Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Podstawową rolą ubezpieczenia na życie jest zabezpieczenie dla bliskich na wypadek naszej nagłej śmierci. Uzyskujemy pewność, że gdyby nas zabrakło – oni otrzymają pomoc finansową, które pozwoli utrzymać dotychczasowy poziom życia czy umożliwi spłatę naszych zobowiązań finansowych.
Czytaj więcej
Towarzystwa ubezpieczeniowe, chcąc zachęcić potencjalnych klientów do zakupu oferowanego produktu, często posługują się tymi samymi sloganami. Z marketingowego punktu widzenia polisa jest zawsze "uszyta na miarę" i "dopasowana do potrzeb". Co zrobić, by tak rzeczywiście było?
Czytaj więcej
Decydując się na zakup polisy na życie i zdrowie, powinniśmy wiedzieć, że ubezpieczyciel stosuje pewne ograniczenia, np. wiekowe, zarobkowe czy ze względu na stan naszego zdrowia. Jaki wpływ mają takie ograniczenia w przypadku osób z niepełnosprawnością?
Czytaj więcej
Każdy kochający rodzic marzy, by zapewnić swojemu dziecku jak najlepszą przyszłość. Nawet jeśli dzisiaj mamy ku temu możliwości, dzięki dobrej pracy i zgromadzonym oszczędnościom – nie oznacza to wcale, że będzie tak za 10 czy 20 lat. Przyszłości nie jesteśmy w stanie przewidzieć i może ona nas bardzo zaskoczyć. Jak się przygotować na to, by móc wspierać dziecko w przyszłości?
Czytaj więcej
Decyzja o wyborze polisy na życie zależy od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest cena, ale nie zawsze niska składka będzie oznaczać wartościowe ubezpieczenie. Podpowiadamy, o czym warto pamiętać, gdy chcemy chronić finansowo życie i zdrowie z polisy.
Czytaj więcej
W polisie na życie cena jaką zapłacimy za składkę zależy od co najmniej kilku czynników. Część z nich dotyczy ubezpieczenia, a część ubezpieczonego. Sprawdzamy, które czynniki mają największy wpływ na koszt polisy życiowej i podpowiadamy, jak uniknąć wysokiego rachunku.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Opis ubezpieczeń

  Porównaj ubezpieczenie

  Porównaj ubezpieczenie
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2021 | Mapa serwisu