Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu - kiedy chroni?

08 MAJ 2020
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Kupując ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu możesz liczyć na odszkodowanie za pobyt w szpitalu. Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu zapewnia świadczenie w wysokości od 100 do nawet 500 złotych za każdy dzień hospitalizacji. Na czym dokładnie polega ochrona w ubezpieczeniu na wypadek pobytu w szpitalu? Jak uzyskać świadczenie za pobyt w szpitalu? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie od utraty pracy - jak działa, ile kosztuje?

06 MAJ 2020
Data aktualizacji: 18 STY 2023
Polisa na wypadek utraty pracy jest sposobem na zabezpieczenie finansowe. Takie rozwiązanie najczęściej oferuje bank, ale może również towarzystwo ubezpieczeniowe. Ubezpieczenie zapewnia wypłatę świadczenia, dzięki któremu nie stracimy płynności finansowej po utracie miejsca pracy.
Czytaj więcej

Jak wysokie odszkodowanie za złamany palec?

30 KWI 2020
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Odszkodowanie za złamanie palca może wynosić zarówno 200 zł, jak i 2 000 zł, a będzie to zależało od wybranej przez nas polisy oraz sumy ubezpieczenia. Sprawdzamy, jak wysokie odszkodowanie za złamany palec oferują towarzystwa ubezpieczeniowe w różnych ofertach.
Czytaj więcej

Ile można dostać odszkodowania za złamanie ręki?

28 KWI 2020
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Złamanie ręki to zdarzenie, które może stanowić podstawę do odszkodowania w polisie na życie. Wysokość świadczenia jest zależna od zakresu ochrony, rodzaju złamania oraz wysokości sumy ubezpieczenia. Sprawdzamy ile można dostać odszkodowania za złamanie ręki w różnych firmach ubezpieczeniowych.
Czytaj więcej
Różnice oraz możliwości, jakie oferują towarzystwa ubezpieczeniowe, warto porównać na przykładzie kilku gotowych produktów. Sprawdźmy zatem, co oferują grupy PZU, Concordia i TU Europa.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie ma zapewnić wsparcie finansowe naszym bliskim, gdy nagle nas zabrakło. Ochrona może również obejmować inne zdarzenia – jak pobyt w szpitalu czy poważne zachorowanie. Aby ustalić ryzyko chorób oraz śmierci, ubezpieczyciel wymaga wypełnienia ankiety medycznej. Czy można kupić ubezpieczenie na życie bez ankiety medycznej?
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu