Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Przed zakupem ubezpieczenia na życie trzeba wiedzieć kilka rzeczy, by podjąć dobrą decyzję. Jeśli jesteśmy klientami Eurobanku, musimy wiedzieć z czym możemy spotkać się podczas wizyty w placówce, by świadomie i dobrze podjąć decyzję.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie dla osoby z niepełnosprawnością jest dostępne dla osób w wieku pomiędzy 18 a 60 lat. Jak wysokie świadczenie gwarantuje taka polisa? Z czego się składa i gdzie ją można nabyć? Czy produkt ten jest droższy od ubezpieczeń oferowanych osobom o pełnej sprawności? Postanowiliśmy to sprawdzić.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie NNW dla dziecka można kupić w dowolnym momencie, nawet jeśli rozpoczął się już rok szkolny. Taki właśnie produkt oferuje Interrisk. Sprawdzamy szczegóły polisy dla najmłodszych i porównujemy z innymi ofertami dostępnymi na rynku.
Czytaj więcej

Wypłata z ubezpieczenia na życie w PZU

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Wypłata z ubezpieczenia na życie w PZU jest tym większa, im wyższe składki oraz suma ubezpieczenia zostaną zadeklarowane podczas podpisywania umowy. Na jej wartość wpływ ma także zakres ochrony, jaki oferuje polisa. Jak wypłacić pieniądze z ubezpieczenia na życie w PZU?
Czytaj więcej

Trwały uszczerbek na zdrowiu - jak ocenić?

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Trwały uszczerbek na zdrowiu to zaburzenie czynności narządu lub układu, które skutkuje jego trwałą dysfunkcją, a także przyczynia się do zmniejszenia sprawności i wydolności. Ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu zapewnia wsparcie finansowe w przypadku wystąpienia trudności zdrowotnych w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie i dożycie PZU

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Ubezpieczenie na życie i dożycie PZU umożliwia zainwestowanie pewnej kwoty na przyszłość, by następnie odebrać świadczenie z nawiązką. W tego typu polisie składkę opłaca się jednorazowo, a ochrona obowiązuje przez dłuższy okres. Ile kosztuje ubezpieczenie na życie i dożycie w PZU?
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu