Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.

Warta ubezpieczenie grupowe - czy warto?

31 PAŹ 2018
Data aktualizacji: 14 STY 2020
Nie dla każdego zakup ubezpieczenia na życie to łatwa decyzja. Dzieje się tak, ponieważ polisa wymaga wieloletniego zobowiązania finansowego – umowy podpisywane są na 5, 10 czy nawet 30 lat i wymagają regularnych składek. W przypadku ubezpieczeń grupowych umowa trwa krócej, a opłaceniem składki w terminie nie musimy się martwić.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie szkolne Interrisk - analiza oferty

30 PAŹ 2018
Data aktualizacji: 14 STY 2020
Ubezpieczenie na życie dla dziecka można kupić w dowolnym momencie, nawet jeśli rozpoczął się już rok szkolny. Takie właśnie szkolne NNW oferuje Interrisk. Sprawdzamy dostępne warianty polisy, zakres ochrony i kwoty odszkodowania za chorobę czy nieszczęśliwy wypadek.
Czytaj więcej

Wypłata z ubezpieczenia na życie w PZU

28 WRZ 2018
Data aktualizacji: 26 CZE 2020
Decydujący w wyborze ubezpieczenia na życie jest zakres ochrony. Im szerszy, tym większa szansa na otrzymanie świadczenia. Sprawdzamy, co oferuje PZU w umowach dodatkowych i kiedy można liczyć na wypłatę pieniędzy w ramach odszkodowania.
Czytaj więcej
Zakup ubezpieczenia na życie jeszcze nigdy nie był tak prosty. Dzisiaj, oprócz placówki towarzystwa ubezpieczeniowego, możemy dokonać zakupu wielu innych miejscach, jak bank, poczta, porównywarka czy aplikacja mobilna.
Czytaj więcej

Gdzie najlepiej kupić ubezpieczenie na życie w Warszawie?

24 SIE 2018
Data aktualizacji: 14 STY 2020
To, gdzie kupimy polisę na życie ma znaczenie dla wysokości płaconej składki. Jest to czynnik równie ważny jak liczba umów dodatkowych do podstawy, wysokość odszkodowania czy liczba wyłączeń odpowiedzialności. Mieszkańcy Warszawy mają do wyboru kilka możliwości zawiązanych z zakupem popularnej „życiówki”.
Czytaj więcej

Allianz: ubezpieczenie grupowe - czy warto kupić polisę?

20 SIE 2018
Data aktualizacji: 14 STY 2020
Firmy zatrudniające dużą liczbę pracowników zawierają umowę z towarzystwem ubezpieczeniowym w ramach polis grupowych. Dla wielu pracowników to bardzo dogodne rozwiązanie, dla pracodawcy również jest to dobry krok, bo pracownik, który może liczyć na takie możliwości w pracy – dłużej zostanie w firmie.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020