Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia ciała

Data aktualizacji: 02 LUT 2023
Za każde złamanie ręki czy poważniejszy przypadek można otrzymać odszkodowanie z polisy na życie. Wysokość świadczenia zależy jednak od okoliczności, w których doszło do wypadku. Przykładowa składka dla osoby dorosłej to 164 złotych miesięcznie. Co oznacza uszkodzenie ciała dla ubezpieczyciela? Jak działa ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia ciała? Na te inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.
Czytaj więcej
Szukasz ubezpieczenia, które gwarantowałoby Twojemu dziecku ochronę w trakcie nauki w szkole wyższej lub policealnej? W towarzystwie ubezpieczeniowym Compensa jest dostępna polisa stypendialna Żak. Sprawdzamy, jak działa takie ubezpieczenie stypendialne Żak oraz ile kosztuje.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie może ochronić także w sytuacji, gdy doszło do zakażenia wirusem HIV. Gdy u ubezpieczonego zajdzie podejrzenie o zakażenie HIV, HCV lub HBV, może on liczyć na świadczenie w wysokości do nawet 800 000 złotych. Sprawdzamy, które towarzystwa oferują taką polisę i w jakich sytuacjach przyda się ubezpieczenie.
Czytaj więcej

Choroby współistniejące - co to znaczy?

Data aktualizacji: 02 LUT 2023
Choroby współistniejące, czyli wielochorobowość, to jednoczesne występowanie u pacjenta dwóch lub więcej schorzeń. Towarzystwa ubezpieczeniowe w Polsce szybko zareagowały na koronawirusa. W związku z tym wśród produktów ubezpieczeniowych można znaleźć także polisy, które chronią na wypadek zdiagnozowania chorób współistniejących. Sprawdzamy, jak działa taka ochrona.
Czytaj więcej

Organizacja leczenia za granicą od PZU

Data aktualizacji: 02 LUT 2023
Szukasz dobrego ubezpieczenia, które obejmuje leczenie za granicą? W PZU znajdziesz polisę na życie, zgodnie z którą ubezpieczyciel zapewnia dodatkową opinię medyczną specjalisty zza granicy, a także pokrywa koszty leczenia, transportu, pobytu w szpitalu i wyżywienia w innym kraju. Maksymalna suma odszkodowania może wynieść nawet 2 000 000 euro. Zobacz w naszym artykule jak wygląda organizacja leczenia za granicą od PZU.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie we Wrocławiu można wykupić między innymi w Generali, PZU, Signal Iduna oraz Avivie. Wysokość minimalna składki miesięcznej zaczyna się od 20 złotych. Czym różnią się produkty oferowane przez wymienione towarzystwa ubezpieczeniowe? Sprawdź, gdzie mieszkaniec Wrocławia może kupić tanio ubezpieczenie na życie.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu