czyli zakresu ochrony danego ubezpieczenia.
Czytaj więcej
Niewielu jest ubezpieczycieli, którzy prezentują szczegóły swojej oferty polis na życie pod kątem konkretnych świadczeń i kwot. W przypadku AIG już na wstępie znane są nie tylko stawki dla danego zakresu ochrony, ale i wysokość składki miesięcznej. Ubezpieczeni mogą wybrać jeden z czterech planów składkowych.
Czytaj więcej
Pracownik firmy z branży budowlanej ulega wypadkowi podczas wykonywania czynności zawodowych. Ponieważ zakład pracy wykupił zatrudnionym polisę grupową, z tego tytułu poszkodowany otrzyma świadczenie. A co, jeśli dodatkowo opłacał składki z indywidualnego ubezpieczenia na życie? Które świadczenie mu przysługuje?
Czytaj więcej
Mogłoby się wydawać, że zakup polisy na życie przez osobę bezrobotną jest nie do końca rozsądne. Przecież ubezpieczenie na życie generuje dodatkowe płatności, które obciążają finansowo, co dla osoby nieposiadającej stałego zatrudnienia może być kłopotliwe z finansowego punktu widzenia.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. © 2006-2017