Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/rankingubezpieczennazycie.pl/_klasy/_widok/_html/NaglowekHtml.class.php on line 326 Blog - Ranking ubezpieczeń na życie
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Rankingubezpieczennazycie.pl
Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55

Korzyści

  • Wszystkie ubezpieczenia na życie w jednym miejscu
  • Szybko i łatwo porównasz ubezpieczenia na życie dostępne na rynku

Wiarygodność

  • Pierwszy niezależny ranking ubezpieczeń na życie
  • Stworzony przez specjalistów ds. ubezpieczeń największego portalu Ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

  • Zebrane dane będą wykorzystane przez specjalistę wpisanego do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego
  • Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez GIODO

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.
Pojawienie się nowego członka rodziny to bardzo radosne i pełne pozytywnych emocji doświadczenie. Małe dziecko natychmiast staje się oczkiem w głowie swoich rodziców, a ich myśli niejako samodzielnie zaczynają wybiegać w przyszłość, planując jej najlepsze i najskuteczniejsze zabezpieczenie przyszłości.
Czytaj więcej
Trudne sytuacje zdarzają się w życiu każdego człowieka i lepiej jest odpowiednio się na nie przygotować. Dlatego odpowiednia polisa, która chroni finansowo naszą przyszłość, jest koniecznością. Wartościowe produkty oferują czołowe firmy z branży ubezpieczeniowej. Takie jak PZU.
Czytaj więcej
Polisa na życie to tylko umowne pojęcie, za którym kryje się wiele indywidualnych szczegółów, jak długość trwania umowy zakres ochrony czy charakter polisy począwszy od samej ochrony, przez oszczędzanie aż do inwestowania. Dlatego w wyborze właściwego ubezpieczenia pomocne może być towarzystwo. Najlepiej takie, które zostało sklasyfikowane w rankingu branżowym.
Czytaj więcej
Zastanawiasz się nad zakupem ubezpieczenia na życie, jednak ten temat jest ci tak obcy, że ciągle odsuwasz w czasie ostateczną decyzję? Zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę, warto dowiedzieć się kilku rzeczy.
Czytaj więcej
Polisa na życie ma chronić osobę ubezpieczoną na wypadek jej śmierci lub innych zdarzeń ujętych w umowie. A co z pozostałymi domownikami? Dlatego, jeśli posiadasz dużą rodzinę, możesz chronić finansowo życie i zdrowie najbliższych płacąc tylko jedną składkę.
Czytaj więcej
Koszt ubezpieczenia na życie zależy od wielu różnych aspektów. Różnice w cenach za ten sam produkt sięgają nawet kilkudziesięciu procent, więc zamiast przepłacać, lepiej najpierw porównać ubezpieczenia i wybrać najtańsze z tym samym zakres ochrony. Sprawdzamy, skąd biorą się różnice w cenach i czy można mieć polisę za mniej niż 30 zł miesięcznie.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2018