Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

W dzisiejszych czasach, by zakupić ubezpieczenie na życie, nie musimy udawać się do biura agencji ubezpieczeniowej konkretnego towarzystwa. Coraz częściej w zakupie polisy na życie pośredniczą operatorzy komórkowi lub banki.
Czytaj więcej
Ochrona dla pracowników małych, średnich i dużych firm na 12 miesięcy, 14 zdarzeń w zakresie ochrony i składka już od 10 zł miesięcznie. Polisa grupowa AXA zawiera kilka wariantów ubezpieczenia w miejscu pracy. Sprawdzamy, na co warto zwrócić uwagę.
Czytaj więcej
Polisy dla osób starszych w odróżnieniu od innych ubezpieczeń gwarantują niższe odszkodowanie i zawierają węższy zakres ochrony. Jednak dla wielu ubezpieczonych takie rozwiązanie będzie korzystne. Sprawdzamy, kto może kupić ubezpieczenia na życie dla seniora.
Czytaj więcej
Dzieciom w wieku szkolnym przytrafia się zarówno wiele infekcji, ale również poważnych chorób, jak i wypadków, które kończą się mniejszymi lub większymi urazami ciała. Może to skutkować koniecznością drogiego leczenia, wizyt u specjalistów, jak również kosztownej rehabilitacji. W takiej sytuacji pomóc może ubezpieczenie szkolne NNW, które zapewni wsparcie finansowe. Także w czasach pandemii koronawirusa.
Czytaj więcej
Ochrona dla minimum 3, 9 czy 15 pracowników, którzy nie skończyli 69 lat. Do tego wiele rozszerzeń z uwzględnieniem małżonka, dziecka czy rodzica. Zanim porównasz ofertę PZU z innymi, sprawdź, co oferuje największe towarzystwo w Polsce.
Czytaj więcej
Wybór ubezpieczenia na życie nie jest łatwą decyzją. Na rynku ubezpieczeniowym ofert jest naprawdę wiele i to zupełnie różnych, zatem nietrudno znaleźć nawet kilka ofert, które odpowiadałyby naszym oczekiwaniom. Na co zatem warto się zdecydować?
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!

  Porównaj ubezpieczenie

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Suma ubezpieczenia
  Okres ochronny
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020