Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Koronawirus a ubezpieczenie na życie - co warto wiedzieć?

11 SIE 2020
Data aktualizacji: 19 LIS 2020
Wprowadzenie skutecznego leczenia i ochrony przed koronawirusem jest już coraz bliżej, ale wciąż przybywa osób zakażonych oraz zgonów wynikających z zarażenia. Warto wiedzieć, jakie zdarzenia związane z pandemią mogą być podstawą do otrzymania odszkodowania w ramach polisy na życie.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie lekowe - na czym polega?

30 LIP 2020
Data aktualizacji: 26 PAŹ 2020
Leczenie w Polsce, bez względu na to, czego ono dotyczy, bywa naprawdę kosztowne. Możemy jednak sprawić, że za leki, które są nam potrzebne, zapłacimy mniej. Umożliwi nam to odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne.
Czytaj więcej
Jednym z najważniejszych zadań przy wyborze ubezpieczenia na życie, jest wybór sumy, na jaką chcemy się ubezpieczyć. Decyzja tylko pozornie wydawać się może prosta, jednak bardzo łatwo o źle dopasowaną umowę. Jak zatem wycenić nasze życie i zdrowie?
Czytaj więcej

Kogo można uposażyć w polisie na życie?

24 LIP 2020
Data aktualizacji: 26 PAŹ 2020
W sytuacji, gdy umiera bliska nam osoba, możemy otrzymać świadczenia z tytułu ubezpieczenia na życie. Takie odszkodowanie przysługuje jednak określonym osobom, dlatego warto wiedzieć – komu się ono należy oraz w jakiej części.
Czytaj więcej

Trwały uszczerbek na zdrowiu - jak ocenić?

25 CZE 2020
Data aktualizacji: 30 MAJ 2022
Ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu zapewnia wsparcie finansowe w przypadku wystąpienia trudności zdrowotnych w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na wypadek poddania się operacji chirurgicznej

17 CZE 2020
Data aktualizacji: 31 MAJ 2022
Podstawowa ochrona w polisie na życie może być rozszerzona na kilka sposobów. Jednym z nich jest ochrona na wypadek operacji chirurgicznej. Taka opcja pozwoli nam otrzymać odszkodowanie z tytułu zabiegu, co wynagrodzi nasze niedogodności, a także pozwoli szybciej wrócić do pełni zdrowia.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu