Plan Ochronny (UNIQA TUnŻ)

Plan Ochronny (UNIQA TUnŻ)
Plan Ochronny  to ubezpieczenie na życie, które może zostać precyzyjnie dopasowane do określonej sytuacji życiowej. Umożliwia ono kompleksowe zabezpieczenie ubezpieczonego. Ochronę można też rozszerzyć na małżonka lub partnera życiowego. Konstruując polisę do dyspozycji ubezpieczającego pozostaje szeroka paleta umów dodatkowych, np. na wypadek poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu, operacji – łącznie kilkanaście różnorodnych umów. Plan Ochronny pozwala na elastyczne dopasowanie zabezpieczenia do potrzeb i możliwości finansowych klienta.
 

Składka ubezpieczeniowa

Wyliczyć jej wysokość może jedynie Doradca Ubezpieczeniowy UNIQA. Minimalna wysokość składki od 1 czerwca 2021 r. to 55 zł miesięcznie. Indywidualna składka zależy od czynników takich jak: zakres ubezpieczenia, długość trwania umowy, wysokość sum ubezpieczenia, wiek, stan zdrowia oraz wykonywany zawód ubezpieczonego. 
 

Porównaj ceny
 

Umowy dodatkowe

Wielkim atutem tego ubezpieczenia jest kompleksowość i elastyczność ochrony. Możemy wybierać spośród aż 13 umów dodatkowych.
 
 1. Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek śmierci
 2. Dodatkowe terminowe ubezpieczenie na wypadek śmierci
 3. Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie wypadku komunikacyjnego
 4. Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku
 5. Dodatkowe ubezpieczenie przejęcia opłacania składek na wypadek niezdolności Ubezpieczonego do pracy
 6. Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek uszczerbku lub uszkodzenia ciała Ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku
 7. Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania Ubezpieczonego (rekomendacja Ubezpieczeń online – zmagania z poważną chorobą to wysiłek finansowy całej rodziny, często uniemożliwiający całkowicie pracę choremu i zdanie się na łaskę rodziny i ZUS-u)
 8. Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek pobytu Ubezpieczonego w szpitalu
 9. Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek operacji medycznej Ubezpieczonego
 10. Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek osierocenia dziecka przez Ubezpieczonego
 11. Dodatkowe ubezpieczenie dodatkowe na wypadek osierocenia dziecka przez Ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku,
 12. Dodatkowe ubezpieczenie uzyskania Drugiej Opinii Medycznej
 13. Dodatkowe ubezpieczenie świadczeń medycznych i opiekuńczych w następstwie nieszczęśliwego wypadku MediPomoc
 

Porównaj ceny
 

Wyłączenia odpowiedzialności Towarzystwa

Towarzystwo nie wypłaci świadczenia, jeśli do śmierci ubezpieczonego dojdzie na skutek:
 1. szeroko rozumianych działań wojennych, zbrojnych, zamieszek albo świadomego uczestnictwa w aktach przemocy i terroru, chyba że udział ubezpieczonego w tych aktach wynikał z wykonywania czynności służbowych, stanu wyższej konieczności lub obrony koniecznej
   
 2. samobójstwa – w ciągu dwóch lat od chwili zawarcia umowy podstawowej.
Dodatkowo UNIQA nie ponosi odpowiedzialności, jeśli wypłata świadczenia mogłaby narazić UNIQA na wybrane sankcje, zakazy lub restrykcje.


Ważne - OWU

Przed podjęciem decyzji o ubezpieczeniu się, niezależnie od Towarzystwa, zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU). Towarzystwa Ubezpieczeniowe od czasu do czasu wprowadzają zmiany w produktach, dlatego ważne jest zapoznanie się z aktualną wersją OWU. Na Państwa dodatkowe pytania odpowiedzieć może zarówno Doradca UNIQA, jak i infolinia Towarzystwa UNIQA (22 599 95 22).
Porównaj oferty »

Średnia ocena: 3.25

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij
Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu