Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania

19 SIE 2020
Data aktualizacji: 26 PAŹ 2020
Wśród najczęściej występujących poważnych zachorowań możemy wymienić zawał serca, udar mózgu czy nowotwór. Ich zdiagnozowanie może przynieść nam spore odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia na życie. Dzięki temu możemy zyskać środki na kosztowne leczenie czy rehabilitację.
Czytaj więcej

Koronawirus a ubezpieczenie na życie - co warto wiedzieć?

11 SIE 2020
Data aktualizacji: 19 LIS 2020
Wprowadzenie skutecznego leczenia i ochrony przed koronawirusem jest już coraz bliżej, ale wciąż przybywa osób zakażonych oraz zgonów wynikających z zarażenia. Warto wiedzieć, jakie zdarzenia związane z pandemią mogą być podstawą do otrzymania odszkodowania w ramach polisy na życie.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie lekowe - na czym polega?

30 LIP 2020
Data aktualizacji: 26 PAŹ 2020
Leczenie w Polsce, bez względu na to, czego ono dotyczy, bywa naprawdę kosztowne. Możemy jednak sprawić, że za leki, które są nam potrzebne, zapłacimy mniej. Umożliwi nam to odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne.
Czytaj więcej
Polisa na życie powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb ubezpieczonego. Dotyczy to również sumy ubezpieczenia, której zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego odszkodowania, przy czym wysokość składki miesięcznej nie powinna obciążać budżetu.
Czytaj więcej

Kogo można uposażyć w polisie na życie?

24 LIP 2020
Data aktualizacji: 26 PAŹ 2020
W sytuacji, gdy umiera bliska nam osoba, możemy otrzymać świadczenia z tytułu ubezpieczenia na życie. Takie odszkodowanie przysługuje jednak określonym osobom, dlatego warto wiedzieć – komu się ono należy oraz w jakiej części.
Czytaj więcej

Trwały uszczerbek na zdrowiu - jak ocenić?

25 CZE 2020
Data aktualizacji: 30 MAJ 2022
Ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu zapewnia wsparcie finansowe w przypadku wystąpienia trudności zdrowotnych w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu