Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie noworodka – jak wybrać polisę?

08 KWI 2021
Data aktualizacji: 13 MAJ 2021
Szukasz dobrego ubezpieczenia dla noworodka lub niemowlęcia, które działa już od chwili narodzin? Warto się zainteresować polisą dla noworodka, która chroni od następstw nieszczęśliwych wypadków, a także zapewnia opiekę medyczną i rehabilitację dla malucha.
Czytaj więcej

Warta Sposób na Raka

23 MAR 2021
Data aktualizacji: 24 MAR 2021
Towarzystwo ubezpieczeniowe Warta posiada w swojej ofercie ubezpieczenie, które chroni na wypadek zachorowania na nowotwór. W ramach polisy można liczyć na odszkodowanie w wysokości do nawet 200 000 złotych. Ile kosztuje i co obejmuje Sposób na Raka? Sprawdzamy.
Czytaj więcej

Organizacja leczenia za granicą od PZU

16 MAR 2021
Data aktualizacji: 16 MAR 2021
Szukasz dobrego ubezpieczenia, które obejmuje leczenie za granicą? W PZU znajdziesz polisę na życie, zgodnie z którą ubezpieczyciel zapewnia dodatkową opinię medyczną specjalisty zza granicy, a także pokrywa koszty leczenia, transportu, pobytu w szpitalu i wyżywienia w innym kraju. Maksymalna suma odszkodowania może wynieść nawet 2 000 000 euro.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie JuniorGo - co zawiera i ile kosztuje?

09 MAR 2021
Data aktualizacji: 09 MAR 2021
Potrzebujesz ubezpieczenia, które zagwarantowałoby Twojemu dziecku bezpieczeństwo finansowe? W towarzystwie ubezpieczeniowym Aviva jest dostępna polisa JuniorGo, która pomoże zgromadzić pieniądze na przyszłe potrzeby dziecka, a także zapewni wsparcie w sytuacji ciężkiej choroby.
Czytaj więcej

Choroby współistniejące - co to znaczy?

23 LUT 2021
Data aktualizacji: 04 MAR 2021
Towarzystwa ubezpieczeniowe w Polsce szybko zareagowały na koronawirusa. W związku z tym wśród produktów ubezpieczeniowych można znaleźć także polisy, które chronią na wypadek zdiagnozowania chorób współistniejących. Sprawdzamy, jak działa taka ochrona.
Czytaj więcej

Zakażenia wirusem HIV a ubezpieczenie - co warto wiedzieć?

18 LUT 2021
Data aktualizacji: 18 LUT 2021
Ubezpieczenie na życie może ochronić także w sytuacji, gdy doszło do zakażenia wirusem HIV. Gdy u ubezpieczonego zajdzie podejrzenie o zakażenie HIV, HCV lub HBV, może on liczyć na świadczenie w wysokości do nawet 800 000 złotych. Podpowiadamy, które towarzystwa oferują taką polisę i w jakich sytuacjach przyda się ubezpieczenie.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu