Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują nam różne warianty ochrony, a wśród nich są ubezpieczenia terminowe i bezterminowe. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Aby podjąć dobrą decyzję o zakupie jednej z polis, warto dowiedzieć się wcześniej na czym polegają oba rodzaje ubezpieczeń. Sprawdzamy, które ubezpieczenie może być dla nas najbardziej korzystne.
Czytaj więcejUbezpieczenie grupowe kojarzy się nie bez powodu z miejscem pracy. To pracodawca oferuje możliwość zakupu takiej polisy i pośredniczy między pracownikiem a ubezpieczycielem. Sprawdzamy, jak to wygląda sprawa w przypadku otwartych ubezpieczeń na życie.
Czytaj więcejUszczerbek na zdrowiu, jakim jest złamana kość śródstopia może stanowić podstawę do otrzymania odszkodowania z polisy na życie. Warunkiem jest posiadanie odpowiedniego zakresu ochrony.
Czytaj więcejKupując ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu możesz liczyć na odszkodowanie za pobyt w szpitalu. Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu zapewnia świadczenie w wysokości od 100 do nawet 500 złotych za każdy dzień hospitalizacji. Na czym dokładnie polega ochrona w ubezpieczeniu na wypadek pobytu w szpitalu? Jak uzyskać świadczenie za pobyt w szpitalu? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.
Czytaj więcejOpcja zakupu ubezpieczenia na życie dostępna w placówkach Poczty Polskiej może wydać się nietypowa, jednak jest coraz częściej wybierana przez klientów poszukujących prostoty i wygody. W tym artykule przyjrzymy się bliżej propozycji Poczty Polskiej w zakresie ubezpieczeń na życie, zastanowimy się nad ich plusami i minusami oraz odpowiemy na pytanie, czy warto skorzystać z tego rozwiązania.
Czytaj więcejOdszkodowanie za szwy jest wypłacane, gdy doszło do przerwania ciągłości powłok i konieczna okazuje się interwencja lekarza chirurga. Ile można dostać odszkodowania za szwy? Jak wygląda wypłata odszkodowania za szwy w różnych firmach ubezpieczeniowych?
Czytaj więcej