Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Przed zakupem ubezpieczenia na życie trzeba wiedzieć kilka rzeczy, by podjąć dobrą decyzję. Jeśli jesteśmy klientami Eurobanku, musimy wiedzieć z czym możemy spotkać się podczas wizyty w placówce, by świadomie i dobrze podjąć decyzję.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie dla osoby z niepełnosprawnością jest dostępne dla osób w wieku pomiędzy 18 a 60 lat. Jak wysokie świadczenie gwarantuje taka polisa? Z czego się składa i gdzie ją można nabyć? Czy produkt ten jest droższy od ubezpieczeń oferowanych osobom o pełnej sprawności? Postanowiliśmy to sprawdzić.
Czytaj więcej

Wypłata z ubezpieczenia na życie w PZU

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Wypłata z ubezpieczenia na życie w PZU jest tym większa, im wyższe składki oraz suma ubezpieczenia zostaną zadeklarowane podczas podpisywania umowy. Na jej wartość wpływ ma także zakres ochrony, jaki oferuje polisa. Jak wypłacić pieniądze z ubezpieczenia na życie w PZU?
Czytaj więcej

Trwały uszczerbek na zdrowiu - jak ocenić?

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Trwały uszczerbek na zdrowiu to zaburzenie czynności narządu lub układu, które skutkuje jego trwałą dysfunkcją, a także przyczynia się do zmniejszenia sprawności i wydolności. Ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu zapewnia wsparcie finansowe w przypadku wystąpienia trudności zdrowotnych w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku.
Czytaj więcej

Grupowe ubezpieczenie na życie

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Wśród wielu ofert ubezpieczeń na życie nie sposób znaleźć takiego, które będzie dobre dla wszystkich. Polisa na życie powinna być w jak największym stopniu dopasowana do naszych potrzeb. Dotyczy to również polisy kupionej w miejscu pracy. Grupowe ubezpieczenie na życie ma swoje wady i zalety.
Czytaj więcej
Polisa na życie może zapewnić nam ochronę na okres, jaki jest dla nas najbardziej korzystny. Takim rozwiązaniem może być długoterminowe ubezpieczenie na życie, które oprócz ochrony może zapewnić również oszczędzanie oraz inwestowanie. Składka miesięczna za ubezpieczenie, które pozwala gromadzić lub pomnażać kapitał, wynosi już od 70 złotych miesięcznie. Sprawdzamy, jakie możliwości mamy do wyboru w przypadku długoterminowych ubezpieczeń na życie.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu