Ubezpieczenie NNW dla dziecka (Nationale Nederlanden)

Ubezpieczenie NNW dla dziecka (Nationale Nederlanden)

Strażnik Dzieciństwa - ubezpieczenie na dziecięce wypadki

W Nationale-Nederlanden rozumiemy Twoją troskę o dziecko. Z jednej strony chcesz, aby poznawało świat i uczyło się w nim żyć, a jednocześnie obawiasz się o jego bezpieczeństwo. Nie uchronimy Twojego dziecka przed wypadkiem, ale jeśli się wydarzy, dzięki Strażnikowi Dzieciństwa, wesprzemy Cię w jego powrocie do zdrowia.
 

Co zapewnia ubezpieczenie

Polisa na życie uwzględniająca nieszczęśliwe wypadki może być zawarta w różnych konfiguracjach z wieloma rozszerzeniami. Przykładowym rozwiązaniem jest ubezpieczenie na okres co najmniej 5 lat dla osoby w wieku od 18 do 70 lat. Składka w takiej umowie może być opłacana z częstotliwością miesięczną, kwartalną, półroczną lub roczną.


Pakiet pomocy w ramach Strażnika Dzieciństwa

Zestaw przydatnych usług, które pomogą Tobie i Twojemu dziecku w okresie, kiedy będzie dochodzić do zdrowia np. korepetycje o wartości 800 zł.


Strażnik Dzieciństwa to ubezpieczenie z prostymi zasadami:

  • ochrona ubezpieczeniowa działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu – zarówno w szkole, jak i poza nią,
  • krótki, dostępny całą dobę formularz na www.nn.pl, pozwala zgłosić wypadek w dowolnym momencie.
  • przejrzysta tabela określająca kwotę, jaka przysługuje za dany uraz.

Ochroną ubezpieczeniową w ramach Strażnika Dzieciństwa mogą zostać objęte dzieci, które ukończyły 6. rok życia i nie ukończyły 17. roku życia. Ubezpieczenie Strażnik Dzieciństwa dostępne jest jako umowa dodatkowa do ubezpieczenia Ochrona Jutra.
 

Kilka słów o Nationale-Nederlanden

Towarzystwo ubezpieczeniowe Nationale-Nederlanden wywodzi się z Holandii, a na polskim rynku zadebiutowało w 1994 roku jeszcze pod nazwą ING Życie. Grupa obsługuje aktualnie ponad pół miliona klientów. Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A. jest częścią NN Group N.V., spółki notowanej na giełdzie w Amsterdamie, która powstała w wyniku długofalowej strategii oddzielania części Grupy NN związanej z ubezpieczeniami od części biznesu związanej z bankami.

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.03

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij
Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu