Acti Plus (MACIF Życie)

Acti Plus (MACIF Życie)

Acti Plus, dostępne w ofercie Macif TUW, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną zabezpieczyć sobie dodatkowe środki na emeryturę, w sposób bezpieczny i elastyczny.

Towarzystwo obejmuje ochroną ubezpieczeniową następujące zdarzenia:

  • Śmierć ubezpieczonego;
  • Dożycie przez ubezpieczonego ostatniego dnia podstawowego okresu ubezpieczenia

Porównaj ceny

Umowa ubezpieczenia

Umowa ubezpieczenia Acti PLUS jest umową bezterminową.

Pierwsza składka wynosi 200 zł. Następne są albo miesięczne - już od 100 złotych - albo dowolne - już od 200 zł. Ubezpieczający sam wybiera, kiedy i w jaki sposób opłaca składki, mając do wyboru system składek regularnych - miesięcznych lub dowolnych, bez zobowiązań.

Ubezpieczający może, w każdej chwili, zawiesić - definitywnie lub czasowo - wpłaty regularne, nie ponosząc żadnych kosztów.

Towarzystwo waloryzuje co roku sumy ubezpieczenia przeznaczając na to co najmniej 90% przychodu finansowego netto uzyskanego w danym roku obrotowym z portfela finansowego.

Opłaty

Ubezpieczający wybiera między opłatą od każdej wpłaconej składki: 4% lub opłata roczną: 1% zarządzanych aktywów. Są to jedyne koszty ponoszone przez Ubezpieczającego.

Fundusze

MACIF Życie TUW określa, dla każdego roku kalendarzowego, gwarantowaną, minimalną stopę procentową. Na koniec roku, są dopisywane ewentualne odsetki dodatkowe, wypracowane przez aktywa z portfela finansowego umów Acti PLUS.

Kilka słów o Macif

MACIF Życie TUW, należące do grupy MACIF, prowadzi swoją działalność ubezpieczeniową w Polsce od 5 lat. MACIF Życie jako towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych stawia sobie nadrzędny cel, jakim jest ubezpieczanie swoich członków na jak najlepszych warunkach.

Porównaj ceny

Grupa Macif obsługuje 5 milionów członków zapewniając im ubezpieczenia majątkowe i osobowe, produkty ochronno-emerytalne, kredyty i usługi assistance. Na 1 stycznia 2010 r. posiadała w swoim portfelu 16 milionów umów. Macif jest największym we Francji ubezpieczycielem komunikacyjnym pod względem liczby ubezpieczonych pojazdów. W 2009 r. obrót Grupy wyniósł 5,7 miliarda euro.

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij
Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu