Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenia na życie bez badań lekarskich

26 STY 2017
Data aktualizacji: 04 LIS 2021
Dla wielu osób badania lekarskie w ubezpieczeniach na życie są zbędnym przymusem, który zniechęca do zakupu polisy. Warto wiedzieć, że nie są one konieczne, ale coraz częściej można spotkać się z ofertą ubezpieczenia na życie bez badań lekarskich. Czy takie rozwiązanie się opłaca?
Czytaj więcej
Zakup dobrego ubezpieczenia na życie nie musi być wcale czasochłonny i skomplikowany, a my nie musimy mieć szczegółowej wiedzy w tej dziedzinie. Wystarczy wiedzieć na co zwracać uwagę, gdzie szukać i jak porównać oferty, by znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie.
Czytaj więcej

Kontynuacja polisy w PZU - warto przedłużać umowę?

20 GRU 2016
Data aktualizacji: 08 KWI 2022
Odejście z pracy oprócz rozwiązania umowy, ma jeszcze inny ważny aspekt – zakończenie ubezpieczenia grupowego. Nie zawsze jednak te dwie rzeczy muszą się ze sobą łączyć, a ochronę można kontynuować, jednak na innych warunkach.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie Warta - które wybrać?

22 LIS 2016
Data aktualizacji: 03 MAR 2020
Polisa od 33 złotych miesięcznie, a może kilkaset tysięcy na walkę z nowotworem – oferta polis na życie Warta jest szeroka i dopasowana do każdej grupy wiekowej. Ubezpieczenie znajdą dla siebie zarówno rodzice troszczący się od dobro dziecka, jak i zwolennicy gromadzenia oszczędności.
Czytaj więcej

5 błędów popełnianych przez kupujących polisy na życie

21 LIS 2016
Data aktualizacji: 02 MAR 2020
Niska świadomość posiadania ubezpieczenia, przesadna wiara we własne możliwości finansowe i pozorna oszczędność to główne błędy popełniane przy zakupie polisy na życie. Na naszą niekorzyść działa także pośpiech i brak wcześniejszego porównania ofert.
Czytaj więcej
Polisa rodzinna to rozwiązanie, z którego może skorzystać wiele osób spokrewnionych ze sobą. W sytuacji, gdy zależy nam na ochronie, która obejmie naszych najbliższych, warto pomyśleć o tym, by kupić ubezpieczenie na życie dla rodziny. W ramach jednej składki można zabezpieczyć kilka osób, a ochrona może być dopasowana do ich indywidualnych potrzeb. Sprawdzamy, co proponują towarzystwa ubezpieczeniowe w zakresie polis rodzinnych.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu