Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 18 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Rankingubezpieczennazycie.pl
Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55

Korzyści

  • Wszystkie ubezpieczenia na życie w jednym miejscu
  • Szybko i łatwo porównasz ubezpieczenia na życie dostępne na rynku

Wiarygodność

  • Pierwszy niezależny ranking ubezpieczeń na życie
  • Stworzony przez specjalistów ds. ubezpieczeń największego portalu Ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

  • Zebrane dane będą wykorzystane przez specjalistę wpisanego do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego
  • Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez GIODO

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.
Wpłacasz latami składkę z tytułu polisy na życie i czujesz, że nie masz z tego żadnych korzyści? Z jednej strony to dobrze, bo wypłata odszkodowanie wiąże się z wypadkiem, urazem, czy inną formą doznania uszczerbku na zdrowiu. Jednak wypłata świadczenia nie musi wiązać się z przykrym zdarzeniem zwianym z życiem i zdrowiem.
Czytaj więcej
W dobie Internetu większość czynności wykonujemy bez potrzeby wychodzenia z domu. Codzienne zakupy, opłacenie rachunków, zamówienie posiłku, zarezerwowanie wczasów czy rozmowę ze znajomymi – wszystko to można przeprowadzić w trybie online. A jak jest z ubezpieczeniem na życie?
Czytaj więcej
Pieniądze z ubezpieczenia w razie poważnego zachorowania czy rehabilitacji będą bardzo przydatne pod warunkiem, że te zdarzenia zostaną wcześniej wykupione w formie umów dodatkowych do podstawy. Tylko jak przewidzieć, które rozszerzenia okażą się mieć pokrycie w rzeczywistości?
Czytaj więcej
Ubezpieczenie to produkt bardzo elastyczny pod względem ceny, więc powiedzieć o nim, że jest wyłącznie drogi lub tani, będzie mijało się z prawdą. Sprawdzimy, od jakich czynników zależy miesięczny koszt ochrony życia i zdrowia, tak aby polisa była dostępna dla wszystkich i na każdą kieszeń.
Czytaj więcej
Mogłoby się wydawać, że zakupienie polisy na życie to łatwa i prosta sprawa. Owszem, w dobie Internetu możemy liczyć na wiele uproszczeń, fachową pomoc, poradniki, fora tematyczne czy inne źródła informacji. Jednak sieć wirtualna to także informacyjny gąszcz, w który łatwo się pogubić. W odnalezieniu rozwiązania pomocne będą odpowiednie narzędzia.
Czytaj więcej
Polisa życiowa jest takim produktem, którego posiadanie przydaje się w każdym wieku. Dlatego oferta popularnych „życiówek” jest skierowana zarówno do dzieci od chwili narodzin, jak i uczniów, rodziców czy osób starszych. Także studenci mogą wybrać coś dla siebie spomiędzy paru ubezpieczeniowych opcji.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2019