Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 18 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Rankingubezpieczennazycie.pl
Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55

Korzyści

  • Wszystkie ubezpieczenia na życie w jednym miejscu
  • Szybko i łatwo porównasz ubezpieczenia na życie dostępne na rynku

Wiarygodność

  • Pierwszy niezależny ranking ubezpieczeń na życie
  • Stworzony przez specjalistów ds. ubezpieczeń największego portalu Ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

  • Zebrane dane będą wykorzystane przez specjalistę wpisanego do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego
  • Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez GIODO

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.
Towarzystwa ubezpieczeniowe stosują różne rozwiązania w polisach na życie, by każdy z klientów znalazł najlepszą opcję dla siebie. I chociaż każdy klient ma indywidualną sytuację, w której się znajduje – różni się pod względem stanu zdrowia, zarobków, liczby dzieci, zadłużenia i planów na przyszłość – to polisa na życie i dożycie sprawdzi się w przypadku niektórych osób.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie grupowe cieszy się raczej dobrą opinią – głównie z uwagi na szeroki zakres działania oraz stosunkowo niską cenę. Jednak pomiędzy polisą indywidualną i grupową jest wiele różnic, a każda z nich ma swoje wady i zalety. Jak jest w przypadku towarzystwa AXA?
Czytaj więcej
Polisy dla osób starszych spełniają konkretne funkcje, o których warto wiedzieć, by uniknąć rozczarowania. W odróżnieniu od innych ubezpieczeń – suma ubezpieczenia może być niższa, podobnie jak węższy będzie zakres ochrony. Jednak dla wielu osób takie rozwiązanie będzie korzystne, stąd warto je przeanalizować.
Czytaj więcej
Placówki szkolne w trosce o dobro naszych dzieci zapewniają możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia NNW. Zazwyczaj na pierwszym zebraniu dla rodziców w nowym roku szkolnym przedstawiane są wybrane przez szkołę oferty, a rodzice ustalają, która z nich będzie najlepsza. Takie rozwiązanie niesie za sobą pewne ryzyko – jakie?
Czytaj więcej
Wiele osób o zakupie ubezpieczenia na życie myśli dopiero, gdy taka możliwość pojawia się w miejscu zatrudnienia. Jednak taka oferta jest czasem dość ograniczona, więc warto pomyśleć o alternatywnie. Sprawdzamy, co proponuje swoim klientom poprzez grupowe ubezpieczenie na życie PZU.
Czytaj więcej
Na rynku ubezpieczeniowym w dzisiejszych czasach ilość dostępnych ofert jest zawrotna. Jednak polis na życie, które można kupić bez wsparcia doradcy ubezpieczeniowego jest niewiele. Warto zatem poświęcić uwagę na zapoznanie się z każdą atrakcyjną ofertą.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2019