Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 18 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Rankingubezpieczennazycie.pl
Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55

Korzyści

  • Wszystkie ubezpieczenia na życie w jednym miejscu
  • Szybko i łatwo porównasz ubezpieczenia na życie dostępne na rynku

Wiarygodność

  • Pierwszy niezależny ranking ubezpieczeń na życie
  • Stworzony przez specjalistów ds. ubezpieczeń największego portalu Ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

  • Zebrane dane będą wykorzystane przez specjalistę wpisanego do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego
  • Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez GIODO

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.
Dla wielu z nas ubezpieczenie na życie to ważna życiowa decyzja. Najlepiej jest wtedy, gdy podejmujemy ją odpowiednio wcześnie, by zapewnić sobie ochronę na wypadek trudnych, życiowych sytuacji. Zdarza się jednak tak, że decyzja o ubezpieczeniu pojawia się wtedy, gdy z naszym zdrowiem zaczyna już się coś dziać.
Czytaj więcej
W momencie, gdy mamy pracę, zdolność kredytową, perspektywę awansu lub powiększenia rodziny – myślimy o zakupie mieszkania lub budowie domu. To naturalny etap życia każdego z nas. Nie każdy jednak może pozwolić sobie, by kupić hipotekę za zaoszczędzone pieniądze. Gdy brak nam środków, kierujemy się do banku po kredyt, który często spłacamy dłuższą część naszego życia.
Czytaj więcej
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia wymaga poświęcenia odrobiny czasu i porównania kilku lub kilkunastu ofert dostępnych w różnych towarzystwa. Co ważne powinno się porównywać polisy pod względem kilku różnorodnych parametrów, by móc dokonać najlepszego wyboru. Z całą pewnością, jednym z parametrów powinna być wartość składki. Jednakże, żeby cena była rzeczywiście porównywalna, wszystkie pozostałe parametry powinny być jednakowe. Tylko wówczas takie porównanie jest rzetelne.
Czytaj więcej
PZU oferuje bardzo ciekawe rozwiązania w zakresie ubezpieczeń grupowych. Oferta jest nie tylko atrakcyjna, ale również korzystniejsza. Firma proponuje ubezpieczonym szeroki zakres ochrony zarówno pod względem ilości zdarzeń ubezpieczeniowych, jak i pod względem sum ubezpieczenia, które są dla ubezpieczonych dostępne. Bardzo ważnym atutem tego rodzaju polis jest również ich składka. Ubezpieczenia grupowe cechują się bowiem stosunkowo niską składką wobec zakresu ochrony, jaki jest przez firmę oferowany. Jednakże, co zrobić w momencie, gdy ubezpieczenie grupowe na życie jest rzeczywiście korzystne, ale kończy się współpracę z daną firmą? Czy to również koniec ochrony, czy są jednak możliwości, by tego rodzaju zabezpieczenie utrzymać?
Czytaj więcej
Jeden z największych ubezpieczycieli na polskim rynku posiada w swojej bogatej ofercie kilka rozwiązań dla osób zainteresowanych ubezpieczeniem na życie. Można je podzielić na dwie podstawowe grupy: z przeznaczeniem dla rodziny oraz dla dziecka. Klient do wyboru ma także rodzaj polisy: ochronną lub ochronno-inwestycyjną.
Czytaj więcej
Powszechna niechęć do firm ubezpieczeniowych czy stereotypowe opinie o produktach polisowych to chleb powszedni branży ubezpieczeniowej. Jednak negatywne zdanie na temat oferty polis na życie w dużej mierze jest spowodowane przez samych ubezpieczonych, którzy w momencie podpisywania umowy popełnili co najmniej jeden (lub więcej) z poniższych błędów.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2019