Blog ubezpieczeniowy

Jak wysokie odszkodowanie za złamany palec?

Data aktualizacji: 17 KWI 2024
Odszkodowanie za złamanie palca może wynosić zarówno 200 zł, jak i 2 000 zł, a będzie to zależało od wybranej przez nas polisy oraz sumy ubezpieczenia. Sprawdzamy, jak wysokie odszkodowanie za złamany palec oferują towarzystwa ubezpieczeniowe w różnych ofertach.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie bezskładkowe - na czym polega?

Data aktualizacji: 09 KWI 2024
Decydujemy się na zakup ubezpieczenia na życie, by w ten sposób zabezpieczyć przyszłość swoją oraz bliskich nam osób. Jednak podczas trwania umowy ubezpieczeniowej może spotkać nas wiele nieprzewidzianych okoliczności. Jedną z nich może być brak możliwości opłacania regularnej składki.
Czytaj więcej
Jedną z bardzo smutnych okoliczności w życiu jest śmierć bliskich osób, w tym babci lub dziadka. Jest dotkliwa szczególnie wtedy, gdy wiązały nas bliskie, ciepłe relacje. Dotkliwej straty nie zrekompensuje nic, jednak warto znać kroki i procedury, które w takiej sytuacji należy podjąć.
Czytaj więcej
W świecie, gdzie nasze oczy są codziennie wystawione na próbę przez długie godziny spędzone przed ekranami komputerów, smartfonów i innych urządzeń cyfrowych, znaczenie regularnego badania wzroku staje się coraz bardziej istotne.
Czytaj więcej

Uraz barku a odszkodowanie

Data aktualizacji: 03 KWI 2024
Uraz ciała może stanowić podstawę do tego, abyś otrzymał świadczenie z polisy na życie. Warunkiem jest jednak posiadanie odpowiedniej umowy dodatkowej. Poniżej sprawdzamy, czy za uraz barku możesz liczyć na wsparcie ubezpieczyciela.
Czytaj więcej

Ile wynosi odszkodowanie za złamany nos?

Data aktualizacji: 22 MAR 2024
Złamany nos to nie tylko przykry i nieprzyjemny uraz, ale może też mocno skomplikować codzienne życie. Warto odpowiednio się zabezpieczyć, co pozwoli uzyskać odpowiednia odszkodowanie oraz inne formy wsparcia w trudnych chwilach.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu