Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Kontynuacja polisy w PZU - warto przedłużać umowę?

20 GRU 2016
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Odejście z pracy oprócz rozwiązania umowy, ma jeszcze inny ważny aspekt – zakończenie ubezpieczenia grupowego. Nie zawsze jednak te dwie rzeczy muszą się ze sobą łączyć, a ochronę można kontynuować, jednak na innych warunkach. Sprawdzamy jak wygląda kontynuacja polisy w PZU.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie Warta - które wybrać?

22 LIS 2016
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Ubezpieczenie na życie może zaoferować bardzo różne rozwiązania dotyczące ochrony. Sprawdzamy, jaką propozycję zabezpieczenia przyszłości ma towarzystwo ubezpieczeniowe Warta. Sprawdź aktualną ofertę ubezpieczeń na życie i zdrowie od towarzystwa ubezpieczeniowego Warta.
Czytaj więcej

5 błędów popełnianych przez kupujących polisy na życie

21 LIS 2016
Data aktualizacji: 03 LUT 2023
Zakup ubezpieczenia wiąże się z wieloletnim zobowiązaniem finansowym, które ma zapewnić nam wsparcie w trudnych życiowych sytuacjach. Ważne jest więc, by była to dobrze przemyślana decyzja.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie dla rodziny - jak je wybrać?

24 PAŹ 2016
Data aktualizacji: 31 STY 2023
Ubezpieczenie rodzinne to rozwiązanie, z którego może skorzystać wiele osób spokrewnionych ze sobą. W sytuacji, gdy zależy nam na ochronie, która obejmie naszych najbliższych, warto pomyśleć o tym, by kupić ubezpieczenie na życie dla rodziny. W ramach jednej składki można zabezpieczyć kilka osób, a ochrona może być dopasowana do ich indywidualnych potrzeb. Sprawdzamy, co proponują towarzystwa ubezpieczeniowe w zakresie polis rodzinnych i gdzie warto kupić ubezpieczenie na życie dla rodziny.
Czytaj więcej

Polisa zdrowotna lepsza od ubezpieczenia w NFZ?

13 PAŹ 2016
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Prywatna polisa zdrowotna cieszy się bardzo dużą popularnością. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż czas oczekiwania na świadczenia medyczne jest o wiele krótszy niż w przypadku ubezpieczenia NFZ. Przeczytaj w naszym artykule, dlaczego warto kupić polisę zdrowotną prywatnie.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie bez karencji – jak działa?

26 WRZ 2016
Data aktualizacji: 31 PAŹ 2022
Karencja jest zabezpieczeniem towarzystwa ubezpieczeniowego i oznacza tymczasowy brak odpowiedzialności w przypadku, gdy dojdzie do zdarzenia polisowego. Pełna ochrona ubezpieczeniowa nie rozpoczyna się w dniu zawarcia umowy, dlatego przed zakupem polisy warto dokładnie sprawdzić w umowie, jaki czas karencji przewiduje ubezpieczyciel.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu