Notice: Undefined variable: ub in /var/www/rankingubezpieczennazycie.pl/_klasy/_widok/_html/NaglowekHtml.class.php on line 308 Notice: Undefined variable: ub in /var/www/rankingubezpieczennazycie.pl/_klasy/_widok/_html/NaglowekHtml.class.php on line 319 Notice: Undefined variable: ub in /var/www/rankingubezpieczennazycie.pl/_klasy/_widok/_html/NaglowekHtml.class.php on line 339 Blog - Ranking ubezpieczeń na życie
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Rankingubezpieczennazycie.pl
Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55

Korzyści

  • Wszystkie ubezpieczenia na życie w jednym miejscu
  • Szybko i łatwo porównasz ubezpieczenia na życie dostępne na rynku

Wiarygodność

  • Pierwszy niezależny ranking ubezpieczeń na życie
  • Stworzony przez specjalistów ds. ubezpieczeń największego portalu Ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

  • Zebrane dane będą wykorzystane przez specjalistę wpisanego do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego
  • Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez GIODO

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie. Będziemy tutaj pisać także o kulisach naszej pracy, o tym kim jesteśmy i jak wygląda nasz codzienny dzień w Rankingubezpieczennazycie.pl.

Koszt ubezpieczenia na życie zależy od wielu różnych aspektów. Różnice w cenach za ten sam produkt sięgają nawet kilkudziesięciu procent, więc zamiast przepłacać, lepiej najpierw porównać ubezpieczenia i wybrać najtańsze z tym samym zakres ochrony. Sprawdzamy, skąd biorą się różnice w cenach i czy można mieć polisę za mniej niż 30 zł miesięcznie.
Czytaj więcej
Polisa na życie powinna zapewniać każdemu maksymalną ochronę. Stanie się tak, kiedy wybierzemy więcej niż podstawową umowę polisową. W tym wypadku świadczenie wypłacane jest z reguły tylko w razie śmierci osoby ubezpieczonej. Zatem na które rozszerzenia powinniśmy się zdecydować?
Czytaj więcej
Zdecydowana większość banków posiada w swojej ofercie także produkty ubezpieczeniowe. Sprawdzimy, na czym polega dodatek w formie polisy na życie, jakie możliwości ma klient banku i z jakimi opłatami powinien się liczyć.
Czytaj więcej
Ranking jest jedną z form pomocy przy wyborze ubezpieczenia na życie. Warto wspomóc się stronami rankingowymi, gdzie znaleźć możemy kompleksowe informacje na temat wielu towarzystw, czego nie znajdziemy na stronie konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego.
Czytaj więcej
Wpłacasz latami składkę z tytułu polisy na życie i czujesz, że nie masz z tego żadnych korzyści? Z jednej strony to dobrze, bo wypłata odszkodowanie wiąże się z wypadkiem, urazem, czy inną formą doznania uszczerbku na zdrowiu. Jednak wypłata świadczenia nie musi wiązać się z przykrym zdarzeniem zwianym z życiem i zdrowiem.
Czytaj więcej
W dobie Internetu większość czynności wykonujemy bez potrzeby wychodzenia z domu. Codzienne zakupy, opłacenie rachunków, zamówienie posiłku, zarezerwowanie wczasów czy rozmowę ze znajomymi – wszystko to można przeprowadzić w trybie online. A jak jest z ubezpieczeniem na życie?
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2018