Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie szkolne NNW już od 28 zł

Data aktualizacji: 06 WRZ 2023
Polisa szkolna NNW może zapewnić dziecku wsparcie finansowe w sytuacji złamania, oparzenia czy pogryzienia przez zwierzęta. Zakres ochrony, jak i wysokość odszkodowania jest zależna od wybranej oferty – możemy zatem zapłacić około 50 zł rocznie, ale i składka może wynosić około 200 zł. Sprawdzamy, jakie możliwości oferują różne towarzystwa ubezpieczeniowe w 2023.
Czytaj więcej
Dla kierowcy zawodowego każdy dzień to podróż pełna wyzwań i nieprzewidywalnych sytuacji. Codzienna styczność z ruchem drogowym niesie ze sobą ryzyko, które może wpłynąć nie tylko na jego bezpieczeństwo finansowe, lecz także na przyszłość jego bliskich.
Czytaj więcej

Polisa dla dziecka - jaka jest najlepsza?

Data aktualizacji: 23 SIE 2023
Polisa dla dziecka to świetne rozwiązanie jeśli chcemy zabezpieczyć nasze dziecko. Warto przeanalizować oferty polis dla dzieci, które są dostępne na rynku i wybrać dla naszych pociech najlepszą opcje. Nasi eksperci przeanalizowali dokładnie oferty polis dla dzieci i podpowiadają, gdzie warto kupić polisę dla dziecka.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie w pracy - jakie plusy i minusy?

Data aktualizacji: 01 SIE 2023
Jeśli chcesz nabyć ubezpieczenie w pracy, powinieneś znać wcześniej wszystkie wady i zalety takiego rozwiązania. Sprawdź, co dokładnie oferuje polisa w twoim miejscu zatrudnienia i zastanów się nad tym, czy taka ochrona jest dla ciebie wystarczająca.
Czytaj więcej
Warto pamiętać o tym, że odszkodowanie za śmierć rodzica z polisy na życie to ważne zabezpieczenie. Jak działa takie rozwiązanie? Ile odszkodowania za śmierć rodzica z polisy na życie? Od czego zależy wysokość odszkodowania za śmierć rodzica? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na te i inne pytania.
Czytaj więcej
W dzisiejszych czasach, by zakupić ubezpieczenie na życie, nie musimy udawać się do biura agencji ubezpieczeniowej konkretnego towarzystwa. Coraz częściej w zakupie polisy na życie pośredniczą operatorzy komórkowi lub banki.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu