Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Rankingubezpieczennazycie.pl
Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55

Korzyści

  • Wszystkie ubezpieczenia na życie w jednym miejscu
  • Szybko i łatwo porównasz ubezpieczenia na życie dostępne na rynku

Wiarygodność

  • Pierwszy niezależny ranking ubezpieczeń na życie
  • Stworzony przez specjalistów ds. ubezpieczeń największego portalu Ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

  • Zebrane dane będą wykorzystane przez specjalistę wpisanego do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego
  • Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez GIODO

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie. Będziemy tutaj pisać także o kulisach naszej pracy, o tym kim jesteśmy i jak wygląda nasz codzienny dzień w Rankingubezpieczennazycie.pl.

Polisa życiowa jest takim produktem, którego posiadanie przydaje się w każdym wieku. Dlatego oferta popularnych „życiówek” jest skierowana zarówno do dzieci od chwili narodzin, jak i uczniów, rodziców czy osób starszych. Także studenci mogą wybrać coś dla siebie spomiędzy paru ubezpieczeniowych opcji.
Czytaj więcej
Polisy na życie to produkty w większości adresowane do osób w średnim wieku i aktywnych zawodowo, ale na rynku można znaleźć także ofertę dla starszych klientów, którzy przeszli na emeryturę. Na czym polega propozycja towarzystw, sprawdzimy na przykładzie usługi 4life direct.
Czytaj więcej
Ubezpieczenia na dobre zagościły się w Internecie. Obecnie można w łatwy sposób skorzystać z kilkudziesięciu ofert dostępnych na polskim rynku, jednak wybór tej jednej polisy może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego warto wykorzystać narzędzia pomocnicze jak porównywarka ubezpieczeń na życie.
Czytaj więcej
O ubezpieczeniu grupowym mówi się coraz częściej w kontekście dobrego pracodawcy. Poważna firma powinna oferować, oprócz wynagrodzenia, również inne profity, jak np. karty programu aktywności sportowej, pakiety medyczne, premie, dofinansowanie do wyprawki szkolnej lub wczasów oraz polisę na życie.
Czytaj więcej
Do niedawna polisy na życie były przykładem produktu, który można zakupić jedynie w obecności agenta, przy czym miejsce takiej transakcji było do ustalenia. Offline’owy monopol został przełamany przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva wiosną 2017 roku, gdy ruszyła sprzedaż gotowych pakietów ubezpieczenia na życie.
Czytaj więcej
Nie ma uniwersalnej polisy na życie, która sprosta oczekiwaniom wszystkich ubezpieczonych, ale są sposoby, które ułatwią znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Od czego zacząć? Najlepiej od samego początku, czyli zakresu ochrony danego ubezpieczenia.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2017