Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Bez względu na rodzaj zatrudnienia i miejsce pracy jesteśmy narażeni na utratę zdolności do zarobkowania. Ubezpieczenie społeczne z ZUS na nic nie zda, dlatego warto wcześniej poszukać odpowiednie polisy życiowej z takim właśnie rozszerzeniem.
Czytaj więcej
O polisie na życie najczęściej myśli się w kontekście oszczędzania na czas emerytury. Ale co dalej? Czy później ochrona nie jest już potrzebna? Seniorzy również mogą potrzebować zabezpieczyć przyszłość swoją oraz swoich najbliższych.
Czytaj więcej
Zakup dobrego ubezpieczenia na życie nie musi być wcale czasochłonny i skomplikowany, a my nie musimy mieć szczegółowej wiedzy w tej dziedzinie. Wystarczy wiedzieć na co zwracać uwagę, gdzie szukać i jak porównać oferty, by znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie.
Czytaj więcej
Odejście z pracy oprócz rozwiązania umowy, ma jeszcze inny ważny aspekt – zakończenie ubezpieczenia grupowego. Nie zawsze jednak te dwie rzeczy muszą się ze sobą łączyć, a ochronę można kontynuować, jednak na innych warunkach.
Czytaj więcej
Polisa od 33 złotych miesięcznie, a może kilkaset tysięcy na walkę z nowotworem – oferta polis na życie Warta jest szeroka i dopasowana do każdej grupy wiekowej. Ubezpieczenie znajdą dla siebie zarówno rodzice troszczący się od dobro dziecka, jak i zwolennicy gromadzenia oszczędności.
Czytaj więcej
Niska świadomość posiadania ubezpieczenia, przesadna wiara we własne możliwości finansowe i pozorna oszczędność to główne błędy popełniane przy zakupie polisy na życie. Na naszą niekorzyść działa także pośpiech i brak wcześniejszego porównania ofert.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Opis ubezpieczeń

  Porównaj ubezpieczenie

  Porównaj ubezpieczenie
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2021 | Mapa serwisu