Blog ubezpieczeniowy

Polisa na życie w PZU - dlaczego warto?

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU oferuje kilka różnorodnych produktów ochronnych, które różnią się między sobą szczegółami. Jednakże dla każdego indywidualnego klienta, szczegóły te mogą być dość istotne i mogą zaważyć o tym, czy wybrany zostanie właśnie ten czy inny produkt. Zobacz ile kosztuje polisa na życie w PZU i dlaczego warto kupić w tej firmie.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Poznaniu, tak jak w każdym innym dużym mieście, zapewnia szeroką ochronę, zarówno dla płatnika składek, jak i jego bliskich. W przypadku określonych zdarzeń TU zobowiązuje się do wypłaty wysokiego odszkodowania, które można przeznaczyć na dowolny cel. Nasi eksperci sprawdzili, gdzie mieszkańcy Poznania mogą kupić tanio ubezpieczenie na życie.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Warszawie pozwala zabezpieczyć finansowo siebie oraz bliskich. Jeśli dojdzie do wystąpienia zdarzenia określonego w umowie, ubezpieczyciel wypłaca wysokie odszkodowanie, które można przeznaczyć na dowolny cel. Sprawdzamy, gdzie można tanio kupić ubezpieczenie na życie dla mieszkańców Warszawy.
Czytaj więcej
Śmierć bliskiej osoby to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. To bardzo trudny czas, a dodatkowo może spaść na nas wiele formalności, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Zobacz co trzeba zrobić po śmierci bliskiej osoby krok po kroku.
Czytaj więcej
Podstawowa polisa na życie zapewnia wypłatę odszkodowania, gdy dojdzie do śmierci ubezpieczonego. W niewysokiej cenie możemy jednak taką ochronę rozszerzyć o inne zdarzenia – wypadki, poważne choroby czy powiększenie rodziny.
Czytaj więcej

Warta ubezpieczenie grupowe - czy warto?

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Ubezpieczenie grupowe to dla wielu osób bardzo korzystne rozwiązanie – szeroki zakres ochrony i składka miesięczna w okolicach 50 zł. Czy tak samo wygląda polisa grupowa w towarzystwie ubezpieczeniowym Warta? Zobacz dlaczego warto kupić ubezpieczenie grupowe w towarzystwie Warta.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu