Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Jak wysokie odszkodowanie za złamany palec?

30 KWI 2020
Data aktualizacji: 02 CZE 2020
Jedni ubezpieczyciele wypłacają 1000 zł za złamanie samego kciuka, u innych kwota ta zależy od rodzaju palca i posiadanej sumy ubezpieczenia, a nawet lewej czy prawej ręki. Na przykładzie kilku różnych towarzystw sprawdzamy wysokość odszkodowania za uszkodzenie te części kończyny górnej.
Czytaj więcej

Ile można dostać odszkodowania za złamanie ręki?

28 KWI 2020
Data aktualizacji: 02 CZE 2020
Złamanie ręki jest możliwe w domu, w pracy czy na spacerze. Jeśli mamy odpowiednią polisę na życie, otrzymamy kilkaset złotych świadczenia. Gorzej, gdy złamanie powoduje dalsze komplikacje, jak pobyt w szpitalu czy długa rehabilitacja. Ale i za to ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie pod warunkiem, że wykupimy odpowiednie rozszerzenia.
Czytaj więcej
Różnice oraz możliwości, jakie oferują towarzystwa ubezpieczeniowe, warto porównać na przykładzie kilku gotowych produktów. Sprawdźmy zatem, co oferują grupy PZU, Concordia i TU Europa.
Czytaj więcej
Zakup ubezpieczenia na życie wiąże się z wypełnieniem formularza, który dotyczy naszego stanu zdrowia. Od wyniku takiej ankiety może zależeć cena naszej składki jak również to, czy w ogóle będziemy mogli kupić polisę. Ubezpieczyciel może odmówić nam zawarcia umowy.
Czytaj więcej

Ubezpieczenia na życie w Unum

28 LUT 2020
Data aktualizacji: 09 KWI 2020
Ochrona życia i zdrowia dla dzieci, dorosłych, emerytów i kredytobiorców. Z polisy na życie w Unum mogą skorzystać osoby, które ukończyły 3 miesiąc życia i nie mają więcej niż 75 lat. A do każdego z pakietów po kilka umów dodatkowych.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie NNW dla sportowców

12 LUT 2020
Data aktualizacji: 02 KWI 2020
Odszkodowanie za uraz podczas uprawiania sportu do 300 tysięcy złotych, ochrona sprzętu sportowego, a nawet ubezpieczenie rezygnacji z uczestnictwa w imprezach sportowych. Polisy na życie z myślą o osobach aktywnych oferują wiele, ale nie w każdej sytuacji i nie w każdej dziedzinie sportu.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2021 | Mapa serwisu