Ubezpieczenia na życie - wypełnij krótki formularz i sprawdź najlepsze oferty

Uzupełnij formularz, w oparciu o który dopasujemy polisę do indywidualnych potrzeb i prześlemy najlepsze oferty ubezpieczeń na życie dla Ciebie i Twoich bliskich. Nasi agenci skontaktują się z Tobą i przedstawią szczegóły dopasowanej oferty, a Ty będziesz mógł zdecydować o wyborze najlepszej z nich. Pamiętaj, że korzystanie z porównywarki jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji na stronie.

W jaki sposób możesz porównać oferty?

Wypełnienie dołączonego formularza oznacza, że otrzymasz aż do 5 produktów polisowych z różnych towarzystw. Każda z ofert będzie zgodna z Twoimi potrzebami i innymi danymi, które zostały wskazane w formularzu. Od posiadania ubezpieczenia na życie dzieli Cię już tylko 5 prostych kroków:
  1. Uzupełnienie krótkiego formularza o m.in. sumę, cel i okres ubezpieczenia, ze wskazaniem zakresu miesięcznych wydatków.
  2. Potwierdzenie zgodności danych – nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w celu upewnienia się czy podane informacje są prawdziwe lub wymagają ewentualnej korekty.
  3. Otrzymanie od agentów ubezpieczeniowych spersonalizowanych ofert drogą telefoniczną. Podsumowanie oferty zostanie doręczone również na Twój adres e-mail.
  4. Porównanie ofert. To czas dla Ciebie, w którym spokojnie możesz przeanalizować zawartość produktów otrzymanych z różnych towarzystw.
  5. Wybór najlepszej oferty ubezpieczenia na życie. W tym celu koniecznym będzie spotkanie z agentem w celu zawarcia umowy, ale spokojnie – wszystkie formalności możesz załatwić w miejscu zamieszkania.

Do czego potrzebne są nam Twoje dane?

Celem przekazania nam informacji o Tobie jest uproszczenie kontaktu i przedstawienie informacji na temat ofert ubezpieczeniowych. Pod uwagę bierzemy zarówno Twoje dane kontaktowe, jak i sytuację mieszkaniową czy miesięczne wydatki. Wszystko po to, aby zakup polisy był możliwie jak najszybszy i dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji jako Ubezpieczonego. Wysokość składki będzie w dużej mierze zależała także od innych informacji podawanych w formularzu, jak wykonywany zawód czy Twój wiek.

Czy wypełnienie formularza oznacza zakup polisy?

Formularz to tylko wstęp do poznania szczegółów ofert ubezpieczeniowych. Następnym krokiem jest kontakt telefoniczny z agentem i spotkanie z nim w celu zawarcia umowy. Jednak na każdym etapie możesz zrezygnować z zakupu polisy bez żadnych opłat i zobowiązań, jeśli stwierdzisz, że oferta nie spełnia Twoich oczekiwań.

Jaką suma ubezpieczenia będzie korzystniejsza?

Suma ubezpieczenia to jeden z podstawowych elementów polisy na życie i w dużej mierze wpływa na wysokość składki – miesięcznej, kwartalnej, półrocznej czy rocznej. Pamiętaj, że im wyższa suma ubezpieczenia, tym więcej otrzymasz w ramach odszkodowania, ale i więcej zapłacisz za ubezpieczenie. Dlatego warto dostosować wysokość składki do własnej sytuacji finansowej.

Co daje posiadanie ubezpieczenia na życie?

Polisa życiowa to taki produkt, który zabezpiecza finansowo Ciebie i Twoich bliskich. Wszystko zależy od wybranego celu ochrony. Jeśli posiadasz rodzinę, możesz już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie zabezpieczyć jej przyszłość w razie gdyby Ciebie zabrakło. W innych opcjach ubezpieczenie na życie pozwoli także gromadzić lub pomnażać regularnie wpłacane środki.

Ubezpieczenie dla

Chcę ubezpieczyć
Siebie
Siebie i kogoś
Odpowiedź jest wymagana

Suma ubezpieczenia

?
×

Suma ubezpieczenia

Jest to wysokość świadczenia, jakie zostanie wypłacone w przypadku śmierci Ubezpieczonego lub innego zdarzenia objętego ubezpieczeniem.

Chcę się ubezpieczyć na kwotę
do 100 tys.
do 300 tys.
do 1 mln
Odpowiedź jest wymagana

Cel ubezpieczenia

?
×

Bezpieczeństwo finansowe Twoich bliskich może zapewnić świadczenie z ubezpieczenia na życie.

Cel zakupu ubezpieczenia
?
×

W przypadku utraty zdolności do pracy otrzymasz świadczenie ubezpieczeniowe.

?
×

Głównym celem jest gromadzenie środków, które zostaną wypłacone Twojemu dziecku po zakończeniu ubezpieczenia.

?
×

W przypadku Twojej śmierci świadczenie ubezpieczeniowe pokryje zadłużenie kredytowe.

?
×

Za pomocą takiej polisy możesz odkładać pieniądze na dodatkową emeryturę.

?
×

Świadczenie zostanie wypłacone także w przypadku poważnego zachorowania albo inwalidztwa.

Okres ubezpieczenia

?
×

Wybierając tą opcję nie musisz już teraz decydować o terminie wygaśnięcia ubezpieczenia, będziesz mógł o tym zadecydować w każdym momencie.

Interesuje mnie ubezpieczenie
?
×

Umowa ubezpieczenia będzie zawarta na określoną z góry liczbę lat, po tym okresie ubezpieczenie wygaśnie.

Odpowiedź jest wymagana

Dodatkowe informacje

?
×

Wydatki

Określ miesięczną kwotę, którą przeznaczasz na rachunki, opłaty, żywność, odzież, środki czystości, utrzymanie samochodu, kulturę, rozrywkę i hobby.

Miesięczne wydatki
do 2000 zł
do 5000 zł
powyżej 5000 zł
Odpowiedź jest wymagana
Sytuacja mieszkaniowa
posiadam własne mieszkanie
posiadam własny dom
wynajmuję mieszkanie/dom
mieszkam u rodziców
inne
Odpowiedź jest wymagana
Czy posiadasz dzieci?
Tak
Nie
Odpowiedź jest wymagana

Dane ubezpieczającego

Imię
Odpowiedź jest wymagana
Nazwisko
Odpowiedź jest wymagana
Kod pocztowy
Odpowiedź jest wymagana
Telefon kontaktowy
Odpowiedź jest wymagana
Adres e-mail
Odpowiedź jest wymagana
Podaj poprawny adres-email
Wykonywany zawód
Odpowiedź jest wymagana
Data urodzenia
Odpowiedź jest wymagana
Zgody wymagane do realizacji usługi
Zgoda jest wymagana
Zgoda jest wymagana
Informacja

Administratorem Danych Osobowych jest Ubezpieczenia online.pl Rankomat sp. z o.o. sp. k. zarejestrowana w Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671372. Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych, który dostępny jest pod adresem e-mail iod@uo.rankomat.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia przez Spółkę usługi porównania ofert ubezpieczycieli, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016.119.1). Przysługuje Pani/Panu (Użytkownik) prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania w przypadku zmiany. Przysługuje Pani/Panu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie w razie nieprawidłowości przetwarzania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę na czas korzystania przez Panią/Pana z usługi Spółki. Odbiorcami tych danych są towarzystwa ubezpieczeniowe i ich agenci. Szczegółowa lista towarzystw i ich agentów znajduję się pod adresem https://www.ubezpieczeniaonline.pl/regulamin/0.html. Podanie danych osobowych jest warunkiem skorzystania z usługi Ubezpieczenia online.pl Rankomat sp. z o.o. sp. k. zarejestrowana w Wrocławiu w zakresie porównania ofert ubezpieczycieli.

Dziękujemy za wypełnienie formularza

W ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji formularza

1.

W ciągu 2-3 dni skontaktują się z Tobą (także telefonicznie) agenci ubezpieczeniowi z różnych towarzystw. Przedstawią Ci swoje niezobowiązujące oferty dotyczące ubezpieczenia na życie.

2.

Podczas rozmów będziesz mógł/mogła dopytać o szczegóły ofert, przedstawić swoje oczekiwania dotyczące polisy, oraz umówić się na niezobowiązujące spotkanie w celu bliższego poznania produktu.

3.

Po zapoznaniu się z ofertami wybierasz ofertę ubezpieczenia na życie, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Spotykasz się z agentem w celu zawarcia wybranej przez siebie polisy.