Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Udar mózgu a polisa na życie - co warto wiedzieć?

17 GRU 2020
Data aktualizacji: 17 GRU 2020
W Polsce co roku umiera blisko 30 tys. osób z powodu udaru mózgu. Standardowe ubezpieczenie na życie gwarantuje zabezpieczenie finansowe na wypadek śmierci ubezpieczonego. Jednak zakres ochrony można odpowiednio rozszerzyć – w tym również na wypadek zdiagnozowania udaru mózgu.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na wypadek cukrzycy

02 GRU 2020
Data aktualizacji: 09 GRU 2020
Planując zakup ubezpieczenia, warto zastanowić się na jakie sytuacje chcemy się zabezpieczyć. Może to być zabezpieczenie finansowe dla naszych bliskich na wypadek nagłej śmierci, ochrona na wypadek pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania ale również na wypadek zdiagnozowania cukrzycy.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie bezskładkowe - na czym polega?

01 GRU 2020
Data aktualizacji: 14 STY 2022
Decydujemy się na zakup ubezpieczenia na życie, by w ten sposób zabezpieczyć przyszłość swoją oraz bliskich nam osób. Jednak podczas trwania umowy ubezpieczeniowej może spotkać nas wiele nieprzewidzianych okoliczności. Jedną z nich może być brak możliwości opłacania regularnej składki.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie po zawale serca - czy można kupić?

26 LIS 2020
Data aktualizacji: 04 GRU 2020
Co w sytuacji, gdy przeszliśmy już zawał serca, a chcemy zawrzeć umowę polisy na życie? Czy ubezpieczyciel ma prawo odmówić nam sprzedaży polisy albo zawyżyć składkę? Sprawdzamy te i inne informacje związane z poważnym zachorowaniem przyszłego ubezpieczonego.
Czytaj więcej

Dziecięce porażenie mózgowe a ubezpieczenie

05 LIS 2020
Data aktualizacji: 05 LIS 2020
Zarówno urodzenie dziecka, jak i jego poważne zachorowanie stanowi podstawę do otrzymania świadczenia z ubezpieczenia na życie. Jeśli planujemy powiększenie rodziny lub już posiadamy dzieci – takie rozwiązanie może chronić nas finansowo w różnych sytuacjach, jak dziecięce porażenie mózgowe.
Czytaj więcej

Ochrona tymczasowa w ubezpieczeniu na życie

30 PAŹ 2020
Data aktualizacji: 04 GRU 2020
Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują nam wiele możliwości ochrony do wyboru. Jedną z dostępnych dla nas opcji jest ochrona tymczasowa. Musimy jednak pamiętać, że jest to ochrona na ściśle określonych zasadach.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu