Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Jedna oferta ubezpieczenia na życie może różnić się pod wieloma względami, co będzie rzutowało zarówno na jakość produktu, jak i jego cenę. Jednak gdy potrafisz określić jasno, jakiego produktu ochronnego potrzebujesz, pozostaje już tylko wybór najtańszej polisy z zaproponowanych ofert.
Czytaj więcej

Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia na życie

Data aktualizacji: 02 PAŹ 2023
W chwili zawierania umowy polisowej, nie mamy pewności co do tego, jak zakończy się nasza umowa. Może okazać się, że za jakiś czas zdecydujemy się na wypowiedzenie umowy ubezpieczenia na życie. Sprawdzamy, jak napisać rezygnację z ubezpieczenia na życie i w jaki sposób zgłosić ją ubezpieczycielowi. Zobacz w naszym artykule jak wypowiedzieć umowę ubezpieczenia na życie w kilku krokach.
Czytaj więcej
Złamanie miednicy to poważny uraz, który może znacząco wpłynąć na życie poszkodowanego. Oprócz fizycznego cierpienia związane jest także z kosztami leczenia oraz ewentualną utratą zdolności do pracy na czas rekonwalescencji.
Czytaj więcej

Co daje ubezpieczenie kredytu gotówkowego?

Data aktualizacji: 26 WRZ 2023
Zamierzasz wziąć kredyt gotówkowy na zakup samochodu, wyjazd na wakacje czy remont mieszkania? W trakcie poszukiwania odpowiedniej oferty możesz spotkać się z propozycją zakupu ubezpieczenia pożyczki. Zastanawiasz się, czy ten produkt jest dla Ciebie korzystny? Jakie ryzyka obejmuje ta polisa? Kto powinien zdecydować się na ubezpieczenie kredytu gotówkowego? Sprawdź najważniejsze informacje.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie szkolne NNW już od 28 zł

Data aktualizacji: 06 WRZ 2023
Polisa szkolna NNW może zapewnić dziecku wsparcie finansowe w sytuacji złamania, oparzenia czy pogryzienia przez zwierzęta. Zakres ochrony, jak i wysokość odszkodowania jest zależna od wybranej oferty – możemy zatem zapłacić około 50 zł rocznie, ale i składka może wynosić około 200 zł. Sprawdzamy, jakie możliwości oferują różne towarzystwa ubezpieczeniowe w 2023.
Czytaj więcej
Dla kierowcy zawodowego każdy dzień to podróż pełna wyzwań i nieprzewidywalnych sytuacji. Codzienna styczność z ruchem drogowym niesie ze sobą ryzyko, które może wpłynąć nie tylko na jego bezpieczeństwo finansowe, lecz także na przyszłość jego bliskich.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu