Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 36 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Porównaj oferty »

Ochrona Jutra (Nationale Nederlanden)

Ochrona Jutra (Nationale Nederlanden)

Ochrona Jutra (Nationale Nederlanden)

Ubezpieczenie na życie Ochrona Jutra ma charakter mieszany. To znaczy, że ubezpieczony może część wpłacanej składki gromadzić lub pomnażać. Takie rozwiązanie jest przeznaczone dla tych klientów, którzy wymagają od polisy życiowej znacznie więcej – nie tylko względem siebie, ale i rodziny i najbliższych.

Jeśli ubezpieczony zdecyduje się na oszczędzanie środków finansowych, wtedy co miesiąc (lub do wyboru co kwartał, pół roku czy 12 miesięcy) część składki trafi na specjalne konto polisowe. Środki zgromadzone na koncie zostaną wypłacone na koniec umowy.

Jeśli ubezpieczony zdecyduje się na pomnażanie środków finansowych, wtedy również składka, wpłacana w wybranej częstotliwości, zostanie podzielona, ale tym razem jej część trafi do ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych (UFK).

W obu przypadkach ubezpieczony jest chroniony z polisy w ramach wybranych rozszerzeń i otrzymuje gwarancję świadczenia na wypadek różnych nieoczekiwanych zdarzeń dotyczących życia i zdrowia. Zarówno zakres ochrony, jak i suma ubezpieczenia są ustalane indywidualnie. 
 

Umowa ubezpieczenia

Umowa w polisie na życie Ochrona Jutra składa się z części podstawowej (obejmującej śmierć ubezpieczonego) i umów dodatkowych (w tym zakresie znajdują się rozszerzenia jak leczenie szpitalne, trwałe inwalidztwo, następstwa nieszczęśliwych wypadków i inne).

Do ubezpieczenia może przystąpić osoba pełnoletnia przez ukończeniem 66. roku życia. Umowa jest zawierana na okres 10 lat.
 

Składka

Produkt Ochrona Jutra to przykład mieszanej polisy na życie. Składka jest dzielona na część oszczędnościową bądź inwestycyjną. Proporcje, jak i wysokość składki są ustalane między klientem a towarzystwem.

Składka może być opłacana w różnej częstotliwości, ustalonej na początku zawierania umowy, ale z opcją zmiany. Ubezpieczony może opłacać składkę: co miesiąc, co kwartał, co 6 miesięcy lub raz do roku.

Wysokość składki również może być modyfikowana w trakcie trwania umowy, jak również proporcje między częścią ochronną i inwestycyjną czy oszczędnościową.

Porównaj ceny
 

Umowy dodatkowe

W polisie oferowanej przez Nationale-Nederlanden oferowane są rozszerzenia, które zwiększają zakres ochrony. Można je wybrać osobno lub w gotowych pakietach:

 • Na wszelki wypadek – obejmuje pobyt w szpitalu po wypadku, rehabilitację, uszkodzenia ciała, trwałe inwalidztwo. Do tej umowy można dokupić także zdarzenie „śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku” czy „śmierć wskutek wypadku komunikacyjnego”.
   
 • Dla zdrowia – umowy z tego pakietu dotyczą zdiagnozowania nowotworu, pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania czy niezdolność do samodzielnego życia lub wykonywania pracy zarobkowej.
   
 • Dla dziecka – to rozwiązanie dla najmłodszych członków rodziny. Umowy dodatkowe są zawierane na wypadek poważnego zachorowania dziecka, pobytu w szpitalu lub operacji w skutek choroby, trwałego inwalidztwa czy operacji po wypadku.


Umowy dodatkowe są zawierane na okres przynajmniej 5 lat i przeznaczone dla osób, które nie ukończyły 66 lat. Rozszerzenia dotyczą też współubezpieczonych – 1 polisa Ochrona Jutra może ubezpieczać nawet 10 osób. Każda z nich może indywidualnie modyfikować zakres ochrony i wysokość sum ubezpieczenia. 
 

Fundusze inwestycyjne

Polisa Ochrona Jutra pozwala gromadzić i pomnażać kapitał na przyszłość. Środki można wypłacać w dowolnym momencie bez opłat, jak również regularnie bądź nieregularnie dokonywać wpłat. Bez opłat ubezpieczony może zmienić fundusz w przypadku przenoszenia środków pieniężnych.
 
Dzięki polisie ubezpieczony otrzymuje pełny wgląd do planu inwestycyjnego i może śledzić stan swoich oszczędności bądź inwestycji. W razie śmierci ubezpieczonego zgromadzone środki zostaną przyznane osobom uposażonym, a przy tym kwota ta będzie zwolniona od podatku od spadków i darowizn.
 

Nationale-Nederlanden w Polsce

Towarzystwo ubezpieczeń Nationale-Nederlanden pojawiło się na polskim rynku w 1994 roku i od tego czasu zajmuje się inicjowaniem działań, które mają na celu kształtowanie pozytywnych nawyków związanych z oszczędzaniem oraz inwestowaniem środków finansowych. Spółka, będąca częścią NN Group N.V., obsługuje na co dzień ponad pół miliona klientów.

Porównaj ceny
 

Źródło: Nationale-Nederlanden

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.06

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (3)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Marek

2020-04-08 21:39:16

Nie polecam miałem fundusze już w NN i cały czas w plecy !

Klient

2020-06-16 19:15:37

Ubezpieczenie naprawdę dobre, mają nawet cukrzycę w wyplatach

Klient

2020-09-04 11:05:19

Świetna oferta, nie ma problemów z wypłatą w razie jakichś problemów zdrowotnych. Mogłoby być trochę taniej, ale coś za coś. OWU na prawdę przyjazne dla klienta. POLECAM !

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2021