Blog ubezpieczeniowy

Podstawowa polisa na życie zapewnia wypłatę odszkodowania, gdy dojdzie do śmierci ubezpieczonego. W niewysokiej cenie możemy jednak taką ochronę rozszerzyć o inne zdarzenia – wypadki, poważne choroby czy powiększenie rodziny.
Czytaj więcej

Warta ubezpieczenie grupowe - czy warto?

Data aktualizacji: 29 CZE 2023
Ubezpieczenie grupowe to dla wielu osób bardzo korzystne rozwiązanie – szeroki zakres ochrony i składka miesięczna w okolicach 50 zł. Czy tak samo wygląda polisa grupowa w towarzystwie ubezpieczeniowym Warta? Zobacz dlaczego warto kupić ubezpieczenie grupowe w towarzystwie Warta.
Czytaj więcej
Zakup polisy na życie wiąże się z pewnym wydatkiem – to czy będzie on mniejszy czy większy zależy w dużym stopniu od nas samych. Sprawdzamy, na ile mamy wpływ na koszt składki ubezpieczeniowej i od czego ona zależy.
Czytaj więcej
Pracownicze ubezpieczenie grupowe jest to niedrogie ubezpieczenie, a składka pobierana jest z naszej pensji, dzięki czemu nie musimy pamiętać o regularnych płatnościach. Co to jest pracownicze ubezpieczenie grupowe? Jakie są plusy i minusy pracowniczych ubezpieczeń grupowych? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w naszym artykule.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie ma zapewnić wsparcie finansowe naszym bliskim, gdy nagle nas zabrakło. Ochrona może również obejmować inne zdarzenia – jak pobyt w szpitalu czy poważne zachorowanie. Aby ustalić ryzyko chorób oraz śmierci, ubezpieczyciel wymaga wypełnienia ankiety medycznej. Czy można kupić ubezpieczenie na życie bez ankiety medycznej?
Czytaj więcej
Złamanie ręki to zdarzenie, które może stanowić podstawę do odszkodowania w polisie na życie. Wysokość świadczenia jest zależna od zakresu ochrony, rodzaju złamania oraz wysokości sumy ubezpieczenia. Sprawdzamy ile można dostać odszkodowania za złamanie ręki w różnych firmach ubezpieczeniowych.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu