Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Nieopłacenie składki ubezpieczenia na życie - co wtedy?

31 LIP 2019
Data aktualizacji: 22 LIP 2022
Nieopłacenie składki ubezpieczenia na życie może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jak uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości?
Czytaj więcej

Ubezpieczenie dla rodziny Santander - co można zyskać?

18 LIP 2019
Data aktualizacji: 05 LUT 2020
Posiadacze konta bankowego mogą otrzymać propozycję zakupu ubezpieczenia do kredytu, pożyczki czy karty kredytowej. Na przykładzie banku Santander sprawdzamy czy takie rozwiązanie ma sens jest opłacalne dla klientów.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie szkolne NNW już od 25 zł

01 LIP 2019
Data aktualizacji: 23 SIE 2022
Polisa szkolna NNW może zapewnić dziecku wsparcie finansowe w sytuacji złamania, oparzenia czy pogryzienia przez zwierzęta. Zakres ochrony, jak i wysokość odszkodowania jest zależna od wybranej oferty – możemy zatem zapłacić około 50 zł rocznie, ale i składka może wynosić około 200 zł. Sprawdzamy, jakie możliwości oferują różne towarzystwa ubezpieczeniowe.
Czytaj więcej

Credit Agricole ubezpieczenia na życie - analiza oferty

13 CZE 2019
Data aktualizacji: 22 LIP 2022
Ubezpieczenie na życie Credit Agricole jest dostępne w kilku różnych wariantach. Z produktu mogą skorzystać zarówno single, jak i pary pozostające w związkach partnerskich, małżonkowie oraz całe rodziny.
Czytaj więcej

Polisa na życie a śmierć samobójcza

03 CZE 2019
Data aktualizacji: 19 STY 2022
Samobójstwa stanowią w Polsce bardzo poważny problem – według danych Komendy Głównej Policji w 2020 roku więcej osób zginęło z powodu samobójstwa niż w wypadku drogowym. Czy istnieje jakaś polisa, która zabezpieczałaby rodzinę płatnika składek na wypadek śmierci w wyniku samobójstwa? Sprawdzamy.
Czytaj więcej
Dziedziczenie środków z polisy na życie przebiega zgodnie z wolą ubezpieczonego – pieniądze otrzymują tzw. uposażeni, czyli osoby wskazane podczas podpisywania umowy. Kto może liczyć na świadczenie w sytuacji, gdy nie wskazano uposażonych? Czy od tego typu darowizny należy odprowadzić podatek? Podpowiadamy.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu