Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie na życie w Poznaniu, tak jak w każdym innym dużym mieście, zapewnia szeroką ochronę, zarówno dla płatnika składek, jak i jego bliskich. W przypadku określonych zdarzeń TU zobowiązuje się do wypłaty wysokiego odszkodowania, które można przeznaczyć na dowolny cel. Nasi eksperci sprawdzili, gdzie mieszkańcy Poznania mogą kupić tanio ubezpieczenie na życie.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Warszawie pozwala zabezpieczyć finansowo siebie oraz bliskich. Jeśli dojdzie do wystąpienia zdarzenia określonego w umowie, ubezpieczyciel wypłaca wysokie odszkodowanie, które można przeznaczyć na dowolny cel. Sprawdzamy, gdzie można tanio kupić ubezpieczenie na życie dla mieszkańców Warszawy.
Czytaj więcej
Śmierć bliskiej osoby to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. To bardzo trudny czas, a dodatkowo może spaść na nas wiele formalności, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Zobacz co trzeba zrobić po śmierci bliskiej osoby krok po kroku.
Czytaj więcej

Warta ubezpieczenie grupowe - czy warto?

Data aktualizacji: 30 STY 2023
Ubezpieczenie grupowe to dla wielu osób bardzo korzystne rozwiązanie – szeroki zakres ochrony i składka miesięczna w okolicach 50 zł. Czy tak samo wygląda polisa grupowa w towarzystwie ubezpieczeniowym Warta? Zobacz dlaczego warto kupić ubezpieczenie grupowe w towarzystwie Warta.
Czytaj więcej
Ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym zapewnia wsparcie finansowe bliskim, a także pozwala na zainwestowanie części wpłacanej składki i pomnożenie posiadanych środków. Na co zwrócić uwagę przed zawarciem umowy ubezpieczenia z UFK? Gdzie kupić dobrą polisę z funduszem kapitałowym? Ile kosztuje polisa na życie z funduszem kapitałowym? Zobacz odpowiedź na te i inne pytania w naszym artykule.
Czytaj więcej
Odejście z pracy oprócz rozwiązania umowy, ma jeszcze inny ważny aspekt – zakończenie ubezpieczenia grupowego. Nie zawsze jednak te dwie rzeczy muszą się ze sobą łączyć, a ochronę można kontynuować, jednak na innych warunkach. Sprawdzamy jak wygląda kontynuacja polisy w PZU.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu