Blog ubezpieczeniowy

Nie trzeba umawiać się z agentem ubezpieczeniowym, aby poznać cenę i szczegóły polisy na życie. Wystarczy wypełnić krótki formularz, aby zobaczyć, co proponują różne towarzystwa w wybranym przez nas zakresie. Bez wychodzenia z domu możemy kupić ubezpieczenie na życie lub do posiadanego kredytu.
Czytaj więcej
Zakup ubezpieczenia na życie opiera się na spotkaniu z doradcą ubezpieczeniowym. Jego obecność jest warunkiem koniecznym do sfinalizowania zawarcia umowy. Takie rozwiązanie ma swoje mocne plusy, jednak na rynku pojawiają się oferty 100% online. Czy Internet zastąpi stacjonarnego doradcę ubezpieczeniowego?
Czytaj więcej
Dla wielu osób badania lekarskie w ubezpieczeniach na życie są zbędnym przymusem, który zniechęca do zakupu polisy. Warto wiedzieć, że nie są one konieczne, ale coraz częściej można spotkać się z ofertą ubezpieczenia na życie bez badań lekarskich. Czy takie rozwiązanie się opłaca?
Czytaj więcej
Odejście z pracy oprócz rozwiązania umowy, ma jeszcze inny ważny aspekt – zakończenie ubezpieczenia grupowego. Nie zawsze jednak te dwie rzeczy muszą się ze sobą łączyć, a ochronę można kontynuować, jednak na innych warunkach. Sprawdzamy jak wygląda kontynuacja polisy w PZU.
Czytaj więcej
Prywatna polisa zdrowotna cieszy się bardzo dużą popularnością. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż czas oczekiwania na świadczenia medyczne jest o wiele krótszy niż w przypadku ubezpieczenia NFZ. Przeczytaj w naszym artykule, dlaczego warto kupić polisę zdrowotną prywatnie.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie zdrowotne dla osoby z niepełnosprawnością to rozwiązanie dla każdego, komu zależy na szerszej ochronie niż ta oferowana przez NFZ. Czy osoba z niepełnosprawnością może kupić ubezpieczenie zdrowotne? Ile kosztuje ubezpieczenie zdrowotne dla osoby z niepełnosprawnością? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu