Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Zastanawiasz się nad zakupem ubezpieczenia na życie, jednak ten temat jest ci tak obcy, że ciągle odsuwasz w czasie ostateczną decyzję? Zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę, warto dowiedzieć się kilku rzeczy.
Czytaj więcej
Polisa na życie ma chronić osobę ubezpieczoną na wypadek jej śmierci lub innych zdarzeń ujętych w umowie. A co z pozostałymi domownikami? Dlatego, jeśli posiadasz dużą rodzinę, możesz chronić finansowo życie i zdrowie najbliższych płacąc tylko jedną składkę.
Czytaj więcej
Ponieważ nie wiemy, co nas czeka w bliższej i dalszej przyszłości, dobrze jest się zabezpieczyć. Taką możliwość zapewniają nam umowy dodatkowe w polisach na życie. Na przykładzie polis PZU i MetLife sprawdzamy, jakie możliwości mamy do wyboru.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie to produkt dobrowolny. Nikt nie może nas zmusić do posiadania polisy, także bank. Inaczej sytuacja wygląda, jeśli staramy się o pożyczkę. Wtedy jednym z wymagań banku będzie dodatkowe zabezpieczenie kredytobiorcy w postaci ubezpieczenia.
Czytaj więcej
Z reguły opłacasz składki, aby w razie wypadku otrzymać pieniądze z polisy. Jeśli jednak nie wydarzy się żadne nieszczęśliwe zdarzenie, suma wpłaconych składek trafi do ubezpieczyciela. Chyba że wykupisz polisę mieszaną i założysz się z towarzystwem, że dożyjesz 70 urodzin.
Czytaj więcej
Sama podstawa to może być za mało, jeśli chcemy skorzystać z odszkodowania. Z kolei zakup polisy ze wszystkimi możliwymi dodatkami spowoduje wysokie koszty ubezpieczenia. Do tego musimy zdecydować, czy zależy nam przede wszystkim na ochronie, czy także na gromadzeniu oszczędności bądź inwestowaniu.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Opis ubezpieczeń

  Porównaj ubezpieczenie

  Porównaj ubezpieczenie
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2021 | Mapa serwisu