Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Za wypadek przy pracy uważa się nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną powodujące uraz lub śmierć, które nastąpiło w związku z pracą. Ubezpieczenie na życie może zabezpieczyć nas na taką ewentualność, dzięki czemu będziemy mogli pokryć koszty leczenia czy rehabilitacji. Sprawdziliśmy, w jakich sytuacjach polisa na życie może okazać się przydatna.
Czytaj więcej

Ochrona tymczasowa w ubezpieczeniu na życie

Data aktualizacji: 02 LUT 2023
Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują nam wiele możliwości ochrony do wyboru. Jedną z dostępnych dla nas opcji jest ochrona tymczasowa. Musimy jednak pamiętać, że jest to ochrona na ściśle określonych zasadach. Czym jest ochrona tymczasowa w polisie na życie? Co obejmuje ochrona tymczasowa? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.
Czytaj więcej
Zarówno urodzenie dziecka, jak i jego poważne zachorowanie stanowi podstawę do otrzymania świadczenia z ubezpieczenia na życie. Jeśli planujemy powiększenie rodziny lub już posiadamy dzieci – takie rozwiązanie może chronić nas finansowo w różnych sytuacjach, jak dziecięce porażenie mózgowe. Ubezpieczenie na wypadek mózgowego porażenia dziecięcego jest możliwe dla określonej grupy wiekowej. Sprawdź, gdzie warto kupić ubezpieczenie.
Czytaj więcej
Planując zakup ubezpieczenia, warto zastanowić się na jakie sytuacje chcemy się zabezpieczyć. Ubezpieczenie na wypadek cukrzycy jest umową dodatkową do umowy ubezpieczenia na życie w Nationale Nederlanden. Zobacz, dlaczego warto kupić ubezpieczenie na wypadek cukrzycy w Nationale Nederlanden.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie na miesiąc nie jest żadną nowością na rynku ubezpieczeniowym. Podobne rozwiązania możemy znaleźć chociażby w przypadku polis turystycznych. Sprawdziliśmy jak wygląda oferta ubezpieczeń na życie na miesiąc w różnych firmach ubezpieczeniowych. Sprawdź, gdzie kupić najlepsze i najtańsze ubezpieczenie na życie na miesiąc.
Czytaj więcej

Druga opinia medyczna - co warto wiedzieć?

Data aktualizacji: 02 LUT 2023
Dodatkowa opinia medyczna przydaje się w sytuacji, gdy pacjent ma wątpliwości co do słuszności postawionej diagnozy lub zaproponowanych metod leczenia. Jak działa druga opinia medyczna? Kiedy przydaje się druga opinia medyczna? Sprawdziliśmy oferty najpopularniejszych firm ubezpieczeniowych pod kątem drugiej opinii medycznej.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu