Blog ubezpieczeniowy

Czym jest rating ubezpieczeń na życie?

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Przed wyborem danego produktu czy usługi lubimy kierować się opinią znajomych czy różnymi narzędziami pomocniczymi typu ranking. Aby takie zestawienie okazało się wartościowe i wiarygodne, musi być ułożone według określonych zasad, na podstawie których dokuje się oceny, czyli ratingu.
Czytaj więcej

Czym jest indeksacja składki?

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Indeksacja składki jest stosowana przez towarzystwa ubezpieczeniowe, aby uchronić klientów przed skutkami inflacji. Dzięki jej zastosowaniu odszkodowanie z polisy nie traci na wartości i wypłacona kwota wystarcza na pokrycie wydatków, którym jest dedykowana.
Czytaj więcej
Polisa na życie może chronić nie tylko nas samych, ale również najbliższe nam osoby. Jeśli nasz partner również posiada ochronę, ma szansę otrzymać świadczenie, które uratuje domowy budżet i dzięki temu unikniemy kłopotów finansowych. Zobacz w naszym artykule jak wygląda kwestia ubezpieczenia żony.
Czytaj więcej

IKE IKZE Indywidualne Konta Emerytalne

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Co można zrobić, by zabezpieczyć swoją emeryturę? Na rynku ubezpieczeniowym istnieją rozwiązania, które z pewnością warto wziąć pod uwagę. Do wyboru mamy Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) oraz Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE). Zobaczmy, na czym dokładnie polega taka forma planowania przyszłości.
Czytaj więcej
Ubezpieczenia na życie a zajęcia komornicze to temat, który interesuje coraz więcej osób, ponieważ wielu Polaków żyje na kredytach.
Czytaj więcej
Nieopłacenie składki ubezpieczenia na życie może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jakie konsekwencje za nieopłacenie składki ubezpieczenia na życie? Ile dni ubezpieczony ma na zapłacenie składki? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu