Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.

Czym jest indeksacja składki?

03 LUT 2016
Data aktualizacji: 04 MAR 2020
Mimo tego samego zakresu ochrony co roku zapłacimy za polisę więcej. Jak to możliwe? Wszystko przez inflację, która powoduje, że odszkodowanie traci na wartości. Aby temu zapobiec, towarzystwa stosują właśnie indeksację składki.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie wymaganym zabezpieczeniem kredytu

29 STY 2016
Data aktualizacji: 14 STY 2020
Spłata kredytu może trwać rok, ale i dwie dekady. Przez ten czas nawet niegroźny wypadek jest w stanie przerwać naszą płynność finansową i spowodować zaleganie z płatnością raty. Dlatego banki oferują do pożyczki ubezpieczenie na życie. Sprawdzamy, kiedy trzeba mieć polisę na życie i czy jest ona konieczna przy zaciąganiu kredytu.
Czytaj więcej

O co spytać agenta ubezpieczeniowego?

23 GRU 2015
Data aktualizacji: 03 LUT 2020
Kupno ubezpieczenia na życie to ważna decyzja w życiu każdego z nas, jednak pewne okoliczności powodują, że przekładamy tę decyzję na później. Należy do nich spotkanie z agentem ubezpieczeniowym. Czego właściwie tak się obawiamy i jak wykorzystać te spotkanie, by zyskać jak największe korzyści względem polisy na życie?
Czytaj więcej

Ubezpieczenie terminowe czy bezterminowe - które wybrać?

09 GRU 2015
Data aktualizacji: 14 STY 2020
Jedna z różnic w ubezpieczeniach na życie polega na czasie trwania umowy. Możemy być chronieni z polisy przez 12 miesięcy, ale i 25 lat, czy nawet dożywotnio. Podpowiadamy, dla kogo terminowa, a dla kogo bezterminowa polisa będzie najbardziej odpowiednia.
Czytaj więcej

Od czego zależy cena polisy na życie?

04 GRU 2015
Data aktualizacji: 14 STY 2020
Przebyte choroby, podeszły wiek, wysoka suma odszkodowania albo wykupienie wszystkich dostępnych ryzyk. Czynników, od których zależy cena ubezpieczenia na życie jest wiele. Sprawdzamy, co zrobić, aby nie przypłacać za polisę, a mimo to mieć wartościową ochronę finansową.
Czytaj więcej

Formalności po zgonie bliskiej osoby

24 LIS 2015
Data aktualizacji: 08 KWI 2020
Śmierć bliskiego członka rodziny to zawsze bardzo trudny czas. Czekają na nas formalności, które musimy wykonać, a jedną z nich jest zgłoszenie śmierci ubezpieczycielowi, by otrzymać należne świadczenie. Należy jednak wiedzieć, jakie dokumenty będą konieczne, by cała procedura przebiegła szybko i sprawnie.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020