NATIONALE NEDERLANDEN

NATIONALE NEDERLANDEN
Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa w Polsce od 2 sierpnia 1994 roku. Jest w czołówce ubezpieczycieli w Polsce, zabezpieczając przyszłość finansową ponad pół miliona klientów oraz ich bliskich. W 2020 roku towarzystwo wypłaciło ponad 25 000 000 zł klientom zmagającym się z poważnymi chorobami, a z assistance medycznego skorzystało ponad 1870 osób.


O ubezpieczycielu


Nationale-Nederlanden to jedna z największych, holenderskich grup ubezpieczeniowych. Powstała w 1962 roku z połączenia Assurantie Maatschappij tegen Brandschade De Nederlanden van 1845 oraz Nationale Levensverzekerings Bank. W 1991 roku zdecydowano się na fuzję Postbanku i Nationale-Nederlanden, w wyniku czego stworzono grupę ING Group, a firma włączyła do swojego asortymentu kredyty hipoteczne. Siedzibę główną Nationale-Nederlanden posiada w Hadze i Rotterdamie.

W Polsce Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa od 2 sierpnia 1994 roku, czyli przeszło 20 lat. Obsługuje obecnie ponad pół miliona Polaków. Oferuje produkty ubezpieczeniowe, pozwalające na ochronę życia, zdrowia, gromadzenie kapitału czy oszczędzanie na emeryturę. Możliwe jest również zawarcie umowy ubezpieczeniowej w formie zabezpieczenia pracowników przedsiębiorcy.


Dostępne ubezpieczenia


Nationale-Nederlanden ma w swojej ofercie szeroki wybór ubezpieczeń, m.in.:
 • Ubezpieczenie na zdrowie – wsparcie finansowe na wypadek śmierci w wysokości nawet ponad 1 000 000 zł.
 • Umowy dodatkowe na wypadek chorób – kompleksowe wsparcie w razie nowotworu, pobytu w szpitalu, zawału serca, udaru, a także cukrzycy.
 • Ubezpieczenie dziecka – działające w domu, szkole i na wycieczkach 24h/7 dni w tygodniu, od narodzin do ukończenia 18 roku życia.
 • Ubezpieczenie turystyczne – zapewniające wsparcie w trakcie wypoczynku w Polsce i za granicą.
 • Ubezpieczenie nieruchomości – to wsparcie dla właścicieli, najemców i wynajmujących, które zapewnia pomoc m.in. na wypadek doznania szkody lub wyrządzenia szkody sąsiadowi.


Zalety ubezpieczenia w Nationale-Nederlanden

 • wygodny, zdalny proces zakupu,
 • przejrzyste warunki ubezpieczeń,
 • elastyczność,
 • szeroki zakres ochrony,
 • stałe wsparcie Przedstawicieli,
 • nawet ponad 1 000 000 zł w przypadku śmierci.


Infolinia Nationale-Nederlanden dla ubezpieczeń


801 20 30 40 lub
+48 22 522 71 24
dostępna pn. - pt., godz. 8-20
Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.50

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij
Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu