Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie na życie Credit Agricole jest dostępne w kilku różnych wariantach. Z produktu mogą skorzystać zarówno single, jak i pary pozostające w związkach partnerskich, małżonkowie oraz całe rodziny. Ile kosztuje ubezpieczenie na życie w Credit Agricole i czy warto je kupić?
Czytaj więcej
Różnice oraz możliwości, jakie oferują towarzystwa ubezpieczeniowe, warto porównać na przykładzie kilku gotowych produktów. Sprawdźmy zatem, co oferują grupy PZU, Concordia i TU Europa.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie dla bezrobotnych

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Ubezpieczenie na życie dla bezrobotnych z pozoru wydaje się nie mieć sensu. Tymczasem zakup polisy przez osobę bezrobotną zapewnia ochronę finansową w wielu trudnych sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Zobacz w naszym artykule, dlaczego bezrobotny powinien kupić ubezpieczenie na życie.
Czytaj więcej
Decyzja o wyborze polisy na życie zależy od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest cena, jednak rzadko niska składka idzie w parze z szerokim zakresem ochrony i wysoką sumą ubezpieczenia. Jak wybrać towarzystwo ubezpieczeniowe?
Czytaj więcej
Kupując ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu możesz liczyć na odszkodowanie za pobyt w szpitalu. Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu zapewnia świadczenie w wysokości od 100 do nawet 500 złotych za każdy dzień hospitalizacji. Na czym dokładnie polega ochrona w ubezpieczeniu na wypadek pobytu w szpitalu? Jak uzyskać świadczenie za pobyt w szpitalu? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.
Czytaj więcej

Choroby przewlekłe w polisie na życie

Data aktualizacji: 22 CZE 2023
Za diagnozowanie choroby przewlekłej ubezpieczyciel wypłaci nam nawet kilkaset tysięcy złotych. Gorzej, jeśli w przeszłości przechodziliśmy poważne zachorowanie. Wtedy przy zawieraniu polisy na życie prawdopodobnie zapłacimy więcej za składkę. Wszystko przez wyższe ryzyko ubezpieczeniowe.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu