Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Czy można ubezpieczyć się na życie wielokrotnie?

25 MAJ 2017
Data aktualizacji: 31 STY 2023
W sytuacji, gdy posiadamy już indywidualną polisę na życie, a pracodawca zaoferuje nam możliwość zakupu grupówki, takie rozwiązanie może nam się wydać zbędne. Czy można mieć ubezpieczenie na życie w dwóch różnych towarzystwach ubezpieczeniowych? Czy można ubezpieczyć się na życie wielokrotnie? Tak, a takie rozwiązanie może zapewnić nam sporo korzyści.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie dla bezrobotnych

06 KWI 2017
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Ubezpieczenie na życie dla bezrobotnych z pozoru wydaje się nie mieć sensu. Tymczasem zakup polisy przez osobę bezrobotną zapewnia ochronę finansową w wielu trudnych sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Zobacz w naszym artykule, dlaczego bezrobotny powinien kupić ubezpieczenie na życie.
Czytaj więcej

Na czym polega ubezpieczenie na życie?

23 MAR 2017
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Ubezpieczenie na życie polega na tym, że jest to zabezpieczenie finansowe w razie wypadku, gromadzenie albo pomnażanie oszczędności. Sposób działania polisy na życie zależy od rodzaju ubezpieczenia, na który się zdecydujemy. Porównujemy kilka przykładowych produktów dostępnych na rynku i sprawdzamy, na czym one polegają.
Czytaj więcej

W jakim wieku można kupić ubezpieczenie na życie?

14 MAR 2017
Data aktualizacji: 25 LUT 2022
Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują produkty ubezpieczeniowe od urodzenia do zaawansowanej starości, ale Funkcje i możliwości polis różnią się od siebie znacząco. Sprawdźmy zatem, jakie oferty przewidziane są dla określonych przedziałów wiekowych.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie od utraty zdolności do pracy

28 LUT 2017
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Każdemu z nas może przytrafić się poważna choroba lub wypadek przy pracy, przez które utracimy zdolność do zarobkowania. Taka sytuacja może znacznie pogorszyć naszą sytuację życiową oraz finansową, dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu na życie od utraty zdolności do pracy. Sprawdź w naszym artykule ile kosztuje ubezpieczenie na życie od utraty zdolności do pracy i gdzie warto je kupić.
Czytaj więcej
Dla wielu osób badania lekarskie w ubezpieczeniach na życie są zbędnym przymusem, który zniechęca do zakupu polisy. Warto wiedzieć, że nie są one konieczne, ale coraz częściej można spotkać się z ofertą ubezpieczenia na życie bez badań lekarskich. Czy takie rozwiązanie się opłaca?
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu