Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie na życie w Poznaniu, tak jak w każdym innym dużym mieście, zapewnia szeroką ochronę, zarówno dla płatnika składek, jak i jego bliskich. W przypadku określonych zdarzeń TU zobowiązuje się do wypłaty wysokiego odszkodowania, które można przeznaczyć na dowolny cel.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Łodzi chroni nie tylko zdrowie, ale i życie mieszkańców trzeciego pod względem wielkości miasta w Polsce. To ważne w kontekście choćby dużej liczby wypadków komunikacyjnych w mieście. Sprawdź, gdzie znaleźć najlepsze ubezpieczenie na życie w Łodzi i jak dobrać polisę do własnych potrzeb.
Czytaj więcej

Co to jest ubezpieczenie posagowe?

11 MAJ 2021
Data aktualizacji: 31 PAŹ 2022
Ubezpieczenie posagowe zapewnia dziecku cenne wsparcie finansowe w momencie wkraczania w dorosłość. Tego typu produkty polegają na oszczędzaniu kapitału, a następnie jego wypłacie po ukończeniu przez osobę ubezpieczoną 18. roku życia. Ile kosztują? Jak wybrać najlepszą polisę posagową dla dziecka? Podpowiadamy.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Krakowie obejmuje zdarzenia związane z zagrożeniem życia lub zdrowia. Niektóre polisy chronią także na wypadek poważnego zachorowania w wyniku smogu, który w Krakowie jest częstym zjawiskiem. Sprawdzamy oferty ubezpieczeń od 20 zł miesięcznie.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie we Wrocławiu można wykupić między innymi w Generali, PZU, Signal Iduna oraz Avivie. Wysokość minimalna składki miesięcznej zaczyna się od 20 złotych. Czym różnią się produkty oferowane przez wymienione towarzystwa ubezpieczeniowe? Sprawdź.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Warszawie pozwala zabezpieczyć finansowo siebie oraz bliskich. Jeśli dojdzie do wystąpienia zdarzenia określonego w umowie, ubezpieczyciel wypłaca wysokie odszkodowanie, które można przeznaczyć na dowolny cel.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu