Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 12 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Porównaj oferty »

GENERALI Życie TU S.A.

GENERALI Życie TU S.A.

W 1837 roku na ziemiach polskich powstały pierwsze oddziały Generali. W 1948 roku wszystkim prywatnym i zagranicznym towarzystwom ubezpieczeniowym, w tym Generali, zostało odebrane prawo do działalności w Polsce. W 1998 roku Generali wróciło do Polski jako Generali - Risk Consulting Sp. z o.o. 5 lipca 1999 roku Generali otrzymało zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w zakresie ubezpieczeń na życie i pozostałych ubezpieczeń osobowych i majątkowych. Założone zostały dwa towarzystwa: Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. i Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

W lutym 2007 roku Generali w Polsce posiadało 32 oddziały i 23 filie w całym kraju oraz zatrudnia ponad 500 osób. W czerwcu 2009 roku ubezpieczyciel otrzymał tytuł najlepszego towarzystwa ubezpieczeń majątkowych w 2008 r. oraz 2 miejsce w kategorii najlepszych PTE. Generali OFE pierwsze miejsce w rankingu „Gazety Wyborczej”. W listopadzie 2009 roku Generali OFE zajęło trzeci raz z rzędu pierwszą lokatę w prestiżowym zestawieniu przygotowanym przez "Rzeczpospolitą".

Kilka słów o Grupie Generali

Jest to jedna z największych grup ubezpieczeniowych w Europie oraz lider w segmencie ubezpieczeń życiowych, ze składką przypisaną brutto 70,5 mld EUR za rok 2009. Zajmuje ona 19. pozycję w międzynarodowym rankingu największych światowych firm, tzw. Fortune Global 500. Swoją działalność prowadzi w 68 krajach świata, zaś z jej usług na świecie korzysta ponad 70 milionów klientów. Grupa Generali zatrudnia ponad 85 tys. pracowników i zarządza aktywami o wartości ponad 400 mld EUR.

Wynik finansowy TU Generali na Życie w 2010 roku

W 2010 roku ubezpieczenia na życie ze składką regularną wzrosły o 27% (3 razy szybciej niż rynek), w tym notując aż 30 % wzrost nowo pozyskanych umów ubezpieczenia mierzony APE.

Porównaj ceny ubezpieczeń

Zarząd

Robert Sokołowski - Prezes Zarządu
Mariusz Kozłowski - Wiceprezes Zarządu
Arkadiusz Wiśniewski - Członek Zarządu
Rajmund Rusiecki - Członek Zarządu
Maciej Fedyna - Członek Zarządu

 

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.30

Dziękujemy za oddanie głosu.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2019