Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Compensa ubezpieczenia grupowe - co zawiera polisa na życie?

15 LIS 2018
Data aktualizacji: 13 LIP 2022
Ubezpieczenie grupowe, które można nabyć w miejscu zatrudnienia, jest dla wielu osób atrakcyjną formą zabezpieczenia swojej przyszłości. Niewysoka cena i szeroki zakres ochrony to zdecydowane plusy takiego rozwiązania.
Czytaj więcej

Warta ubezpieczenie grupowe - czy warto?

31 PAŹ 2018
Data aktualizacji: 28 MAR 2022
Ubezpieczenie grupowe to dla wielu osób bardzo korzystne rozwiązanie – szeroki zakres ochrony i składka miesięczna w okolicach 50 zł. Czy tak samo wygląda polisa grupowa w towarzystwie ubezpieczeniowym Warta?
Czytaj więcej

Ubezpieczenie szkolne Interrisk - analiza oferty

30 PAŹ 2018
Data aktualizacji: 08 PAŹ 2020
Ubezpieczenie NNW dla dziecka można kupić w dowolnym momencie, nawet jeśli rozpoczął się już rok szkolny. Taki właśnie produkt oferuje Interrisk. Sprawdzamy szczegóły polisy dla najmłodszych i porównujemy z innymi ofertami dostępnymi na rynku.
Czytaj więcej

Wypłata z ubezpieczenia na życie w PZU

28 WRZ 2018
Data aktualizacji: 16 LUT 2022
Wypłata z ubezpieczenia na życie w PZU jest tym większa, im wyższe składki oraz suma ubezpieczenia zostaną zadeklarowane podczas podpisywania umowy. Na jej wartość wpływ ma także zakres ochrony, jaki oferuje polisa.
Czytaj więcej
Bank PKO BP chwali się na swojej stronie niską składką miesięczną. Do zakupu takiego ubezpieczenia wystarczy skorzystanie z serwisu wewnątrzbankowego. Składkę można obliczyć przez zakupem polisy, o ile jest się klientem banku.
Czytaj więcej

Allianz: ubezpieczenie grupowe - czy warto kupić polisę?

20 SIE 2018
Data aktualizacji: 07 PAŹ 2020
Pracodawcy mają możliwość zawarcia umowy z towarzystwem ubezpieczeniowym Allianz, dzięki czemu pracownicy mogą liczyć na zakup ubezpieczenia grupowego. Takie rozwiązanie jest korzystne zarówno dla pracownika, jak i samego pracodawcy. Pracownik w ten sposób zdobywa zabezpieczenie przyszłości, a pracodawca zyskuje pracownika, który dłużej zostanie w jego firmie.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu