Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie na życie w Orange - analiza oferty

22 LUT 2019
Data aktualizacji: 28 LIP 2022
Polisa na życie oferowana przez operatora telefonicznego to już nic nowego. Orange proponuje swoim klientom klasyczne ubezpieczenie NNW za 18 lub 26 zł miesięcznie. Opłata ta jest doliczana do rachunku za telefon. Sprawdzamy szczegóły polisy.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie Eurobank - jaki wybór?

31 STY 2019
Data aktualizacji: 05 LUT 2020
Przed zakupem ubezpieczenia na życie trzeba wiedzieć kilka rzeczy, by podjąć dobrą decyzję. Jeśli jesteśmy klientami Eurobanku, musimy wiedzieć z czym możemy spotkać się podczas wizyty w placówce, by świadomie i dobrze podjąć decyzję.
Czytaj więcej

PZU Ja Plus wady i zalety polisy na życie

29 STY 2019
Data aktualizacji: 28 STY 2022
Rodzic i dziecko mogą otrzymać ochronę już od niecałych 30 zł miesięcznie, a maksymalna kwota, jaką można wówczas otrzymać to 100 000 zł. Do wyboru mamy również drugi wariant, który za kilkanaście złotych więcej może zapewnić odszkodowanie w wysokości 200 000 zł. To najmocniejsze strony ubezpieczenia, jakie oferuje towarzystwo ubezpieczeniowe PZU.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie grupowe pracowników - jaki mają wybór?

18 GRU 2018
Data aktualizacji: 26 KWI 2022
W sytuacji, gdy chcemy ubezpieczyć się na życie – mamy dwie możliwości – zrobić to indywidualnie lub grupowo. Oferta grupowa skierowana jest głównie do osób, których pracodawca umożliwia taką opcję. Tym razem przyglądamy się ubezpieczeniom grupowym, oraz temu, jaki wybór mają pracownicy.
Czytaj więcej
Wygodny pakiet ERGO4 z czterema rozszerzeniami dla klientów indywidualnych albo grupówka w wariancie otwartym i zamkniętym. Tak w skrócie wygląda oferta ubezpieczeń na życie w Ergo Hestia. Porównujemy oba rozwiązania i pokazujemy plusy i minusy każdej z polis.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie dla osoby z niepełnosprawnością jest dostępne dla osób w wieku pomiędzy 18 a 60 lat. Jak wysokie świadczenie gwarantuje taka polisa? Z czego się składa i gdzie ją można nabyć? Czy produkt ten jest droższy od ubezpieczeń oferowanych osobom o pełnej sprawności? Postanowiliśmy to sprawdzić.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu