Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Od czego zależy cena polisy na życie?

04 GRU 2015
Data aktualizacji: 10 LUT 2022
Cena ubezpieczenia na życie może być sporym zaskoczeniem, szczególnie w sytuacji, gdy towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje produkt od 50 zł miesięcznie, a nam ostatecznie przyjdzie zapłacić o 100 zł więcej. Sprawdzamy, od czego zależy cena polisy na życie i jak można na nią wpłynąć.
Czytaj więcej

Postępowanie po śmierci osoby bliskiej

24 LIS 2015
Data aktualizacji: 24 MAR 2022
Śmierć bliskiej osoby to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. To bardzo trudny czas, a dodatkowo może spaść na nas wiele formalności, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia.
Czytaj więcej

Polisa na życie - online czy offline?

19 LIS 2015
Data aktualizacji: 08 KWI 2020
Zakup polisy na życie nie należy do łatwych – musimy wybrać odpowiednie towarzystwo ubezpieczeniowe, ofertę, która będzie spełniać nasze potrzeby jak również spotkać się z agentem ubezpieczeniowym.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie od raka - jakie wybrać, czy warto?

26 PAŹ 2015
Data aktualizacji: 31 PAŹ 2022
Choroba nowotworowa może dotknąć każdego, dlatego możemy spróbować zabezpieczyć się na taką możliwość. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych oferuje ochronę właśnie na wypadek nowotworu. Sprawdzamy to.
Czytaj więcej

Jakie korzyści wynikają z wykupienia polisy posagowej?

12 PAŹ 2015
Data aktualizacji: 29 LIP 2022
Przyszłość dziecka jest bardzo ważna i wszyscy kochający rodzice chcą wspierać swoją pociechę w pierwszych dorosłych krokach. Warto jednak pamiętać o tym, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć swoich możliwości finansowych za 5, 10 czy 20 lat. Rozwiązaniem może być polisa posagowa.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie a leczenie choroby nowotworowej

14 KWI 2015
Data aktualizacji: 10 LIS 2022
Ubezpieczenie na wypadek nowotworu zapewnia wsparcie finansowe w trudnej sytuacji, jaką jest zdiagnozowanie raka. Wykrycie choroby nowotworowej wiąże się z koniecznością wdrożenia jak najszybciej leczenia, które bywa bardzo kosztowne.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu