Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Jak czytać ranking ubezpieczeń na życie?

19 GRU 2017
Data aktualizacji: 02 SIE 2022
Ranking jest jedną z form pomocy przy wyborze ubezpieczenia na życie. Warto wspomóc się stronami rankingowymi, gdzie znaleźć możemy kompleksowe informacje na temat wielu towarzystw, czego nie znajdziemy na stronie konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego.
Czytaj więcej

Zwrot składek po skończeniu 70 lat - jak to możliwe?

30 LIS 2017
Data aktualizacji: 31 LIP 2020
Z reguły opłacasz składki, aby w razie wypadku otrzymać pieniądze z polisy. Jeśli jednak nie wydarzy się żadne nieszczęśliwe zdarzenie, suma wpłaconych składek trafi do ubezpieczyciela. Chyba że wykupisz polisę mieszaną i założysz się z towarzystwem, że dożyjesz 70 urodzin.
Czytaj więcej

Jaki wybrać zakres ochrony do polisy na życie?

27 PAŹ 2017
Data aktualizacji: 25 MAR 2022
Podstawowa polisa na życie zapewnia wypłatę odszkodowania, gdy dojdzie do śmierci ubezpieczonego. W niewysokiej cenie możemy jednak taką ochronę rozszerzyć o inne zdarzenia – wypadki, poważne choroby czy powiększenie rodziny.
Czytaj więcej

Polisa na życie już za 30 zł miesięcznie

24 PAŹ 2017
Data aktualizacji: 28 WRZ 2020
Polisa na życie wcale nie musi być droga. Najtańszą dla osoby dorosłej znajdziemy w przeliczeniu już na 1 zł dziennie. Także seniorzy mogą znaleźć tanie rozwiązanie ochrony na życie. Jednak w każdym z tych przypadków trzeba spełnić kilka warunków.
Czytaj więcej

Gdzie najefektywniej szukać ubezpieczenia na życie?

26 WRZ 2017
Data aktualizacji: 21 GRU 2020
Wiele osób, które nie mają rozeznania w branży ubezpieczeniowej, może mieć trudność z wyborem odpowiedniej polisy na życie dla siebie. Rynek ubezpieczeniowy posiada wiele ofert, często bardzo od siebie różnych, przez co wybór jednej polisy stanowi niemałe wyzwanie. Internet przychodzi z pomocą, jednak przeglądając fora tematyczne, poradniki czy inne źródła informacji – również można czuć się zagubionym.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie ze zniżką studencką

15 WRZ 2017
Data aktualizacji: 14 STY 2020
Polisa życiowa jest takim produktem, którego posiadanie przydaje się w każdym wieku. Dlatego oferta popularnych „życiówek” jest skierowana zarówno do dzieci od chwili narodzin, jak i uczniów, rodziców czy osób starszych. Także studenci mogą wybrać coś dla siebie spomiędzy paru ubezpieczeniowych opcji.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu