Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 18 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Rankingubezpieczennazycie.pl
Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55

Korzyści

  • Wszystkie ubezpieczenia na życie w jednym miejscu
  • Szybko i łatwo porównasz ubezpieczenia na życie dostępne na rynku

Wiarygodność

  • Pierwszy niezależny ranking ubezpieczeń na życie
  • Stworzony przez specjalistów ds. ubezpieczeń największego portalu Ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

  • Zebrane dane będą wykorzystane przez specjalistę wpisanego do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego
  • Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez GIODO

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.
W sytuacji, gdy chcemy ubezpieczyć się na życie – mamy dwie możliwości – zrobić to indywidualnie lub grupowo. Oferta grupowa skierowana jest głównie do osób, których pracodawca umożliwia taką opcję. Tym razem przyglądamy się ubezpieczeniom grupowym, oraz temu, jaki wybór mają pracownicy.
Czytaj więcej
Myśląc o przyszłości, nie mamy żadnej gwarancji, że będziemy za 5, 10 czy 15 lat pracować na tym samym stanowisku, zarabiać tak dobrze jak dotąd czy cieszyć się takim samym zdrowiem. Wystarczy, że pomyślimy o tym wcześniej i zainwestujemy w polisę na życie. Warto przyjrzeć się ofercie grupy Ergo Hestia, która oferuje nam taką możliwość.
Czytaj więcej
W Polsce osoby niepełnosprawne na każdym kroku zderzają się z trudnościami – brak odpowiednich podjazdów, windy w budynkach urzędów oraz przychodni często nie działają lub wymagają pokonania kilku schodków, w wielu miejscach brak informacji oraz odpowiednich oznakowani dla osób niewidomych.
Czytaj więcej
Często zdarza się tak, że dopóki pracodawca nie zaproponuje nam ubezpieczenia grupowego – w ogóle nie zastanawiamy się nad tym, jak zabezpieczyć naszą przyszłość. Ubezpieczenie grupowe i indywidualne są rozwiązaniem dobrym dla określonej grupy osób. Warto przyjrzeć się różnicom w tych dwóch rodzajach ubezpieczeń na podstawie oferty TU Compensa.
Czytaj więcej
Nie dla każdego zakup ubezpieczenia na życie to łatwa decyzja. Dzieje się tak, ponieważ polisa wymaga wieloletniego zobowiązania finansowego – umowy podpisywane są na 5, 10 czy nawet 30 lat i wymagają regularnych składek. W przypadku ubezpieczeń grupowych umowa trwa krócej, a opłaceniem składki w terminie nie musimy się martwić.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie dla dziecka można kupić w dowolnym momencie, nawet jeśli rozpoczął się już rok szkolny. Takie właśnie szkolne NNW oferuje Interrisk. Sprawdzamy dostępne warianty polisy, zakres ochrony i kwoty odszkodowania za chorobę czy nieszczęśliwy wypadek.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2019