Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Polisa na życie może zapewnić nam ochronę na okres, jaki jest dla nas najbardziej korzystny. Takim rozwiązaniem może być długoterminowe ubezpieczenie na życie, które oprócz ochrony może zapewnić również oszczędzanie oraz inwestowanie. Składka miesięczna za ubezpieczenie, które pozwala gromadzić lub pomnażać kapitał, wynosi już od 70 złotych miesięcznie. Sprawdzamy, jakie możliwości mamy do wyboru w przypadku długoterminowych ubezpieczeń na życie.
Czytaj więcej

O co pytać agenta ubezpieczeniowego?

Data aktualizacji: 31 STY 2023
Jak uniknąć zakupu ubezpieczenia, które nie będzie spełniało naszych oczekiwań? Zanim podpiszemy umowę, możemy o wszystkich szczegółach porozmawiać z agentem ubezpieczeniowym. Warto wiedzieć o co zapytać, na które fragmenty umowy zwracać szczególną uwagę oraz o co nas może zapytać doradca. W ten sposób dobrze wykorzystamy czas spotkania z agentem i na przyszłość unikniemy produktu, który nie będzie nas satysfakcjonował. Zobacz w naszym artykule o co pytać agenta ubezpieczeniowego.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie szkolne NNW już od 25 zł

Data aktualizacji: 31 STY 2023
Polisa szkolna NNW może zapewnić dziecku wsparcie finansowe w sytuacji złamania, oparzenia czy pogryzienia przez zwierzęta. Zakres ochrony, jak i wysokość odszkodowania jest zależna od wybranej oferty – możemy zatem zapłacić około 50 zł rocznie, ale i składka może wynosić około 200 zł. Sprawdzamy, jakie możliwości oferują różne towarzystwa ubezpieczeniowe w 2023.
Czytaj więcej

Polisa na życie a śmierć samobójcza

Data aktualizacji: 31 STY 2023
Samobójstwa stanowią w Polsce bardzo poważny problem – według danych Komendy Głównej Policji więcej osób zginęło z powodu samobójstwa niż w wypadku drogowym. Czy istnieje jakaś polisa, która zabezpieczałaby rodzinę płatnika składek na wypadek śmierci w wyniku samobójstwa? Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu na życie w przypadku śmierci samobójczej. Sprawdzamy jak wygląda sprawa.
Czytaj więcej
Dziedziczenie środków z polisy na życie przebiega zgodnie z wolą ubezpieczonego – pieniądze otrzymują tzw. uposażeni, czyli osoby wskazane podczas podpisywania umowy. Kto może liczyć na świadczenie w sytuacji, gdy nie wskazano uposażonych? Komu przysługują pieniądze odziedziczone z polisy? Czy od tego typu darowizny należy odprowadzić podatek? Podpowiadamy.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie 4Life Direct pozwala uzyskać ochronę finansową w wielu różnych nieprzewidzianych sytuacjach. Ubezpieczyciel oferuje produkty, z którymi warto się zapoznać, by móc podjąć później dobrą i przemyślaną decyzję. Jakie warunki należy spełnić, aby z nich skorzystać? Sprawdzamy czy warto kupić ubezpieczenie 4life direct z myślą o najbliższych.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu