Blog ubezpieczeniowy

Towarzystwa ubezpieczeniowe, chcąc zachęcić potencjalnych klientów do zakupu oferowanego produktu, często posługują się tymi samymi sloganami. Z marketingowego punktu widzenia polisa jest zawsze "uszyta na miarę" i "dopasowana do potrzeb". Co zrobić, by tak rzeczywiście było?
Czytaj więcej
Polisa na życie to produkt ochronny, który ma zabezpieczyć naszych bliskich na wypadek naszej śmierci lub również nas na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Zobacz czym jest polisa na życie i dlaczego warto przeznaczyć środki na zakup tego produktu.
Czytaj więcej

Polisa na życie w PZU - dlaczego warto?

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU oferuje kilka różnorodnych produktów ochronnych, które różnią się między sobą szczegółami. Jednakże dla każdego indywidualnego klienta, szczegóły te mogą być dość istotne i mogą zaważyć o tym, czy wybrany zostanie właśnie ten czy inny produkt. Zobacz ile kosztuje polisa na życie w PZU i dlaczego warto kupić w tej firmie.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Poznaniu, tak jak w każdym innym dużym mieście, zapewnia szeroką ochronę, zarówno dla płatnika składek, jak i jego bliskich. W przypadku określonych zdarzeń TU zobowiązuje się do wypłaty wysokiego odszkodowania, które można przeznaczyć na dowolny cel. Nasi eksperci sprawdzili, gdzie mieszkańcy Poznania mogą kupić tanio ubezpieczenie na życie.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Warszawie pozwala zabezpieczyć finansowo siebie oraz bliskich. Jeśli dojdzie do wystąpienia zdarzenia określonego w umowie, ubezpieczyciel wypłaca wysokie odszkodowanie, które można przeznaczyć na dowolny cel. Sprawdzamy, gdzie można tanio kupić ubezpieczenie na życie dla mieszkańców Warszawy.
Czytaj więcej
Śmierć bliskiej osoby to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. To bardzo trudny czas, a dodatkowo może spaść na nas wiele formalności, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Zobacz co trzeba zrobić po śmierci bliskiej osoby krok po kroku.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu