Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ile kosztuje prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

08 CZE 2020
Data aktualizacji: 31 MAJ 2022
Posiadanie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego może nam wiele ułatwić. Przede wszystkim ominiemy kolejki w przychodniach, wykonamy darmowo wiele potrzebnych badań i nie będziemy musieli ponosić kosztów wizyt w prywatnych gabinetach lekarskich.
Czytaj więcej

Wypadek przy pracy - kiedy przyda się polisa na życie?

29 MAJ 2020
Data aktualizacji: 26 PAŹ 2020
Każdy zawód to ryzyko wypadku w pracy. Ubezpieczenie na życie może zabezpieczyć nas na taką ewentualność, dzięki czemu będziemy mogli pokryć koszty leczenia czy rehabilitacji. Sprawdziliśmy, w jakich sytuacjach polisa na życie może okazać się przydatna.
Czytaj więcej

Rodzaje ubezpieczeń na życie - które wybrać?

15 MAJ 2020
Data aktualizacji: 14 STY 2022
Ubezpieczenie na życie to nie tylko odszkodowanie za zdiagnozowaną chorobę, złamanie ręki czy pobyt w szpitalu. To również dodatkowe konsultacje u specjalisty, transport medyczny, dowóz leków czy pomoc domowa po zakończonej hospitalizacji. Składka może odpowiadać za ochronę, jak i gromadzenie czy inwestowanie kapitału.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie od utraty dochodu - na czym polega?

12 MAJ 2020
Data aktualizacji: 23 GRU 2021
Ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu oferuje pomoc na wypadek utraty stabilności finansowej. Świadczenie jest wypłacane przez kilka lub nawet kilkanaście miesięcy, dzięki czemu ubezpieczony może się skupić na poszukiwaniu nowej pracy. Ile kosztuje polisa na wypadek utraty dochodów? Czy wysokość odszkodowania zależy od zarobków? Przyglądamy się kilku ofertom dostępnym na rynku.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu - kiedy chroni?

08 MAJ 2020
Data aktualizacji: 23 GRU 2021
Decydując się na polisę z ochroną zawierającą pobyt w szpitalu, mamy gwarancję otrzymania od 50 do nawet 500 zł dziennego świadczenia. Takie leczenie musi trwać nieprzerwanie minimum 3 dni, a odszkodowanie może być wypłacone łącznie za 6 miesięcy.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie od utraty pracy - jak działa, ile kosztuje?

06 MAJ 2020
Data aktualizacji: 10 MAR 2022
Ubezpieczenie od utraty pracy to forma zabezpieczenia, która zapewni odpowiednie wsparcie finansowe w sytuacji, gdy zostaniemy zwolnieni. Osoby, które mają na utrzymaniu rodzinę lub spłacają wysoki kredyt powinny pomyśleć o tym, jak zabezpieczyć przyszłość swoją oraz najbliższych.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu