Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 18 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Rankingubezpieczennazycie.pl
Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55

Korzyści

  • Wszystkie ubezpieczenia na życie w jednym miejscu
  • Szybko i łatwo porównasz ubezpieczenia na życie dostępne na rynku

Wiarygodność

  • Pierwszy niezależny ranking ubezpieczeń na życie
  • Stworzony przez specjalistów ds. ubezpieczeń największego portalu Ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

  • Zebrane dane będą wykorzystane przez specjalistę wpisanego do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego
  • Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez GIODO

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.
Ubezpieczenie na życie to bardzo praktyczne i korzystne rozwiązanie, które służy osobie ubezpieczonej w różnych sytuacjach i w czasie wielu przykrych zdarzeń. Jednocześnie jest to forma zabezpieczenia przyszłości bliskich na wypadek śmierci ubezpieczonego. Im bardziej rozbudowana jest taka polisa, tym większą ochronę można zyskać.
Czytaj więcej
Grupowe ubezpieczenie na życie to bardzo ciekawa propozycja, która doskonale się sprawdza w trudnych sytuacjach nie tylko ubezpieczonego, ale również jego bliskich. Na czym polega takie ubezpieczenie i jakie są jego główne wady i zalety? Oto najważniejsze informacje.
Czytaj więcej
Podeszły wiek niesie ze sobą znacznie większe ryzyko poważnego zachorowania, które może zakończyć się nawet tragicznie. W takiej chwili warto zabezpieczyć rodzinę na okoliczność, chociażby, pogrzebu. Seniorzy chcą też czasem zabezpieczyć finansowo swoje dzieci, a nawet wnuki.
Czytaj więcej
Pojawienie się nowego członka rodziny to bardzo radosne i pełne pozytywnych emocji doświadczenie. Małe dziecko natychmiast staje się oczkiem w głowie swoich rodziców, a ich myśli niejako samodzielnie zaczynają wybiegać w przyszłość, planując jej najlepsze i najskuteczniejsze zabezpieczenie przyszłości.
Czytaj więcej
Trudne sytuacje zdarzają się w życiu każdego człowieka i lepiej jest odpowiednio się na nie przygotować. Dlatego odpowiednia polisa, która chroni finansowo naszą przyszłość, jest koniecznością. Wartościowe produkty oferują czołowe firmy z branży ubezpieczeniowej. Takie jak PZU.
Czytaj więcej
Polisa na życie to tylko umowne pojęcie, za którym kryje się wiele indywidualnych szczegółów, jak długość trwania umowy zakres ochrony czy charakter polisy począwszy od samej ochrony, przez oszczędzanie aż do inwestowania. Dlatego w wyborze właściwego ubezpieczenia pomocne może być towarzystwo. Najlepiej takie, które zostało sklasyfikowane w rankingu branżowym.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2019