Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 5 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

rankingubezpieczennazycie.pl - Porównywarka ubezpieczeń na życie

Play ubezpieczenia: ochrona życia i zdrowia - analiza produktu

Data aktualizacji: 14 STY 2020

Średnia ocena: 4.50

Dziękujemy za oddanie głosu.

Play ubezpieczenia: ochrona życia i zdrowia - analiza produktu
Szukasz najlepszych ubezpieczeń na życie?

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Porównaj ceny

Najnowsze artykuły

Najnowsze artykuły
Porada img

Ubezpieczenie na życie z pakietem medycznym - sprawdzamy oferty

30 MAR 2023
Ubezpieczenia na życie z pakietem medycznym stają się coraz bardziej...
Porada img

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dziecka - lepsze niż NNW?

28 MAR 2023
Nowy rok szkolny jest ważny zarówno dla dzieci, jak i również rodziców. To...
Porada img

Kogo można uposażyć w polisie na życie?

28 MAR 2023
W sytuacji, gdy umiera bliska nam osoba, możemy otrzymać świadczenia z...
Porada img

Rodzaje ubezpieczeń na życie - które wybrać?

17 MAR 2023
Ubezpieczenie na życie to nie tylko odszkodowanie za zdiagnozowaną chorobę,...
Porada img

Czy można ubezpieczyć się na życie wielokrotnie?

07 MAR 2023
W sytuacji, gdy posiadamy już indywidualną polisę na życie, a pracodawca...
Porada img

Choroby przewlekłe w polisie na życie

06 MAR 2023
Za diagnozowanie choroby przewlekłej ubezpieczyciel wypłaci nam nawet...

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Szukasz najlepszych ubezpieczeń na życie?

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Porównaj ceny
W dzisiejszych czasach, by zakupić ubezpieczenie na życie, nie musimy udawać się do biura agencji ubezpieczeniowej konkretnego towarzystwa. Coraz częściej w zakupie polisy na życie pośredniczą operatorzy komórkowi lub banki.
Spis treści
  Pokaż wszystkie

  Porównaj oferty

  Dla wielu osób jest to rozwiązanie łatwe i wygodne, tym bardziej, że oferty, które przedstawiają są naprawdę korzystne. Jednym z podmiotów, które oferują takie usługi – jest operator komórkowy Play.
   

  Polisa na życie w aplikacji - jak to wygląda?

  Od kilku lat na rynku ubezpieczeniowym pojawili się pośrednicy – banki i firmy telekomunikacyjne. Ich współpraca okazała się dla rynku ubezpieczeniowego bardzo cenna – wśród klientów firm telekomunikacyjnych oraz bankowych jest wiele młodych ludzi, którzy jeszcze nie zastanawiali się nad planowaniem przyszłości. Czas podejmowania ważnych życiowych decyzji znacznie się przesunął, a co za tym idzie – pomysł o zakupie ubezpieczenia na życie pojawia się nie prędzej niż w przypadku ubezpieczenia grupowego w pracy.

  Tym zmianom naprzeciw wyszły firmy ubezpieczeniowe, które zmieniły kanał docierania do klientów. Już nie trzeba umawiać się na spotkanie w biurze towarzystwa ubezpieczeniowego, lecz wystarczy zajrzeć do salonu operatora komórkowego i w ramach przedłużania umowy abonamentu można dodatkowo zaopatrzyć się w ubezpieczenie na życie. Taką usługę oferuje również firma Play za pomocą aplikacji mobilnej.

  Play oferuje swoim klientom bardzo szeroki wachlarz ofert ubezpieczeniowych na życie. Warto wiedzieć, że ubezpieczenia Play na życie posiadają możliwość ochrony swojego zdrowia, gwarantuje kontakt z prywatnym lekarzem specjalistą, objęcie ochroną dziecka, prywatną opiekę medyczną dla dziecka, ochronę dla astmatyków, cukrzyków, osób po wypadkach oraz wsparcie dla osób, które zostały ukąszone przez kleszcze.


  Ile kosztuje ubezpieczenie w Play?

  Osoby, które interesuje w Play polisa życiowa, mogą być spokojne o rozsądną cenę. Firma oferuje dwa warianty cenowe – standard oraz premium. W zależności od potrzeb, klient może dopasować sobie odpowiednią formę zabezpieczenia.

  Ubezpieczenia Play to produkty, które nie obciążą kieszeni klienta (warunkiem jest numer w Play na abonament), a oprócz tego – posiadają tanie dodatki. Ale tanio jest wtedy, gdy wybierzemy tylko niektóre rozszerzenia. Ceny wahają się od nieco ponad 2 zł do aż 398 zł miesięcznie.

  W Play do wyboru jest 8 różnych ubezpieczeń – w przeciwieństwie do polis życiowych kupowanych tradycyjnymi kanałami nie ma podziału na obowiązkową podstawę i fakultatywne rozszerzenia. Jaki jest i zakres, ile kosztują i dla kogo są przeznaczone?

   

  Play Ubezpieczenia: Prywatny lekarz

  Jest to pakiet, który zapewnia nieograniczony dostęp do opieki medycznej. Program w wersji Standard kosztuje 69 zł miesięcznie i gwarantuje dostęp do podstawowej opieki – internisty i lekarza rodzinnego. Wśród specjalistów grupa Standard otrzyma dostęp do:

  • chirurga ogólnego,
  • dermatologa,
  • ginekologa,
  • kardiologa,
  • okulistę,
  • ortopedę.
  W tym programie gwarantowane są podstawowe najważniejsze badania, jak np. badanie moczu i kału, badania laboratoryjne, posiewy i wymazy, badania biochemiczne i immunologiczne, RTG, USG oraz EKG spoczynkowe. Wśród zabiegów, które przysługują w tym programie znaleźć możemy zabiegi chirurgiczne, okulistyczne, dermatologiczne oraz laryngologiczne.

  Wersja Premium kosztować nas będzie 146 zł i zapewniać aż 33 różnych specjalistów. Wśród zabiegów dostaniemy możliwość m.in.:
  • badania laboratoryjne,
  • badania moczu i kału,
  • posiewy i wymazy,
  • badania biochemiczne,
  • immunologiczne,
  • RTG,
  • USG,
  • badania czynnościowe i endoskopowe,
  • mammografia.

  Wariant Premium umożliwia również badania hormonalne oraz metaboliczne. W odróżnieniu do programu Standard – Premium zapewnia dostęp do wykonywania markerów nowotworowych. Z kolei wśród zabiegów chirurgicznych otrzymamy wszystkie te, które zapewnia wersja Standard, a ponadto skorzystać możemy z zabiegów urologicznych.

  W obu pakietach liczyć możemy na opiekę pielęgniarską, prowadzenie ciąży, jednak wersja Premium zapewnia dodatkowo możliwość wykonywania testów alergologicznych.  

  Porównaj oferty

  Play Ubezpieczenia: Prywatny lekarz dla rodziny

  Jest to program, w którym zapewnimy sobie dostęp do opieki lekarskiej, w tym dla współmałżonka oraz całej rodziny. Wersja Standard kosztuje miesięcznie 269 zł, z kolei opcja Premium to koszt 398 zł miesięcznie.

  Opieka, jaką zapewniają oba pakiety są analogiczne, jak w przypadku poprzedniego ubezpieczenia. Zarówno dotyczy to podstawowej opieki lekarskiej, jak i kontaktu ze specjalistami czy badań diagnostycznych.

  Podobnie jak w pakiecie Prywatny lekarz, liczyć możemy na testy alergologiczne, metaboliczne i hormonalne oraz markery nowotworowe dla wszystkich członków rodziny w wersji Premium.
   

  Play Ubezpieczenia: Ochrona dziecka

  Dla osób, którym zależy na ochronie zdrowia i życia dziecka, program Ochrona dziecka jest korzystnym rozwiązaniem. Przystąpienie do wersji Standard kosztować będzie nas dodatkowo 2,49 zł, z kolei przy wariancie Premium to koszt 7,99 zł miesięcznie.

  Suma ubezpieczenia w pierwszym pakiecie to 10 000 zł, w wersji Premium to 30 000 zł. Na podstawie tych kwot ustalany jest procent przyznawany za poszczególne szkody i zdarzenia, jakie spotkają dziecko.

  Oba programy chronią na wypadek uszczerbku na zdrowiu, oparzenia, złamania, w przypadku uprawiania sportu dziecko również objęte jest ochroną. Nie dotyczy do jednak sportów o wysokim ryzyku kontuzji jak np. sporty ekstremalne.
   
   

  Play Ubezpieczenia: Prywatny lekarz dla dziecka

  W tym pakiecie również mamy wersję Standard oraz Premium – pierwsza w cenie 71 zł miesięcznie, druga z kolei 152 zł miesięcznie.

  Produkt gwarantuje podstawową opiekę medyczną w obu wariantach. Wersja Standard obejmuje konsultacje u lekarzy takich jak:
  • chirurg,
  • dermatolog,
  • ginekolog,
  • kardiolog,
  • okulista,
  • ortopeda,
  • otolaryngolog,
  • diabetolog
  Z kolei wersja Premium zapewnia dostęp do następujących lekarzy: 27 lekarzy specjalistów, m.in. alergolog, chirurg ogólny, dermatolog, endokrynolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, okulista, onkolog, ortopeda, psychiatra.

  Odnośnie badań dla dziecka przysługuje badania laboratoryjne, badania moczu i kału, posiewy i wymazy, badania biochemiczne, immunologiczne, RTG, USG, EKG spoczynkowe w wersji Standard, natomiast w wersji Premium: m.in.: badania laboratoryjne, badania moczu i kału, posiewy i wymazy, badania biochemiczne, immunologiczne, RTG, USG, badania czynnościowe i endoskopowe, mammografia.

  W kwestii badań sytuacja ma się identycznie, jak w przypadku wcześniej opisanych pakietów.

   

  Play Ubezpieczenia: Asystent astmy

  Osobie, która wykupiła te ubezpieczenie przysługuje wsparcie finansowe oraz dofinansowanie do badań oraz leków po zdiagnozowaniu astmy.

  W tym programie mamy również wersję Standard – 9.99 zł oraz wersję Premium – 14.99 zł. W przypadku pierwszej wersji możemy liczyć na 100 zł zwrotu za każde badania, natomiast wersja Premium zwraca 200 zł za każdy zestaw badań.

  Ta polisa zdrowotna Play zapewnia również wizyty u internisty – w Standard mamy zapewnione 2 wizyty, w Premium są to 3 wizyty. Podobnie sprawa ma się w przypadku wizyt u pulmonologa.
  Wariant Premium dodatkowo zapewnia pomoc w zorganizowaniu sprzętu medycznego.
   
   

  Play Ubezpieczenia: Asystent cukrzycy

  Jest to polisa, która gwarantuje ochronę dla osób, u których zdiagnozuje się cukrzycę. W takiej sytuacji ubezpieczony może liczyć na wsparcie finansowe, dofinansowanie do badań oraz leków oraz konsultacje u specjalisty. Cena w obu programach jest identyczna, jak w przypadku Asystenta Astmy – 9,99 zł oraz 14,99 zł w zależności od wybranego pakietu.

   

  Play Ubezpieczenia: Wsparcie po wypadku

  Ta umowa zapewni ci ochronę na sytuację wypadków. Podstawowa wersja Standard kosztuje 5,99 zł, a Premium – 8,99 zł.

  Ubezpieczony ma prawo skorzystać z 10 usług spośród wymienionych, m.in. z wizyt u chirurga, kardiologa czy neurochirurga. Po otrzymaniu skierowania na rehabilitację – ubezpieczony może liczyć na kwotę 1000 zł oraz rezonans magnetyczny w wersji Premium.

  Oba pakiety gwarantują wizytę pielęgniarki, transport medyczny, pokrycie kosztu leków do 200 zł, sprzęt rehabilitacyjny oraz świadczenie do 10 000 zł z tytułu poważnych urazów.

   

  Play Ubezpieczenia: Gryzący problem

  Ten program w wersji Standard kosztuje 8,49 zł, z kolei Premium to koszt 16,99 zł miesięcznie. Wariant Premium zapewnia ochronę dla całej rodziny osobom, które obawiają się konsekwencji od ryzyka ugryzienia przez kleszcze.

  Maksymalna kwota wszystkich świadczeń to 2000 zł. Polisa zapewnia w obu pakietach badania lekarskie, konsultacje u specjalistów, antybiotykoterapię oraz konsultacje telefoniczne.

   

  Czy ubezpieczenie w Play się opłaca?

  W zależności od naszych potrzeb – oferta Play może być satysfakcjonująca oraz niewystarczalna – każdy z nas ma zupełnie różne potrzeby.

  Aby uniknąć zbyt pochopnego zakupu warto jest najpierw skorzystać z pomocy porównywarki, która pomoże znaleźć nam najlepsze spośród dostępnych ofert ubezpieczeniowych. Takie rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić wiele cennego czasu oraz na znalezienie rozwiązań, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia.

  Porównaj oferty

  Ubezpieczenie na życie daje ochronę finansową w wielu sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia dla Ciebie i Twoich bliskich. Nie mniej ważna jest cena takiej polisy, dlatego, aby uniknąć przepłacania za składkę, warto najpierw porównać ceny ubezpieczeń w naszym kalkulatorzeOfertę spośród 20 dostępnych towarzystw ubezpieczeń znajdziesz już od 3 złotych dziennie. W 1 kalkulacji możesz porównać aż do 5 ofert.

  Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

  Wasze komentarze (0)

  Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

  Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.
  Wyślij

  Komentarz zapisany. Dziękujemy.

  « Powrót do listy postów

  FacebookPodziel się ze znajomymi:
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu