Blog ubezpieczeniowy

Warta Sposób na Raka

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Towarzystwo ubezpieczeniowe Warta posiada w swojej ofercie ubezpieczenie, które chroni na wypadek zachorowania na nowotwór. W ramach polisy można liczyć na odszkodowanie w wysokości do nawet 200 000 złotych. Ile kosztuje i co obejmuje Sposób na Raka? Sprawdzamy.
Czytaj więcej
Jedną z często wybieranych ofert ubezpieczenia na życie jest produkt PZU Gwarantowane Jutro. Sprawdzamy, co oferuje polisa, do kogo jest skierowana, na co zwracać uwagę przy jej wyborze. Dzięki takiej analizie znacznie łatwiej podjąć decyzję o zakupie.
Czytaj więcej
Planując zakup ubezpieczenia, warto zastanowić się na jakie sytuacje chcemy się zabezpieczyć. Ubezpieczenie na wypadek cukrzycy jest umową dodatkową do umowy ubezpieczenia na życie w Nationale Nederlanden. Zobacz, dlaczego warto kupić ubezpieczenie na wypadek cukrzycy w Nationale Nederlanden.
Czytaj więcej
Kalkulator ubezpieczeń na życie to wynalazek, który może znacznie przyspieszyć proces poszukiwania idealnej polisy.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie NNW dla sportowców

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Ubezpieczenie NNW dla sportowców to produkt przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób, które zawodowo trenują jakąś dyscyplinę. Polisa może gwarantować wypłatę świadczenia w sytuacji, gdy doszło do nieszczęśliwego wypadku lub uszczerbku na zdrowiu.
Czytaj więcej
Polisa na życie powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb ubezpieczonego. Dotyczy to również sumy ubezpieczenia, której zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego odszkodowania, przy czym wysokość składki miesięcznej nie powinna obciążać budżetu.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu