Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 18 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Rankingubezpieczennazycie.pl
Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55

Korzyści

  • Wszystkie ubezpieczenia na życie w jednym miejscu
  • Szybko i łatwo porównasz ubezpieczenia na życie dostępne na rynku

Wiarygodność

  • Pierwszy niezależny ranking ubezpieczeń na życie
  • Stworzony przez specjalistów ds. ubezpieczeń największego portalu Ubezpieczenie.com.pl

Bezpieczeństwo

  • Zebrane dane będą wykorzystane przez specjalistę wpisanego do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego
  • Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez GIODO

Blog ubezpieczeniowy

Zapraszamy na nowinki, analizy i ciekawostki dotyczące ubezpieczeń na życie.
Internet zdominował zakupy w codziennym życiu większości osób, szczególnie młodych. W sieci można założyć konto bankowe czy zamówić obiad. Wydaje się, że zakup ubezpieczenia na życie również można załatwić online – jednak tutaj sprawa ma się nieco inaczej.
Czytaj więcej
Wykrycie raka w późnej fazie, czyli zazwyczaj wtedy, gdy zaczynamy odczuwać jego obecność, zdecydowanie zmniejsza prawdopodobieństwo wyleczenia. Wtedy wielu osobom nie udaje się pokonać choroby, dlatego tak ważne są regularne i okresowe badania. Jednak zawsze możemy się ubezpieczyć na wypadek poważnego zachorowania, do którego zaliczany jest też nowotwór złośliwy.
Czytaj więcej
Decydując się na dziecko musimy posiadać świadomość, że to od nas będzie zależeć jego przyszłość. Bierzemy odpowiedzialność za to kim się stanie i jak przyczyni się dla społeczeństwa. Posiadanie potomstwa nadaje sens naszemu życiu, pozwala na przekazanie rodzinnych tradycji, wiąże się jednak z dużymi wydatkami. Centrum im. Adama Smitha w swoich badaniach oszacowała średni koszt utrzymania dziecka do 19 roku życia. W Polsce kwota ta wynosi 176-190 tys. zł. Oczywiście jest uzależniona od warunków bytowych oraz liczby potomstwa. Każde kolejne dziecko będzie wymagało mniejszych kosztów.
Czytaj więcej
Nowotwór jest jedną z najbardziej inwazyjnych chorób współczesnej cywilizacji. W przypadku wykrycia złośliwej choroby nowotworowej czeka nas zazwyczaj kosztowne leczenie. Tymczasem ochrona może polegać też na niwelowaniu skutków zaistniałych zdarzeń z tytułu polisy ubezpieczeniowej.
Czytaj więcej
Polisy na życie dają nam bezcenne poczucie bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju, zapewniając ochronę na wypadek przykrych i nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Wybór ubezpieczyciela, który będzie dla Ciebie rzetelnym i wiarygodnym partnerem, jest szalenie istotną kwestią, którą należy dokładnie przeanalizować. Aby wziąć pod lupę wszystkich ubezpieczycieli, powinieneś wnikliwie zapoznać się z ratingami, które w jasny i przejrzysty sposób oceniają wiarygodność danych firm ubezpieczeniowych.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2019