Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 12 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Odejście z pracy oprócz rozwiązania umowy, ma jeszcze inny ważny aspekt – zakończenie ubezpieczenia grupowego. Nie zawsze jednak te dwie rzeczy muszą się ze sobą łączyć, a ochronę można kontynuować, jednak na innych warunkach.
Czytaj więcej
Polisa od 33 złotych miesięcznie, a może kilkaset tysięcy na walkę z nowotworem – oferta polis na życie Warta jest szeroka i dopasowana do każdej grupy wiekowej. Ubezpieczenie znajdą dla siebie zarówno rodzice troszczący się od dobro dziecka, jak i zwolennicy gromadzenia oszczędności.
Czytaj więcej
Niska świadomość posiadania ubezpieczenia, przesadna wiara we własne możliwości finansowe i pozorna oszczędność to główne błędy popełniane przy zakupie polisy na życie. Na naszą niekorzyść działa także pośpiech i brak wcześniejszego porównania ofert.
Czytaj więcej
W ostatnich latach zaobserwowano znaczący wzrost świadomości ubezpieczeniowej Polaków. Najchętniej ubezpieczamy nasze mienie: mieszkanie i samochód, a na kolejnym miejscu znajdują się ubezpieczenia na życie. Na polskim rynku działa wielu ubezpieczycieli dostarczających wysokiej jakości produkty.
Czytaj więcej
Ochrona finansowa małżonka oraz dzieci jest w razie wypadku czy poważnej choroby szczególnie ważna. Tyle że wykupienie polisy dla każdego członka rodziny z osobna może być rozwiązaniem mało opłacalnym. Dlatego warto pomyśleć o rodzinnej polisie na życie.
Czytaj więcej
Dostęp do publicznej służy zdrowia jest dla większości osób bezpłatny. Jednak, aby nie płacić za wizytę czy badanie, trzeba uzbroić się w cierpliwość od kilku tygodni do nawet kilku lat. Dlatego coraz większą popularnością cieszą cię prywatne polisy zdrowotne. Sprawdzamy, co obejmują i kiedy mogą być alternatywą dla usług realizowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!

  Porównaj ubezpieczenie

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Suma ubezpieczenia
  Okres ochronny
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020