Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Długoterminowe ubezpieczenie na życie - na czym polega?

27 MAR 2018
Data aktualizacji: 20 GRU 2021
Polisa na życie może zapewnić nam ochronę na okres, jaki jest dla nas najbardziej korzystny. Takim rozwiązaniem może być długoterminowe ubezpieczenie na życie, które oprócz ochrony może zapewnić również oszczędzanie oraz inwestowanie. Składka miesięczna za ubezpieczenie, które pozwala gromadzić lub pomnażać kapitał, wynosi już od 70 złotych miesięcznie. Sprawdzamy, jakie możliwości mamy do wyboru.
Czytaj więcej

Co to jest polisa na życie i dlaczego warto ją mieć?

28 LUT 2018
Data aktualizacji: 28 LUT 2022
Zastanawiasz się nad zakupem ubezpieczenia na życie, jednak ten temat jest ci tak obcy, że ciągle odsuwasz w czasie ostateczną decyzję? Zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę, warto dowiedzieć się kilku rzeczy.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie dla całej rodziny - czy to się opłaca?

21 LUT 2018
Data aktualizacji: 21 MAR 2022
Ubezpieczenie na życie dla rodziny zabezpiecza finansowo życie i zdrowie nie tylko płatnika składek, ale także jego najbliższych. Takie rozwiązanie zapewni ochronę dopasowaną do każdego członka rodziny.
Czytaj więcej

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie?

29 STY 2018
Data aktualizacji: 10 MAR 2022
Zanim podejmie się decyzję o zakupie, warto zorientować się wcześniej ile kosztuje polisa na życie. Takie ubezpieczenie może stanowić wydatek około 50 zł miesięcznie. Nie należy jednak sugerować się wyłącznie ceną, ponieważ każdy z nas może oczekiwać zupełnie innej ochrony.
Czytaj więcej

Jakie wybrać dodatkowe ubezpieczenie na życie?

12 STY 2018
Data aktualizacji: 15 CZE 2022
Ponieważ nie wiemy, co nas czeka w bliższej i dalszej przyszłości, dobrze jest się zabezpieczyć. Taką możliwość zapewniają nam umowy dodatkowe w polisach na życie. Na przykładzie polis PZU i MetLife sprawdzamy, jakie możliwości mamy do wyboru.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie znajdziesz też w banku

03 STY 2018
Data aktualizacji: 28 KWI 2022
Umowa kredytowa wiąże nas z bankiem czasem na długie lata. Z tego właśnie powodu bank uwzględnia ryzyko różnych zdarzeń losowych, które mogą wpłynąć na nasze możliwości finansowe. Zabezpieczeniem dla nich jest ubezpieczenie na życie.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu