Ranking Towarzystw Ubezpieczeniowych 

» Sprawdź ranking firm ubezpieczeniowych w Polsce
» Poznaj ofertę Towarzystwa online
» Zobacz, które towarzystwo jest najlepsze!

Porównaj oferty
serce - transparentne
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
1

NATIONALE NEDERLANDEN

71 pkt.
 • W Polsce Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa od 2 sierpnia 1994 roku, czyli przeszło 25 lat. Obsługuje obecnie ponad pół miliona Polaków. Oferuje produkty ubezpieczeniowe, pozwalające na ochronę życia, zdrowia, gromadzenie kapitału czy oszczędzanie na emeryturę.
2

NNLife TUnŻiR S.A.

67 pkt.
 • Jest to produkt pozwalający zabezpieczyć wszystkich członków rodziny na wypadek wielu nieprzewidzianych zdarzeń. Już podstawowa ochrona może zapewnić uposażonym stabilność finansową, a w przypadku posiadania kredytu hipotecznego pomoże zabezpieczyć jego spłatę.
 • Zakres umów dodatkowych dotyczy wypadków i zdrowia – od ubezpieczenia na wypadek diagnozy nowotworu do pakietu rehabilitacyjnego assistance
3

GENERALI

50 pkt.
 • Generali Polska jest częścią jednej z największych globalnych firm ubezpieczeniowych i zarządzania aktywami. Założona w 1831 roku, jest obecna w 50 krajach, z przypisem składki przekraczającym 69,7 miliardów euro w 2019 roku. Generali w Polsce działa od 1998 roku.
4

UNIQA

49 pkt.
 • Grupa UNIQA Austria jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej. Zatrudnia ponad 19 500 pracowników i agentów obsługujących ponad 7,1 mln Klientów i sprawujących pieczę...
5

Allianz

47 pkt.
 • Allianz zaczął budować swoją historię blisko 120 lat temu. W ciągu tego czasu z lokalnej niemieckiej firmy oferującej ubezpieczenia komunikacyjne i NW przekształcił się w jedną z największych na świecie międzynarodowych korporacji ubezpieczeniowo-finansowych...
6

WARTA

28 pkt.
 • Bogata i wszechstronna oferta TUnŻ WARTA, kierowana do instytucji i klientów indywidualnych zyskała uznanie klientów i ekspertów. Dowodem tego są liczne nagrody przyznane firmie. Warta posiada w swojej ofercie...
7

EUROPA

26 pkt.
 • Grupę Ubezpieczeniową Europa tworzą TU Europa SA i TU na Życie Europa SA. Specjalizuje się w ubezpieczeniach powiązanych z produktami finansowymi, ściśle współpracując z sektorem finansowym w Polsce...
8

MACIF

23 pkt.
 • Założycielem MACIF Życie TUW jest Grupa MACIF, jeden z najbardziej liczących się na europejskim rynku ubezpieczycieli. Grupa powstała jako alternatywa dla oferty komercyjnych zakładów ubezpieczeń. Pomysł na...
9

HDI

19 pkt.
 • HDI Gerling Życie dnia 30 grudnia 2013 roku połączyło siły z TunŻ Warta. Powstały podmiot działa pod marką Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie Warta S.A. Co to oznacza dla dotychczasowych klientów HDI Gerling Życie?

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie

Znajdź odpowiednie ubezpieczenie na życie

Odpowiednia polisa dla Ciebie

Dla Ciebie

Indywidualne ubezpieczenie na życie zapewni Ci pomoc finansową w różnych trudnych chwilach, np. gdy poważnie zachorujesz – otrzymasz świadczenie z tego tytułu.

W sytuacji, gdy Ciebie zabraknie, pieniądze zostaną wypłacone Twoim bliskim lub innym wskazanym przez Ciebie osobom.

Ubezpieczenie życiowe dla Ciebie i rodziny

Dla Ciebie i partnera/ki

Ochroną od wielu różnych zdarzeń możesz objąć również ukochaną osobę. Takie rozwiązanie dotyczy zarówno związków formalnych, jak i nieformalnych.

Odszkodowanie, gdy dojdzie do zdarzenia objętego ochroną, towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci Tobie.

Dla Ciebie i rodziny

Dla Ciebie i rodziny

Jest to dodatkowy pakiet, który może zabezpieczyć Ciebie, partnera lub współmałżonka, dzieci, a także rodziców oraz teściów. Zyskujesz wsparcie na wypadek urodzenia dziecka lub śmierci członka rodziny.

W sytuacji, gdy dojdzie do zdarzenia zawartego w umowie, ubezpieczyciel świadczenie wypłaci Tobie.

Najlepsza polisa dla Ciebie i pod kredyt

Dla Ciebie i pod kredyt

Ubezpieczenie na życie może stanowić zabezpieczenie dla banku, gdy decydujesz się na kredyt. W takiej sytuacji to bank staje się uposażonym (uprawnionym do otrzymania świadczenia).

W chwili, gdy Ciebie zabraknie, pieniądze z ubezpieczenia zostają przekazane na spłatę kredytu.

Porównaj oferty

Od jakich zdarzeń ubezpieczysz siebie i bliskich?

Podstawowy zakres ubezpieczenia na życie
Gdyby mnie zabrakło

Gdyby mnie zabrakło

Podstawowa ochrona w polisie dotyczy właśnie śmieci ubezpieczonego. W takiej sytuacji pieniądze zostają wypłacone najbliższym lub osobom wskazanym w umowie polisowej jako uposażonym. To, jak duże odszkodowanie zostanie wypłacone, zależy przede wszystkim od Ciebie.

Dodatkowy zakres
Pobyt w szpitalu

Pobyt w szpitalu

Ubezpieczenie może zapewnić odszkodowanie z tytułu pobytu w szpitalu. Każdy kolejny dzień hospitalizacji zwiększa kwotę świadczenia. Pieniądze można wykorzystać na dowolny cel – związany z leczeniem, rehabilitacją lub zupełnie czymś innym.

Niezdolność do pracy

Polisa może chronić Cię na wypadek, gdybyś nie był w stanie kontynuować pracy zarobkowej. Gdy dojdzie do takiej sytuacji, otrzymujesz odszkodowanie, dzięki któremu będziesz mógł zachować płynność finansową.

Uszczerbek na zdrowiu

Odszkodowanie zostanie wypłacone w przypadku urazu ciała, złamania lub zwichnięcia. Ubezpieczyciel sprawdza, na podstawie otrzymanych dokumentów, jak wysoki jest uszczerbek i wylicza należne świadczenie zgodnie z ustaleniami zapisanymi w umowie polisowej.

Poważne zachorowanie

Możesz otrzymać wysokie odszkodowanie, gdy zostanie u Ciebie zdiagnozowany nowotwór złośliwy, zawał serca, udar mózgu lub inna z ciężkich chorób wymienionych w liście zawartej w umowie z ubezpieczycielem. Pieniądze mogą posłużyć jako pokrycie kosztów leczenia lub zostać wykorzystane na inny cel.

Zdarzenie dotyczące bliskich

Ochroną polisową mogą zostać objęci Twoi najbliżsi. Wsparcie możesz otrzymać, gdy urodzi Ci się dziecko, ale również, gdy któraś z bliskich Ci osób umrze. Zakres ochrony ustalasz z ubezpieczycielem, a świadczenie zostaje wypłacone Tobie.

Dodatki do ubezpieczenia na życie

Leczenie specjalistyczne

Leczenie / zabiegi specjalistyczne

Ubezpieczyciel wypłaci świadczenie, gdy przejdziesz zabieg wymieniony w liście zawartej w umowie polisowej. Może to być m.in. chemioterapia, wszczepienie stymulatora (rozrusznika) serca czy dializoterapia.

Operacje chirurgiczne

Operacje chirurgiczne

Odszkodowanie należy Ci się wtedy, gdy posiadasz odpowiednią ochronę dodatkową i przejdziesz zabieg chirurgiczny, znajdujący się w katalogu zabiegów w umowie z ubezpieczycielem.

Druga opinia medyczna

Druga opinia medyczna

W ramach ubezpieczenia na życie możesz zyskać również dodatkową opinię medyczną u lekarza odpowiedniej specjalizacji, gdy dostaniesz poważną diagnozę. Dzięki temu szybciej będziesz mógł rozpocząć odpowiednie leczenie.

Zachorowanie na nowotwór

Zachorowanie na nowotwór

Nowotwór złośliwy lub niezłośliwy guz mózgu mogą zapewnić Ci wysokie odszkodowanie. Pieniądze z polisy możesz wykorzystać na nowoczesne metody leczenia, prywatne zabiegi lub dowolnie inny wybrany cel.

kość - skręcenie, złamanie, zwichnięcie

Skręcenie, złamanie, zwichnięcie

Uraz ciała również może stanowić podstawę do otrzymania odszkodowania. Gdy dojdzie do nieszczęśliwego wypadku i doznasz uszczerbku na zdrowiu, ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie zgodne z tabelą procentową, jaką znajdziesz w umowie.

Assistance

Assistance

To pakiet, który zapewnia Ci szereg określonych usług, m.in. całodobową darmową infolinię medyczną, pomoc psychologa, dowóz leków, opiekę nad zwierzętami czy transport medyczny. Przydaje się w trudnych chwilach.

renta

Renta

To ochrona, jaką możesz zapewnić swoim dzieciom, na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło. W takiej sytuacji określona kwota zostanie wypłacona dziecku, a okres trwania świadczenia wynosi najczęściej od 3 do 25 lat.

Gromadzenie kapitału na przyszłość

Gromadzenie kapitału na przyszłość

Polisa na życie może również pomóc Ci w oszczędzenia lub pomnażaniu Twoich środków na przyszłość. W ubezpieczeniu posagowym ubezpieczenie może zapewnić dziecku pieniądze na start w dorosłe życie.

Porady ekspertów od ubezpieczeń życiowych

Porada img
16 LIP 2024

Otwarte ubezpieczenie grupowe w ERGO Hestia

Interesuje Cię ubezpieczenie grupowe, ale w Twoim miejscu pracy takie rozwiązanie nie jest dostępne lub z ochroną ubezpieczeniową, która Ci nie odpowiada? Pomyśl o otwartym ubezpieczeniu grupowym....
Porada img
01 LIP 2024

Grupowe ubezpieczenie na życie

Wśród wielu ofert ubezpieczeń na życie nie sposób znaleźć takiego, które będzie dobre dla wszystkich. Polisa na życie powinna być w jak największym stopniu dopasowana do naszych potrzeb. Dotyczy to również polisy kupionej w miejscu pracy. Grupowe ubezpieczenie na życie ma swoje wady i zalety....
Porada img
21 CZE 2024

Otwarte ubezpieczenie grupowe w Signal Iduna

Ubezpieczenie na życie jest dostępne w kilku różnych rodzajach. Możesz wybrać polisę na indywidualnych warunkach, ubezpieczenie grupowe w miejscu pracy. Innym rozwiązaniem jest otwarte ubezpieczenie grupowe....
Porada img
17 CZE 2024

Ile wynosi odszkodowanie za złamaną nogę?

Złamanie nogi może być podstawą do wypłaty odszkodowania z polisy na życie. Zobacz ile dostaniesz odszkodowania za złamaną nogę w różnych firmach ubezpieczeniowych....
Zobacz więcej
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu