Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Polisa zdrowotna lepsza od ubezpieczenia w NFZ?

13 PAŹ 2016
Data aktualizacji: 16 MAJ 2022
Prywatna polisa zdrowotna cieszy się bardzo dużą popularnością. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż czas oczekiwania na świadczenia medyczne jest o wiele krótszy niż w przypadku ubezpieczenia NFZ.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie bez karencji – jak działa?

26 WRZ 2016
Data aktualizacji: 16 LIS 2021
Karencja jest zabezpieczeniem towarzystwa ubezpieczeniowego i oznacza tymczasowy brak odpowiedzialności w przypadku, gdy dojdzie do zdarzenia polisowego. Pełna ochrona ubezpieczeniowa nie rozpoczyna się w dniu zawarcia umowy, dlatego przed zakupem polisy warto dokładnie sprawdzić w umowie, jaki czas karencji przewiduje ubezpieczyciel.
Czytaj więcej

Uwaga na niedozwolone zapisy w umowach

20 MAJ 2016
Data aktualizacji: 06 LIS 2020
Zawierając umowę polisy na życie zyskujemy gwarancję wypłaty świadczenia w określonych sytuacjach, o ile nie zgodzimy się niekorzystne dla nas warunki. Te niedozwolone zapisy, czyli klauzule abuzywne, są do uniknięcia, jeśli uważnie przeczytamy dokument OWU.
Czytaj więcej

„Rodzina 500+” w banku i ubezpieczeniach

19 KWI 2016
Data aktualizacji: 14 STY 2020
Od początku kwietnia możemy składać wnioski o pomoc finansową z programu 500+. Część z tych środków przeznaczymy zapewne na bieżące wydatki. Warto jednak pomyśleć, w jaki sposób zainwestować resztę funduszy, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo i przyszłość dzieciom.
Czytaj więcej

Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia na życie

13 KWI 2016
Data aktualizacji: 09 LIS 2021
W chwili zawierania umowy polisowej, nie mamy pewności co do tego, jak zakończy się nasza umowa. Może okazać się, że za jakiś czas zdecydujemy się na wypowiedzenie umowy ubezpieczenia na życie. Sprawdzamy, kiedy możemy dokonać rezygnacji i w jaki sposób zgłosić ją ubezpieczycielowi.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym

29 MAR 2016
Data aktualizacji: 17 MAR 2022
Zawieranie umowy kredytowej z bankiem może wiązać się z propozycją zakupu ubezpieczenia na życie do kredytu hipotecznego. Jest to sposób, w jaki bank zabezpiecza się na wypadek, gdyby kredytobiorca nie mógł terminowo spłacać zadłużenia. Jednak przed zakupem ubezpieczenia na życie do kredytu hipotecznego warto sprawdzić, czy lepszy będzie zakup ubezpieczenia w banku czy indywidualnie.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu