Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenia na życie w Unum

28 LUT 2020
Data aktualizacji: 02 LUT 2023
Unum w swojej ofercie posiada bogatą ofertę ubezpieczeń na życie. W ofercie Unum znajdziemy takie produkty jak: Moim najbliżsi, Moje zdrowie, Moje dzieci, Moja emerytura, Mój kredyt, Moja firma. Dla Ciebie przeanalizowaliśmy ofertę firmy Unum.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie NNW dla sportowców

12 LUT 2020
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Ubezpieczenie NNW dla sportowców to produkt przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób, które zawodowo trenują jakąś dyscyplinę. Polisa może gwarantować wypłatę świadczenia w sytuacji, gdy doszło do nieszczęśliwego wypadku lub uszczerbku na zdrowiu.
Czytaj więcej

LINK4 Mama ubezpieczenie dla mam - co zawiera i ile kosztuje?

28 STY 2020
Data aktualizacji: 08 CZE 2020
Świeżo upieczeni rodzice powinni zatroszczyć się nie tylko o bezpieczeństwo dziecka, lecz również własne, by zapewnić sobie i swojemu maluchowi szybki i skuteczny system pomocy. Ułatwić to może zakup ubezpieczenia, które będzie dedykowane właśnie rodzicom.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie ING - ile kosztuje i co zawiera?

16 STY 2020
Data aktualizacji: 26 STY 2023
Chociaż wiele rzeczy w zakresie bankowości możemy wykonać za pomocą internetu, każdemu z nas zdarza się raz na jakiś czas wpaść do banku. Podczas takiej wizyty – bez względu na to czy bierzemy kredyt, czy zamykamy lokatę lub kartę kredytową – możemy otrzymać ofertę zakupu ubezpieczenia na życie. Sprawdź ile kosztuje ubezpieczenie na życie w ING i czy warto je kupić!
Czytaj więcej
Ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym zapewnia wsparcie finansowe bliskim, a także pozwala na zainwestowanie części wpłacanej składki i pomnożenie posiadanych środków. Na co zwrócić uwagę przed zawarciem umowy ubezpieczenia z UFK? Gdzie kupić dobrą polisę z funduszem kapitałowym? Ile kosztuje polisa na życie z funduszem kapitałowym? Zobacz odpowiedź na te i inne pytania w naszym artykule.
Czytaj więcej
Najlepszym rozwiązaniem przy zakupie ubezpieczenia na życie jest połączenie ochrony nie tylko życia, ale również zdrowia. Jednak polisa na życie i polisa zdrowotna to często dwa osobne produkty. Wyjątkiem mogą być oferty Aviva, AXA i Warta.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu