Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Trwały uszczerbek na zdrowiu - jak ocenić?

25 CZE 2020
Data aktualizacji: 26 STY 2023
Trwały uszczerbek na zdrowiu to zaburzenie czynności narządu lub układu, które skutkuje jego trwałą dysfunkcją, a także przyczynia się do zmniejszenia sprawności i wydolności. Ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu zapewnia wsparcie finansowe w przypadku wystąpienia trudności zdrowotnych w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na wypadek poddania się operacji chirurgicznej

17 CZE 2020
Data aktualizacji: 26 STY 2023
Podstawowa ochrona w polisie na życie może być rozszerzona na kilka sposobów. Jednym z nich jest ochrona na wypadek operacji chirurgicznej. Taka opcja pozwoli nam otrzymać odszkodowanie z tytułu zabiegu, co wynagrodzi nasze niedogodności, a także pozwoli szybciej wrócić do pełni zdrowia. Sprawdź dlaczego warto kupić ubezpieczenie na wypadek poddania się operacji chirurgicznej i ile kosztuje.
Czytaj więcej

Ile kosztuje prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

08 CZE 2020
Data aktualizacji: 26 STY 2023
Posiadanie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego może nam wiele ułatwić. Przede wszystkim ominiemy kolejki w przychodniach, wykonamy darmowo wiele potrzebnych badań i nie będziemy musieli ponosić kosztów wizyt w prywatnych gabinetach lekarskich. Ile kosztuje prywatne ubezpieczenie zdrowotne w 2023?
Czytaj więcej

Wypadek przy pracy - kiedy przyda się polisa na życie?

29 MAJ 2020
Data aktualizacji: 03 LUT 2023
Za wypadek przy pracy uważa się nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną powodujące uraz lub śmierć, które nastąpiło w związku z pracą. Ubezpieczenie na życie może zabezpieczyć nas na taką ewentualność, dzięki czemu będziemy mogli pokryć koszty leczenia czy rehabilitacji. Sprawdziliśmy, w jakich sytuacjach polisa na życie może okazać się przydatna.
Czytaj więcej

Rodzaje ubezpieczeń na życie - które wybrać?

15 MAJ 2020
Data aktualizacji: 24 STY 2023
Ubezpieczenie na życie to nie tylko odszkodowanie za zdiagnozowaną chorobę, złamanie ręki czy pobyt w szpitalu. To również dodatkowe konsultacje u specjalisty, transport medyczny, dowóz leków czy pomoc domowa po zakończonej hospitalizacji. Składka może odpowiadać za ochronę, jak i gromadzenie czy inwestowanie kapitału. Poznaj wszystkie rodzaje ubezpieczeń na życie!
Czytaj więcej

Ubezpieczenie od utraty dochodu - na czym polega?

12 MAJ 2020
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Ubezpieczenie od utraty dochodu zapewnia wsparcie w różnych trudnych sytuacjach, które mogą wpłynąć negatywnie na płynność finansową. Świadczenie jest wypłacane przez minimum kilka miesięcy, dzięki czemu poszkodowany zyskuje czas na znalezienie nowej pracy. Ile kosztuje taka polisa od utraty dochodu? Na co uważać przy jej zakupie? Odpowiadamy na te pytania w naszym artykule.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu