Ochrona+ (Nationale Nederlanden)

Ochrona+ (Nationale Nederlanden)

Ochrona+ (Nationale Nederlanden)

Polisa na życie Ochrona+ zapewnia zabezpieczenie finansowe na wypadek różnych sytuacji dotyczących życia i zdrowia tak ubezpieczonego, jak i członków jego rodziny. W razie zgonu właściciela polisy świadczenie otrzymają najbliżsi. Wówczas środki z ubezpieczenia na życie są zwolnione z podatku i opłat postępowania spadkowego. Odszkodowanie jest wypłacane także w przypadku całkowitego lub częściowego inwalidztwa i w konsekwencji niezdolności do pracy.

Porównaj ceny
 

Umowa ubezpieczenia

Ubezpieczyciel oferuje pakiet Unikatowy zakres ochrony, w ramach którego rodzina po śmierci ubezpieczonego będzie miała zapewniony stały poziom życia. Cena polisy Ochrona+ jest niewielka, jeśli wziąć pod uwagę zakres udzielanej ochrony ubezpieczeniowej.

Umowa ubezpieczenia jest zawierana na okres 5 lat lub inny. Maksymalny czas ochrony nie może przekroczyć 30 lat.

Składka

Przez cały okres ubezpieczenia Nationale-Nederlanden gwarantuje stałą wysokość składki. Podstawowa ochrona (w razie śmierci ubezpieczonego) do wydatek ok. 40 zł miesięcznie – przy 5-letniej polisie, sumie ubezpieczenia 120 tys. zł dla ubezpieczonego w wieku 35 lat.

Umowy dodatkowe

Oprócz podstawy ubezpieczyciel oferuje wykupienie tzw. rozszerzeń. W ramach polisy Ochrona+ możliwe jest zawarcie dodatkowej umowy o m.in.:

  • poważne zachorowanie,
  • pobyt w szpitalu,
  • operację,
  • śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

 

Rozszerzenia można swobodnie modulować w trakcie trwania umowy ubezpieczeniowej, dokupując także pakiety Dla Zdrowia czy Na Wszelki Wypadek.

Porównaj ceny
 

Kilka słów o Nationale-Nederlanden

Towarzystwo ubezpieczeniowe Nationale-Nederlande wywodzi się z Holandii, a na polskim rynku zadebiutowało w 1994 roku jeszcze pod nazwą ING Życie. Grupa obsługuje aktualnie ponad pół miliona klientów. W ofercie, oprócz rozwiązań ochronnych, znajdują się produkty inwestycyjne, posagowe, zdrowotne i rodzinne.

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.10

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij
Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu