Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.

Ubezpieczenie dla rodziny Santander - co można zyskać?

18 LIP 2019
Data aktualizacji: 05 LUT 2020
Posiadacze konta bankowego mogą otrzymać propozycję zakupu ubezpieczenia do kredytu, pożyczki czy karty kredytowej. Na przykładzie banku Santander sprawdzamy czy takie rozwiązanie ma sens jest opłacalne dla klientów.
Czytaj więcej

Co obejmuje ubezpieczenie szkolne?

01 LIP 2019
Data aktualizacji: 28 WRZ 2020
Dzieciom w wieku szkolnym przytrafia się zarówno wiele infekcji, ale również poważnych chorób, jak i wypadków, które kończą się mniejszymi lub większymi urazami ciała. Może to skutkować koniecznością drogiego leczenia, wizyt u specjalistów, jak również kosztownej rehabilitacji. W takiej sytuacji pomóc może ubezpieczenie szkolne NNW, które zapewni wsparcie finansowe. Także w czasach pandemii koronawirusa.
Czytaj więcej

Credit Agricole ubezpieczenia na życie - analiza oferty

13 CZE 2019
Data aktualizacji: 05 LUT 2020
Cztery różne rozwiązania ma dla swoich klientów w różnym przedziale wiekowym bank Credit Agricole w ramach polisy życiowej. Analizujemy szczegóły każdego z produktów i sprawdzamy, czy ubezpieczenie na życie w banku jest dobrym pomysłem.
Czytaj więcej

Polisa na życie a śmierć samobójcza

03 CZE 2019
Data aktualizacji: 05 LUT 2020
Jak samobójstwo ma się do polisy na życie? Musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że samobójstwo może być potraktowane jako wyłączenie odpowiedzialności, śmierć samobójczą obowiązuje okres karencji. Warto zatem dowiedzieć się wcześniej – jak śmierć samobójcza jest traktowana przez ubezpieczycieli.
Czytaj więcej

Dziedziczenie środków z polisy na życie

27 MAJ 2019
Data aktualizacji: 05 LUT 2020
Celem indywidualnego ubezpieczenia na życie jest zabezpieczenie finansowe bliskich w razie naszej śmierci. Ubezpieczony uposaża, czyli wskazuje w umowie osoby uprawnione do odszkodowania. Sprawdzamy, jak dokładnie wygląda sprawa odszkodowania, do kogo trafia i czy jest opodatkowana.
Czytaj więcej
Pierwsze dorosłe decyzje naszego dziecka mogą wymagać wsparcia finansowego. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest polisa posagowa, która zapewnia nie tylko oszczędności, ale również ochronę dla dziecka. Przyjrzeliśmy się ofercie posagowej PZU.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020