Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki
Przejdź do formularza:
Porównaj cenyDzisiaj 6 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.
W ofercie towarzystwa Concordia możemy znaleźć produkt ochronny Życie Plus. Jest to ubezpieczenie, które chroni na wypadek utraty głównego żywiciela rodziny, na wypadek chorób i konieczności leczenia (w tym leczenia szpitalnego), zabezpiecza finanse rodziny w sytuacji śmierci najbliższych (współmałżonka, dziecka, rodzica teścia). Świadczenia są wypłacane w sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania na kapitał (np. urodzenie dziecka).
Życie Plus zostało laureatem konkursu NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL za rok 2011. Ubezpieczenie to zyskało uznanie Kapituły konkursu za innowacyjność, premiowanie profilaktyki i działań prozdrowotnych.
36 możliwości wyboru oferty dostosowanej do potrzeb Klienta – to jedna z unikatowych cech produktu Concordii – Życie Plus. Klient ma możliwość wyboru spośród 36 elementów, dostosowując ubezpieczenie do swoich indywidualnych potrzeb. To tak, jakby zaproponowano mu 36 ofert, a udało się uzyskać maksymalną prostotę i przejrzystość zawarcia. To Klient decyduje o szerokości ochrony, od niego zależy też wysokość składki. Jego charakterystyczną cechą jest promowanie postaw i profilaktyki w życiu Klienta za pomocą wypłaty dodatkowych świadczeń wchodzących w skład "standardowych" ryzyk.
Umowa ubezpieczenia może być zawarta na okres:
Umowa Ubezpieczenia może zostać zawarta na rzecz osoby, która w dniu jej zawarcia ukończyła 16 rok życia a nie ukończyła 70 roku życia.
Ocena ryzyka dokonywana jest na podstawie informacji o:
Składka może być opłacana jednorazowo, rocznie, co pół roku, kwartalnie, bądź miesięcznie.
Ubezpieczający, z chwilą zawierania umowy ubezpieczenia może wskazać w jakiej wysokości procentowej: 0 %, 10 % lub 20 %, Ubezpieczyciel ma dokonać podwyższenia sumy ubezpieczenia (indeksacja) dla ryzyk wchodzących w zakres umowy ubezpieczenia.
Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (dawniej Concordia Wielkopolska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych) rozpoczęło swoją działalność w lutym 1996 roku po kilkumiesięcznych staraniach o zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.
Zrealizowano w ten sposób jeden z postulatów środowisk samorządowych Wielkopolski zgłoszony pod adresem władz Gospodarczego Banku Wielkopolski SA w trakcie I Konferencji "Związki Finansowe gmin i banków spółdzielczych" jaka odbyła się we wrześniu 1995 roku w Poznaniu.
Zgromadzeni wówczas przedstawiciele prawie wszystkich banków spółdzielczych Zrzeszenia Regionalnego GBW SA uznali, że jednym z nieodzownych elementów wypełniającym wzajemne związki finansowe jest instytucja ubezpieczeniowa o charakterze regionalnym, służąca wypełnianiu potrzeb gmin i banków spółdzielczych. Uzgodniono formułę prawną przyszłego zakładu ubezpieczeń i przyjęto, że będzie to towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych, które ze względu na swoje cechy i walory jest najbardziej przyjazne dla środowisk samorządowych i spółdzielczych.
Źródło: Concordia
Średnia ocena: 4.18
Dziękujemy za oddanie głosu.
Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?
Poradnik
ubezpieczeniowy
Opis ubezpieczeń
TOP 5
Ubezpieczeń ochronnych
TOP 5
Towarzystw ubezpieczeniowcyh
Porównaj ubezpieczenie