Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie przedszkolaka - co obejmuje i jak je kupić?

05 LUT 2021
Data aktualizacji: 05 MAR 2021
Szukasz ubezpieczenia dla przedszkolaka? W większości towarzyszeń ubezpieczeniowych odpowiednią polisę wykupisz bez wychodzenia z domu. Wysokość świadczenia zależy od okoliczności, w których doszło do wypadku, a koszt może wynieść nawet 38 złotych rocznie.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia ciała

04 LUT 2021
Data aktualizacji: 04 LUT 2021
Za każde złamanie ręki czy poważniejszy przypadek można otrzymać odszkodowanie z polisy na życie. Wysokość świadczenia zależy jednak od okoliczności, w których doszło do wypadku. Przykładowa składka dla osoby dorosłej to 164 złotych miesięcznie.
Czytaj więcej

Druga opinia medyczna - co warto wiedzieć?

27 STY 2021
Data aktualizacji: 02 LUT 2021
Dodatkowa opinia medyczna przydaje się w sytuacji, gdy pacjent ma wątpliwości co do słuszności postawionej diagnozy lub zaproponowanych metod leczenia. Sprawdziliśmy oferty najpopularniejszych firm ubezpieczeniowych pod kątem drugiej opinii medycznej.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie na miesiąc - czy można kupić?

30 GRU 2020
Data aktualizacji: 30 GRU 2020
Ochrona zawierana na krótki okres czasu nie jest żadną nowością na rynku ubezpieczeniowym. Podobne rozwiązania możemy znaleźć chociażby w przypadku polis turystycznych. Sprawdźmy, jak wygląda to z ubezpieczeniami na życie, co oferuje nam takie rozwiązanie i jakie mogą być ograniczenia takiej polisy.
Czytaj więcej

Co to jest ubezpieczenie osobowe?

21 GRU 2020
Data aktualizacji: 22 GRU 2020
Dla osób spoza branży ubezpieczeniowej znalezienie odpowiedniej polisy może stanowić pewną trudność. Jeśli terminy dotyczące ubezpieczeń sprawiają nam kłopot już na samym etapie wyboru odpowiedniej oferty, podpowiadamy, czym różnią się poszczególne ubezpieczenia osobowe.
Czytaj więcej

Udar mózgu a polisa na życie - co warto wiedzieć?

17 GRU 2020
Data aktualizacji: 17 GRU 2020
W Polsce co roku umiera blisko 30 tys. osób z powodu udaru mózgu. Standardowe ubezpieczenie na życie gwarantuje zabezpieczenie finansowe na wypadek śmierci ubezpieczonego. Jednak zakres ochrony można odpowiednio rozszerzyć – w tym również na wypadek zdiagnozowania udaru mózgu.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu