Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

PZU Ja Plus wady i zalety polisy na życie

Data aktualizacji: 31 STY 2023
Rodzic i dziecko mogą otrzymać ochronę już od niecałych 30 zł miesięcznie, a maksymalna kwota, jaką można wówczas otrzymać to 100 000 zł. Do wyboru mamy również drugi wariant, który za kilkanaście złotych więcej może zapewnić odszkodowanie w wysokości 200 000 zł. To najmocniejsze strony ubezpieczenia, jakie oferuje towarzystwo ubezpieczeniowe PZU. Zobacz dlaczego warto kupić PZU Ja Plus w naszym artykule.
Czytaj więcej
Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU, które jest w Polsce największym ubezpieczycielem, ma w swojej ofercie wiele różnych opcji ochrony życia. Sprawdzamy 4 różne indywidualne ubezpieczenia na życie w PZU i mówimy czy warto.
Czytaj więcej

Od czego zależy cena polisy na życie?

Data aktualizacji: 31 STY 2023
Cena ubezpieczenia na życie może być sporym zaskoczeniem, szczególnie w sytuacji, gdy towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje produkt od 50 zł miesięcznie, a nam ostatecznie przyjdzie zapłacić o 100 zł więcej. Nasi eksperci sprawdzają od czego zależy cena polisy na życie i jak można na nią wpłynąć.
Czytaj więcej

Wypłata z ubezpieczenia na życie w PZU

Data aktualizacji: 31 STY 2023
Wypłata z ubezpieczenia na życie w PZU jest tym większa, im wyższe składki oraz suma ubezpieczenia zostaną zadeklarowane podczas podpisywania umowy. Na jej wartość wpływ ma także zakres ochrony, jaki oferuje polisa. Jak wypłacić pieniądze z ubezpieczenia na życie w PZU?
Czytaj więcej
Polisa na życie to produkt ochronny, który ma zabezpieczyć naszych bliskich na wypadek naszej śmierci lub również nas na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Zobacz czym jest polisa na życie i dlaczego warto przeznaczyć środki na zakup tego produktu.
Czytaj więcej

Polisa na życie w PZU - dlaczego warto?

Data aktualizacji: 30 STY 2023
Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU oferuje kilka różnorodnych produktów ochronnych, które różnią się między sobą szczegółami. Jednakże dla każdego indywidualnego klienta, szczegóły te mogą być dość istotne i mogą zaważyć o tym, czy wybrany zostanie właśnie ten czy inny produkt. Zobacz ile kosztuje polisa na życie w PZU i dlaczego warto kupić w tej firmie.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu