Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Polisa na wypadek utraty pracy jest sposobem na zabezpieczenie finansowe. Takie rozwiązanie najczęściej oferuje bank, ale może również towarzystwo ubezpieczeniowe. Ubezpieczenie zapewnia wypłatę świadczenia, dzięki któremu nie stracimy płynności finansowej po utracie miejsca pracy.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie z tytułu urodzenia dziecka zapewnia pomoc finansową w sytuacji powiększenia się rodziny. Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, np. wyprawkę dla malucha lub pierwsze zabawki.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie od utraty dochodu zapewnia wsparcie w różnych trudnych sytuacjach, które mogą wpłynąć negatywnie na płynność finansową. Świadczenie jest wypłacane przez minimum kilka miesięcy, dzięki czemu poszkodowany zyskuje czas na znalezienie nowej pracy. Ile kosztuje taka polisa? Na co uważać przy jej zakupie? Odpowiadamy na te pytania.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie posagowe zapewnia dziecku cenne wsparcie finansowe w momencie wkraczania w dorosłość. Tego typu produkty polegają na oszczędzaniu kapitału, a następnie jego wypłacie po ukończeniu przez osobę ubezpieczoną 18. roku życia. Ile kosztują? Jak wybrać najlepszą polisę posagową dla dziecka? Podpowiadamy.
Czytaj więcej
Polisa pod kredyt stanowi zabezpieczenie na wypadek, gdyby wskutek trudnej sytuacji życiowej i finansowej kredytobiorca nie był w stanie spłacić zobowiązania. Jakie warunki oferują tego typu produkty ubezpieczeniowe? Który z nich wybrać? Podpowiadamy.
Czytaj więcej
Złamanie nogi może być podstawą do wypłaty odszkodowania z polisy na życie. Sprawdzamy, jak wygląda takie rozwiązanie.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Opis ubezpieczeń

  Porównaj ubezpieczenie

  Porównaj ubezpieczenie
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu