GENERALI

GENERALI

Generali w Polsce działa od 1998 roku.  Zapewnia swoim klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie ich życia: od ubezpieczeń majątkowych, takich jak ubezpieczenie samochodu, mieszkania, ubezpieczenia firm przez ubezpieczenia na życie, zarówno indywidualne jak i grupowe, po zarządzanie oszczędnościami emerytalnymi i fundusze inwestycyjne. Do spółek Generali w Polsce należy również Concordia Polska, która specjalizuje się w ubezpieczeniach dla rolnictwa, w tym ubezpieczeniach upraw.

AdvertisementProdukty Generali są doceniane przez klientów i ekspertów oraz wyróżniane wieloma nagrodami jako najlepsze na rynku. Jednym z takich produktów jest ubezpieczenie mieszkania i domu, które obejmuje ochroną również wszelkie zapominalstwo. Generali reaguje również na potrzeby swoich klientów, dlatego w wielu produktach rozszerzyło zakres ochrony o zdarzenia związane z Covid-19.
 

Przykładowe polisy na życie Generali

Generali posiada kompleksową ofertę ubezpieczeń na życie, która pozwala  na dopasowanie zakresu do indywidualnych potrzeb różnych grup klientów:
 • Ubezpieczenie Generali, z myślą o całym twoim życiu
 • Ubezpieczenie Generali, z myślą o życiu PLUS
 • Ubezpieczenie Generali, z myślą o Twoim psie
 • Ubezpieczenie Generali, z myślą o dziecku


Generali, z myślą o Całym Twoim Życiu

Generali, z myślą o całym Twoim życiu to ubezpieczenie, które dostosowuje się do Twojego życia w miarę zmieniających się potrzeb. Jego podstawą jest bezterminowe ubezpieczenie na życie. Możesz je rozszerzyć i kompleksowo zabezpieczyć Siebie także w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku lub pogorszenia się stanu Twojego zdrowia w wyniku choroby. Zapewnisz też dodatkowe wsparcie finansowe Bliskim, gdyby Ciebie zabrakło. Możesz zabezpieczyć także przyszłość finansową, dzięki możliwości inwestowania w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe oraz oszczędzania w ramach IKE lub IKZE.

Ubezpieczenie Generali, Z myślą o życiu PLUS

Z myślą o życiu PLUS to ubezpieczenie na życie i zdrowie, dzięki któremu otrzymasz wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Obejmie Cię ochroną w razie zachorowania na raka, w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.

Ubezpieczenie Generali, z myślą o Twoim psie bezpieczny.pl

Jeżeli chcesz zadbać o zdrowie swojego psa, bez obaw spędzać czas na zabawach i cieszyć się jak najdłużej jego towarzystwem. Poznaj pierwsze ubezpieczenie psa w Polsce i zapewnij sobie środki na walkę o jego zdrowie. Zapewnisz sobie nawet 50 000 zł na walkę o zdrowie swojego psa, niezależnie czy pogorszyło się z powodu choroby czy nieszczęśliwego wypadku. Wypłacimy odszkodowanie osobie, której Twój pies wyrządził szkodę np. zniszczył płot chcąc odwiedzić sąsiada czy wpadając pod koła roweru spowodował wypadek i uszkodził rower. Dzięki temu Ty nie będziesz musiał pokrywać tych kosztów z własnej kieszeni. Jeżeli stracisz swojego psa wskutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby, wypłacimy Ci kwotę w wysokości wybranej przy zawieraniu ubezpieczenia. W prosty i przystępny sposób zgłoś szkodę z ubezpieczenia psa online.

Ubezpieczenie Generali, z myślą o dziecku

Twoje dziecko jest dla Ciebie najważniejsze i chciałbyś ochronić je przed całym złem tego świata. Niestety to niemożliwe, ale możesz zapewnić mu łatwiejszy start w życiu, a sobie wsparcie finansowe na walkę o jego zdrowie w razie gdyby poważnie zachorowało. Ubezpieczenie może być również doskonałym prezentem od troskliwych dziadków, rodziców chrzestnych lub tych którzy chcą zadbać o przyszłość dziecka.
 • Gwarantowane pieniądze na start w dorosłość
 • Wsparcie finansowe na walkę o zdrowie Twojego dziecka
 • Comiesięczna renta w przypadku, gdyby Ciebie zabrakło
 • Przejęcie opłacania składek, gdy Ciebie zabraknie lub nie będziesz w stanie pracować
 

Zalety ubezpieczenia w Generali


+ możesz wybrać wariant z ubezpieczeniem na wypadek wystąpienia aż 51 poważnych chorób, w tym nowotworów, zawału serca czy udaru mózgu,

+ możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej o dodatkowe umowy, w tym umowy dla Dzieci oraz produkty zabezpieczenia emerytalnego – IKE i IKZE,

+ wypłata świadczenia za pobyt w szpitalu Ubezpieczonego już za 1 dzień hospitalizacji niezależnie od przyczyny (Generali, z myślą o życiu Plus),

+ wypłata świadczenia w pełnej wysokości już od pierwszego dnia ochrony w przypadku śmierci Ubezpieczonego,

+ możliwość wyboru wariantu, w ramach którego ubezpieczysz również życie i zdrowie Twojego współmałżonka, partnera lub dziecka.


 

Jak zgłosić zdarzenie w Generali?


Jeśli chcesz zgłosić szkodę lub roszczenie, możesz zrobić to na stronie https://moje.generali.pl/claimonweb/frontend/#/

 

Wypowiedzenie ubezpieczenia na życie Generali

 

Ubezpieczenie na życie Generali można wypowiedzieć w dowolnym momencie  na podstawie pisemnego wniosku.

Ubezpieczający ma prawo także do odstąpienia od umowy zawartej z Generali w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy, a w przypadku, gdy jest przedsiębiorcą, w terminie 7 dni od daty jej zawarcia.

W przypadku odstąpienia od umowy Generali zwraca ubezpieczonemu zapłaconą składkę. Towarzystwo zastrzega sobie prawo potrącenia części składki za okres, w którym udzielało ochrony ubezpieczeniowej. W zależności od posiadanej polisy należy przesłać pismo lub formularz ze strony Generali na adres: Generali  Życie  T.U.  S.A.,  00-082  Warszawa,  ul.  Senatorska  18.

 

Kontakt z Generali

 

Generali  Życie  T.U.  S.A., 
00-082 Warszawa
ul. Senatorska 18,

Infolinia: 913 913 913
Informacje i pomoc w dniach: pon-pt 8-17

E-mail: centrumklienta@generali.pl
*Minimalna składka dotyczy ubezpieczenia z ograniczonym zakresem do umowy: Śmierć Ubezpieczonego. Twoja indywidualna składka może się różnić od podanej w reklamie.

**Minimalna składka ubezpieczenia. Twoja indywidualna składka może się różnić od podanej w reklamie.

Treści marketingowe przedstawione na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter reklamowy i informacyjny oraz nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Żadne z niniejszych treści nie stanowią doradztwa podatkowego ani inwestycyjnego. Szczegółowe warunki ubezpieczenia, w tym ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności z nimi związane, jak również informacje na temat zasad działania poszczególnych produktów i kosztów z nimi związanych określone są w obowiązujących dla danego produktu Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, przekazywanych każdorazowo klientowi przed zawarciem umowy ubezpieczenia, dostępnych na stronie www.generali.pl w zakładce Strefa Klienta oraz u poszczególnych dystrybutorów lub w siedzibie Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przy ul. Senatorskiej 18, 00-082 Warszawa.

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 3.82

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (9)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij
Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Julita Skowrończyk

2020-06-24 11:40:50

Moje dziecko jest ubezpieczone w przedszkolu, złamało nogę i okazało się, że jest ubezpieczone w Generali. Firma ta ma 30 dni na odpowiedź odnośnie roszczenia. Sprawa prosta, dziecko, złamanie, komplet dokumentów. Czekają do ostatniego dnia, zamiast jak najszybciej załatwić sprawę. Masakra.

Bartosz Antkowiak

2021-02-26 21:02:18

Polecam wszystkim firmę Generali. Bardzo szybko realizują wypłatę świadczeń.

Jolanta C.

2022-02-15 14:01:56

Porażka. Wypłata świadczeń tak jak w przypadku poniżej , na ostatnią chwilę . Inne świadczenie pooperacyjne, czekałam 5 miesięcy. Kontakt mailowy bardzo utrudniony. Nie polecam.

ada

2022-06-06 17:37:11

nie polecam masakra infolinia brak slow 20 minut i muzuka gra a kontakt mailowy żadnej odpowiedzi

CEZARY KOMOROWSKI

2022-07-01 15:48:31

MASAKRA . ZGŁOSZENIE PRZEZ INFOLINIĘ PĘKNIĘTEJ SZYBY W SAMOCHODZIE . PO 5 DNIACH ŻADNEJ ODPOWIEDZI I OKAZUJE SIĘ, ŻE ZGŁOSZENIA NIE MA W SYSTEMIE . KOLEJNE ZGŁOSZENIE I 40 MINUT WYPEŁNIANIA FORMULARZ PRZEZ PRZYJMUJĄCEGO SZKODĘ ALE FAJNA MUZYKA W TELEFONIE PRZEZ 20 MINUT OCZEKIWANIA NA POŁĄCZENIA . OGÓLNIE PORAŻKA . NIE POLECAM .

Anna

2023-05-25 11:52:13

Nie polecam, a wręcz odradzam. Wykupione ubezpieczenie turystyczne, najdroższy pakiet. Sytuacja nagła, ość w gardle, pobyt w szpitalu, konieczność wykonania gastroskopii, żeby wyjąć ciało obce. Przez 5 godzin brak akceptacji Generali na bardzo konieczny niezwłoczny zabieg. Z ością w gardle wypisana, bo towarzystwo nie udzieliło zgody. SKANDAL!!!!!

Karina Kroll-Anisimowicz

2023-07-30 09:18:16

Tragedia, właśnie jestem w Singapurze z goraczka; na ilnolini24h ponad 5 min nikt nie odbiera - nie ma jak skorzystać z lekarza - najgorsza polisa !!!!

ula

2023-12-08 10:02:10

Nigdy w życiu - po tym jak traktują poszkodowanych...

Cypis

2024-06-21 11:58:00

Szkoda z OC komunikacyjnego, zniszczone całe ogrodzenie z bramą, jest sprawca są wyceny na naprawę a kasy nie ma od prawie pół roku ciągle i bez końca każą mi dosyłać jakieś dokumenty których już nie wiem skąd mam brać. Chodzi o ogrodzenie zagrożony jest tylko mój majątek. A co by by było gdybym miał ubezpieczenie na życie i potrzebował pilnej pomocy? Gdybym leżał w szpitalu po wypadku i potrzebował pieniędzy na leczenie? Patrząc jak generali mnie potraktowało jestem pewien z uśmiechami na swych wrednych ryjach wysyłając żądania o przesyłanie dokumentów nie do zdobycia czekaliby aż bym zdechł. Sprawę oddałem do sądu, więc płotu doczekam się pewnie za kilka lat. Generali mogę podsumować krótko: OSZUŚCI.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu