Blog ubezpieczeniowy

Głównym zadaniem ubezpieczenia na życie jest zabezpieczenie finansowe na wypadek śmierci osoby objętej ochroną. Ubezpieczyciel wypłaca wówczas ustaloną w umowie kwotę osobom uposażonym. Na czym polega ubezpieczenie na wypadek śmierci? Ile kosztuje ubezpieczenie na wypadek śmierci? Jakie warto kupić? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.
Czytaj więcej

Na czym polega ubezpieczenie na życie?

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Ubezpieczenie na życie polega na tym, że jest to zabezpieczenie finansowe w razie wypadku, gromadzenie albo pomnażanie oszczędności. Sposób działania polisy na życie zależy od rodzaju ubezpieczenia, na który się zdecydujemy. Porównujemy kilka przykładowych produktów dostępnych na rynku i sprawdzamy, na czym one polegają.
Czytaj więcej
Świadczenie za trwały uszczerbek na zdrowiu może wynosić od 1 do 100% SU przy sumie ubezpieczenia sięgającej nawet do 150 000 złotych. Zobacz jak w kilku krokach napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w przypadku uszczerbku na zdrowiu.
Czytaj więcej
Polisa na wypadek utraty pracy jest sposobem na zabezpieczenie finansowe. Takie rozwiązanie najczęściej oferuje bank, ale może również towarzystwo ubezpieczeniowe. Ubezpieczenie zapewnia wypłatę świadczenia, dzięki któremu nie stracimy płynności finansowej po utracie miejsca pracy.
Czytaj więcej
Zakup ubezpieczenia wiąże się z wieloletnim zobowiązaniem finansowym, które ma zapewnić nam wsparcie w trudnych życiowych sytuacjach. Ważne jest więc, by była to dobrze przemyślana decyzja.
Czytaj więcej
Ochrona dla pracowników małych, średnich i dużych firm na 12 miesięcy, 14 zdarzeń w zakresie ochrony i składka już od 10 zł miesięcznie. Polisa grupowa AXA zawiera kilka wariantów ubezpieczenia w miejscu pracy. Sprawdzamy, na co warto zwrócić uwagę.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu