Blog ubezpieczeniowy

Kalkulator ubezpieczeń na życie to wynalazek, który może znacznie przyspieszyć proces poszukiwania idealnej polisy.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie NNW dla sportowców

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Ubezpieczenie NNW dla sportowców to produkt przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób, które zawodowo trenują jakąś dyscyplinę. Polisa może gwarantować wypłatę świadczenia w sytuacji, gdy doszło do nieszczęśliwego wypadku lub uszczerbku na zdrowiu.
Czytaj więcej
Polisa na życie powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb ubezpieczonego. Dotyczy to również sumy ubezpieczenia, której zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego odszkodowania, przy czym wysokość składki miesięcznej nie powinna obciążać budżetu.
Czytaj więcej
Ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym zapewnia wsparcie finansowe bliskim, a także pozwala na zainwestowanie części wpłacanej składki i pomnożenie posiadanych środków. Na co zwrócić uwagę przed zawarciem umowy ubezpieczenia z UFK? Gdzie kupić dobrą polisę z funduszem kapitałowym? Ile kosztuje polisa na życie z funduszem kapitałowym? Zobacz odpowiedź na te i inne pytania w naszym artykule.
Czytaj więcej

Polisa na życie a śmierć samobójcza

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Samobójstwa stanowią w Polsce bardzo poważny problem – według danych Komendy Głównej Policji więcej osób zginęło z powodu samobójstwa niż w wypadku drogowym. Czy istnieje jakaś polisa, która zabezpieczałaby rodzinę płatnika składek na wypadek śmierci w wyniku samobójstwa? Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu na życie w przypadku śmierci samobójczej. Sprawdzamy jak wygląda sprawa.
Czytaj więcej
Dziedziczenie środków z polisy na życie przebiega zgodnie z wolą ubezpieczonego – pieniądze otrzymują tzw. uposażeni, czyli osoby wskazane podczas podpisywania umowy. Kto może liczyć na świadczenie w sytuacji, gdy nie wskazano uposażonych? Komu przysługują pieniądze odziedziczone z polisy? Czy od tego typu darowizny należy odprowadzić podatek? Podpowiadamy.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu