Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 12 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Każdy kochający rodzic marzy, by zapewnić swojemu dziecku jak najlepszą przyszłość. Nawet jeśli dzisiaj mamy ku temu możliwości, dzięki dobrej pracy i zgromadzonym oszczędnościom – nie oznacza to wcale, że będzie tak za 10 czy 20 lat. Przyszłości nie jesteśmy w stanie przewidzieć i może ona nas bardzo zaskoczyć. Jak się przygotować na to, by móc wspierać dziecko w przyszłości?
Czytaj więcej
Decyzja o wyborze polisy na życie zależy od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest cena, ale nie zawsze niska składka będzie oznaczać wartościowe ubezpieczenie. Podpowiadamy, o czym warto pamiętać, gdy chcemy chronić finansowo życie i zdrowie z polisy.
Czytaj więcej
W polisie na życie cena jaką zapłacimy za składkę zależy od co najmniej kilku czynników. Część z nich dotyczy ubezpieczenia, a część ubezpieczonego. Sprawdzamy, które czynniki mają największy wpływ na koszt polisy życiowej i podpowiadamy, jak uniknąć wysokiego rachunku.
Czytaj więcej
Mimo tego samego zakresu ochrony co roku zapłacimy za polisę więcej. Jak to możliwe? Wszystko przez inflację, która powoduje, że odszkodowanie traci na wartości. Aby temu zapobiec, towarzystwa stosują właśnie indeksację składki.
Czytaj więcej
Spłata kredytu może trwać rok, ale i dwie dekady. Przez ten czas nawet niegroźny wypadek jest w stanie przerwać naszą płynność finansową i spowodować zaleganie z płatnością raty. Dlatego banki oferują do pożyczki ubezpieczenie na życie. Sprawdzamy, kiedy trzeba mieć polisę na życie i czy jest ona konieczna przy zaciąganiu kredytu.
Czytaj więcej
Zdiagnozowanie nowotworu wcale nie musi oznaczać najgorszego. Jeśli mamy polisę na życie z odpowiednim rozszerzeniem, otrzymane pieniądze pozwolą nam na szybkie podjęcie działań. Co prawda składa ubezpieczenia jest nieco wyższa, ale świadczenie finansowe może okazać się bezcenne.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!

  Porównaj ubezpieczenie

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Suma ubezpieczenia
  Okres ochronny
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020