Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Zarówno urodzenie dziecka, jak i jego poważne zachorowanie stanowi podstawę do otrzymania świadczenia z ubezpieczenia na życie. Jeśli planujemy powiększenie rodziny lub już posiadamy dzieci – takie rozwiązanie może chronić nas finansowo w różnych sytuacjach, jak dziecięce porażenie mózgowe. Ubezpieczenie na wypadek mózgowego porażenia dziecięcego jest możliwe dla określonej grupy wiekowej. Sprawdź, gdzie warto kupić ubezpieczenie.
Czytaj więcej

Choroby współistniejące - co to znaczy?

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Choroby współistniejące, czyli wielochorobowość, to jednoczesne występowanie u pacjenta dwóch lub więcej schorzeń. Towarzystwa ubezpieczeniowe w Polsce szybko zareagowały na koronawirusa. W związku z tym wśród produktów ubezpieczeniowych można znaleźć także polisy, które chronią na wypadek zdiagnozowania chorób współistniejących. Sprawdzamy, jak działa taka ochrona.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie we Wrocławiu można wykupić między innymi w Generali, PZU, Signal Iduna oraz Avivie. Wysokość minimalna składki miesięcznej zaczyna się od 20 złotych. Czym różnią się produkty oferowane przez wymienione towarzystwa ubezpieczeniowe? Sprawdź, gdzie mieszkaniec Wrocławia może kupić tanio ubezpieczenie na życie.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Krakowie obejmuje zdarzenia związane z zagrożeniem życia lub zdrowia. Niektóre polisy chronią także na wypadek poważnego zachorowania w wyniku smogu, który w Krakowie jest częstym zjawiskiem. Sprawdzamy oferty ubezpieczeń od 20 zł miesięcznie dla mieszkańców Krakowa.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Łodzi chroni nie tylko zdrowie, ale i życie mieszkańców trzeciego pod względem wielkości miasta w Polsce. To ważne w kontekście choćby dużej liczby wypadków komunikacyjnych w mieście. Sprawdź w naszym artykule, gdzie znaleźć najlepsze ubezpieczenie na życie w Łodzi i jak dobrać polisę do własnych potrzeb.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Szczecinie oferuje m.in. Warta, Uniqa, Prudential, Ergo Hestia czy Generali. Polisa ta chroni osobę ubezpieczoną przed śmiercią, zachorowaniem lub pobytem w szpitalu. Sprawdź najtańsze i najlepsze ofert na ubezpieczenie na życie dla mieszkańców Szczecina.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu