Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 14 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.

Ubezpieczenie na życie Eurobank - jaki wybór?

31 STY 2019
Data aktualizacji: 05 LUT 2020
Przed zakupem ubezpieczenia na życie trzeba wiedzieć kilka rzeczy, by podjąć dobrą decyzję. Jeśli jesteśmy klientami Eurobanku, musimy wiedzieć z czym możemy spotkać się podczas wizyty w placówce, by świadomie i dobrze podjąć decyzję.
Czytaj więcej

PZU Ja Plus wady i zalety polisy na życie

29 STY 2019
Data aktualizacji: 14 STY 2020
W życiu wielu sytuacji po prostu nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Należą do nich choroby, wypadki, urazy czy długie leczenie w szpitalu. Dlatego warto się zabezpieczyć przed takimi sytuacjami, zapewniając sobie wsparcie finansowe. Pomocne w tym może być ubezpieczenie PZU Ja Plus. Sprawdzamy, co zawiera taka polisa na życie.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie grupowe pracowników - jaki mają wybór?

18 GRU 2018
Data aktualizacji: 06 MAJ 2020
W sytuacji, gdy chcemy ubezpieczyć się na życie – mamy dwie możliwości – zrobić to indywidualnie lub grupowo. Oferta grupowa skierowana jest głównie do osób, których pracodawca umożliwia taką opcję. Tym razem przyglądamy się ubezpieczeniom grupowym, oraz temu, jaki wybór mają pracownicy.
Czytaj więcej
Myśląc o przyszłości, nie mamy żadnej gwarancji, że będziemy za 5, 10 czy 15 lat pracować na tym samym stanowisku, zarabiać tak dobrze jak dotąd czy cieszyć się takim samym zdrowiem. Wystarczy, że pomyślimy o tym wcześniej i zainwestujemy w polisę na życie. Warto przyjrzeć się ofercie grupy Ergo Hestia, która oferuje nam taką możliwość.
Czytaj więcej
W Polsce osoby niepełnosprawne na każdym kroku zderzają się z trudnościami – brak odpowiednich podjazdów, windy w budynkach urzędów oraz przychodni często nie działają lub wymagają pokonania kilku schodków, w wielu miejscach brak informacji oraz odpowiednich oznakowani dla osób niewidomych.
Czytaj więcej

Compensa ubezpieczenia grupowe - co zawiera polisa na życie?

15 LIS 2018
Data aktualizacji: 14 STY 2020
Często zdarza się tak, że dopóki pracodawca nie zaproponuje nam ubezpieczenia grupowego – w ogóle nie zastanawiamy się nad tym, jak zabezpieczyć naszą przyszłość. Ubezpieczenie grupowe i indywidualne są rozwiązaniem dobrym dla określonej grupy osób. Warto przyjrzeć się różnicom w tych dwóch rodzajach ubezpieczeń na podstawie oferty TU Compensa.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020