Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 14 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU oferuje kilka różnorodnych produktów ochronnych, które różnią się między sobą szczegółami. Jednakże dla każdego indywidualnego klienta, szczegóły te mogą być dość istotne i mogą zaważyć o tym, czy wybrany zostanie właśnie ten czy inny produkt.
Czytaj więcej
Zalet ubezpieczenia grupowego jest tyle samo, co wad. Dla jednych gotowy pakiet z listą ryzyk jest ograniczeniem, a dla innych wygodnym rozwiązaniem. Podobnie wygląda sytuacja z odszkodowaniem i wysokością składki. Na podstawie kilku przykładów pokazujemy, dla kogo grupowe ubezpieczenie na życie okaże się strzałem w dziesiątkę.
Czytaj więcej
Emeryci to nie jest główna grupa docelowa towarzystw ubezpieczeniowych. Oferty dedykowane seniorom można policzyć na palcach jednej ręki, ale te, które się pojawiają, z reguły nie wymagają przechodzenia ankiety medycznej. Sprawdzamy, co jeszcze zawiera ubezpieczenie dla emeryta.
Czytaj więcej
Ochrona za 30 zł rocznie z ubezpieczenia szkolnego, polisa rodzinna czy oszczędzanie do 18 urodzin dziecka? Rodzice mają sporo możliwości zabezpieczenia przyszłości dziecka, a wybór zależy głównie od zasobności portfela. Sprawdzamy, która polisa będzie odpowiednia pod kątem finansowym.
Czytaj więcej
Swoją przyszłość możemy zabezpieczyć na wiele różnych sposobów, jednak najbardziej skuteczną ochronę zapewni nam indywidualna polisa na życie. Posiadanie ubezpieczenia PZU może zagwarantować nam pomoc finansową w wielu trudnych życiowych sytuacjach.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie zapewnia nam nie tylko ochronę, ale także oszczędzanie i inwestowanie. Składka miesięczna w całości może być kierowana na ochronę, jak i może być dzielona na część ochronną i finansową. W ten sposób możemy gromadzić lub pomnażać kapitał, który wypłacimy po paru latach. Sprawdzamy, komu przyda się długoterminowe ubezpieczenie na życie.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!

  Porównaj ubezpieczenie

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Suma ubezpieczenia
  Okres ochronny
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020