Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 12 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Karencja, czyli okresowy brak odpowiedzialności finansowej ze strony towarzystwa, powoduje, że polisa nie działa od razu. Ale nie wszędzie tak jest i nie dla każdego rozszerzenia. Obecność i długość karencji sprawdzamy na kilku przykładowych ubezpieczeniach życiowych.
Czytaj więcej
Roszczenia ze strony ubezpieczonych, którzy albo nie otrzymali świadczenia, albo otrzymali je w niezadowalającej wysokości są codziennością dla towarzystw ubezpieczeniowych. Przynajmniej części z tych sporów można uniknąć gdyby klienci dokładniej czytali szczegóły umowy.
Czytaj więcej
Od początku kwietnia możemy składać wnioski o pomoc finansową z programu 500+. Część z tych środków przeznaczymy zapewne na bieżące wydatki. Warto jednak pomyśleć, w jaki sposób zainwestować resztę funduszy, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo i przyszłość dzieciom.
Czytaj więcej
Decydując się na ubezpieczenie na życie, nie spodziewamy się zwykle, że za jakiś czas możemy zdecydować się na rezygnację z polisy. Do takiego kroku może nas posunąć nas kilka ważnych powodów, jednak sama rezygnacja nie zawsze jest konieczna. Sprawdźmy zatem, jakie rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.
Czytaj więcej
Zadłużenie się w banku to zawsze ryzyko wpadnięcia w długi, bez względu na wnioskowaną kwotę. Wystarczy nawet drobny uraz, aby uniemożliwić wykonywanie pracy i spłatę zobowiązań. Dlatego przyda się polisa na życie z odpowiedni zakresem ochrony. Podpowiadamy, co można znaleźć w ofercie porównywarki i banku.
Czytaj więcej
Polisa życiowa to przede wszystkim ochrona finansowa w razie śmierci ubezpieczonego. Jednak dzięki umowom dodatkowym można dostać odszkodowanie za złamanie ręki, leczenie szpitalne czy zdiagnozowanie choroby i wypadek.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!

  Porównaj ubezpieczenie

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Suma ubezpieczenia
  Okres ochronny
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020