Ochrona Jutra (Nationale Nederlanden)

Ochrona Jutra (Nationale Nederlanden)

Ochrona Jutra (Nationale Nederlanden)

Ochrona jutra to wsparcie w wysokości nawet ponad 1 000 000 zł na wypadek śmierci oraz do 1 000 000 zł w razie niezdolności do samodzielnego życia i pracy. Ubezpieczony w ramach polisy i umów dodatkowych jest chroniony na wypadek różnych nieoczekiwanych zdarzeń dotyczących życia i zdrowia. Zarówno zakres ochrony, jak i suma ubezpieczenia są ustalane indywidualnie, na bazie potrzeb oraz oczekiwań klienta.
 

Sprawdź ofertę
 

Umowa ubezpieczenia

Umowa w polisie na życie Ochrona Jutra składa się z części podstawowej (obejmującej śmierć ubezpieczonego) i umów dodatkowych (w tym zakresie znajdują się rozszerzenia jak cukrzyca, nowotwór leczenie szpitalne, poważne zachorowanie i inne).

Do ubezpieczenia może przystąpić osoba pełnoletnia przed ukończeniem 66. roku życia. Umowa jest zawierana na okres 10 lat, z możliwością przedłużenia.
 

Umowy dodatkowe

W polisie oferowanej przez Nationale-Nederlanden oferowane są rozszerzenia, które zwiększają zakres ochrony, są to m.in.:

 • Ubezpieczenie cukrzycowe – pierwsze w Polsce ubezpieczenie w pełni dotyczące cukrzycy. Dostępne jest w dwóch wariantach: dla osób, które nie chorują na cukrzycę, ale chcą się zabezpieczyć na wypadek jej wystąpienia i dla tych, u których już zdiagnozowano to schorzenie.
   
 • Ubezpieczenie na wypadek nowotworu – pomaga we wczesnej profilaktyce i szybkiej diagnostyce chorób nowotworowych, aby wykryć je na jak najwcześniejszym etapie. W ramach ubezpieczenia zyskuje się również wsparcie w organizacji procesu leczenia.
   
 • Ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania – zapewnia dostęp do szybkiej profilaktyki, leczenia i rehabilitacji w przypadku zachorowania na m.in. bakteryjne zapalenie opon mózgowych, chorobę Parkinsona, a także po zawale, udarze, przeszczepie narządów i niewydolności nerek.

W 2020 roku towarzystwo wypłaciło ponad 25 000 000 zł klientom zmagającym się z poważnymi chorobami.
 

Nationale-Nederlanden w Polsce

W Polsce Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa od 2 sierpnia 1994 roku, czyli przeszło 25 lat. Obsługuje obecnie ponad pół miliona Polaków. Oferuje produkty ubezpieczeniowe, pozwalające na ochronę życia, zdrowia, gromadzenie kapitału czy oszczędzanie na emeryturę.

Porównaj ceny
 

Źródło: Nationale-Nederlanden

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.05

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (8)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij
Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Marek

2020-04-08 21:39:16

Nie polecam miałem fundusze już w NN i cały czas w plecy !

Klient

2020-06-16 19:15:37

Ubezpieczenie naprawdę dobre, mają nawet cukrzycę w wyplatach

Klient

2020-09-04 11:05:19

Świetna oferta, nie ma problemów z wypłatą w razie jakichś problemów zdrowotnych. Mogłoby być trochę taniej, ale coś za coś. OWU na prawdę przyjazne dla klienta. POLECAM !

Wika

2021-05-16 09:49:09

Panie Marku, kwestia funduszy to chyba nie jest wina NN. Jeżeli ktoś inwestuje musi mieć świadomość tego, że może stracić, to jest kwestia ciągłego obserowowania, jak stoją dane fundusze i czy nie warto zrobić konwersji do innego, który ma większy potencjał.

nie klient

2021-06-07 09:09:31

NIE POLECAM POZDRAWIAM

Martyna

2022-01-20 14:18:26

korzystam od niedawna

klient

2022-01-20 15:31:27

Jak dla mnie w porządku.

Gosia

2022-07-05 05:40:55

Nie polecam płace od 10 lat bardzo duze składki zachorowałam bardzo poważnie usunięto mi narząd a w piśmie zwrotnym otrzymałam ze nie usunięcia narządu jako poważne zachorowanie i się nie należy super nie bez narządu można żyć s tak naprawdę to pestka usunięcie zęba albo paznokcia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu