Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Gdzie najefektywniej szukać ubezpieczenia na życie?

26 WRZ 2017
Data aktualizacji: 31 PAŹ 2022
Znalezienie odpowiedniej polisy na życie dla wielu osób może stanowić pewnego rodzaju wyzwanie – rynek ubezpieczeniowy pełen jest towarzystw, które posiadają wiele różnych ofert, a te można również rozbudować według własnych preferencji. Co zatem wybrać, żeby nie żałować? Sprawdzamy.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie ze zniżką studencką

15 WRZ 2017
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Ubezpieczenie na życie dla studenta to produkt przeznaczony dla młodzieży uczącej się, zwykle w wieku do 26 roku życia. Jaki jest zakres ochrony ubezpieczeniowej w tego typu polisach? Ile kosztuje ubezpieczenie dla studenta? Podpowiadamy w naszym artykule.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie 4life direct z myślą o najbliższych

31 SIE 2017
Data aktualizacji: 31 STY 2023
Ubezpieczenie 4Life Direct pozwala uzyskać ochronę finansową w wielu różnych nieprzewidzianych sytuacjach. Ubezpieczyciel oferuje produkty, z którymi warto się zapoznać, by móc podjąć później dobrą i przemyślaną decyzję. Jakie warunki należy spełnić, aby z nich skorzystać? Sprawdzamy czy warto kupić ubezpieczenie 4life direct z myślą o najbliższych.
Czytaj więcej
Nie trzeba umawiać się z agentem ubezpieczeniowym, aby poznać cenę i szczegóły polisy na życie. Wystarczy wypełnić krótki formularz, aby zobaczyć, co proponują różne towarzystwa w wybranym przez nas zakresie. Bez wychodzenia z domu możemy kupić ubezpieczenie na życie lub do posiadanego kredytu.
Czytaj więcej

Czy Internet zastąpi doradcę ubezpieczeniowego?

18 LIP 2017
Data aktualizacji: 24 STY 2023
Zakup ubezpieczenia na życie opiera się na spotkaniu z doradcą ubezpieczeniowym. Jego obecność jest warunkiem koniecznym do sfinalizowania zawarcia umowy. Takie rozwiązanie ma swoje mocne plusy, jednak na rynku pojawiają się oferty 100% online. Czy Internet zastąpi stacjonarnego doradcę ubezpieczeniowego?
Czytaj więcej

Indywidualna polisa na życie w TU Compensa

27 CZE 2017
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Osoby, które szukają dopasowanej ochrony na przyszłość, mają duży wybór spośród wielu ofert ubezpieczeniowych. Compensa daje swoim klientom wiele możliwości ubezpieczenia na życie w różnym wieku i różnej sytuacji finansowej. Ile kosztuje indywidualna polisa na życie w TU Compensa i dlaczego warto postawić na jej zakup?
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu