Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 18 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Rankingubezpieczennazycie.pl
Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55

Korzyści

  • Wszystkie ubezpieczenia na życie w jednym miejscu
  • Szybko i łatwo porównasz ubezpieczenia na życie dostępne na rynku

Wiarygodność

  • Pierwszy niezależny ranking ubezpieczeń na życie
  • Stworzony przez specjalistów ds. ubezpieczeń największego portalu Ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

  • Zebrane dane będą wykorzystane przez specjalistę wpisanego do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego
  • Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez GIODO

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.
Pracownik firmy z branży budowlanej ulega wypadkowi podczas wykonywania czynności zawodowych. Ponieważ zakład pracy wykupił zatrudnionym polisę grupową, z tego tytułu poszkodowany otrzyma świadczenie. A co, jeśli dodatkowo opłacał składki z indywidualnego ubezpieczenia na życie? Które świadczenie mu przysługuje?
Czytaj więcej
Mogłoby się wydawać, że zakup polisy na życie przez osobę bezrobotną jest nie do końca rozsądne. Przecież ubezpieczenie na życie generuje dodatkowe płatności, które obciążają finansowo, co dla osoby nieposiadającej stałego zatrudnienia może być kłopotliwe z finansowego punktu widzenia.
Czytaj więcej
Przechodząc kolejne etapy życia, oczekujemy konkretnych rozwiązań – szczególnie w trudnych sytuacjach jest nam potrzebna pomoc finansowa i nie zawsze możemy na nią liczyć. Dlatego, aby móc cieszyć się w pełni życiem, warto wcześniej zainwestować we własne bezpieczeństwo.
Czytaj więcej
W dzisiejszych czasach na zakup ubezpieczenia na życie możemy zdecydować się w dowolnym momencie życia. Dawniej towarzystwa ubezpieczeniowe stosowały ograniczenia wiekowe. Dzisiaj właściwie nawet osobom starszym uda się znaleźć ofertę dedykowaną ich potrzebom.
Czytaj więcej
Gdy planujemy swoją przyszłość, zazwyczaj widzimy w niej nowe mieszkanie lub dom, dzieci, podróże do dalekich miejsc, dobry samochód. Pracujemy i chcemy sobie i najbliższym zapewnić dobrobyt, nic więc w tym dziwnego, że przyszłość jawi nam się w jasnych barwach. W tych wizjach przeważnie nie pojawiają się choroby, kalectwo, wypadki ani śmierć. I to zdecydowanie jest nasz błąd.
Czytaj więcej
Przy zakupie polisy na życie, zaczynamy zastanawiać się najbliższymi osobami. Zatroszczyliśmy się o własną przyszłość, ale mamy również na uwadze przyszłość naszych rodziców i dziadków. Zdarza się, że wielu z nich uważa, że na zakup ubezpieczenia w ich wieku jest już za późno i nie przyniesie żadnych korzyści. Nic bardziej mylnego.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2019