Warta dla Ciebie i Rodziny (Warta Życie)

Warta dla Ciebie i Rodziny (Warta Życie)

Program Ubezpieczeń Warta dla Ciebie i Rodziny jest bardzo opłacalnym produktem ubezpieczeniowym na rynku, ponieważ wysokość składki ubezpieczenia jest niezależna od wieku ani płci, a tylko od wybranego zakresu ubezpieczenia. Oznacza to, że 60-latek może zapłacić tyle samo za ubezpieczenie co 40-latek, nie martwiąc się o zwyżki z tytułu osiągnięcia podeszłego wieku.

Porównaj ceny

Warta proponuje comiesięczną płatność za ubezpieczenie na życie. Minimalna składka ubezpieczenia to 33 zł, maksymalna – 115 zł przy wybraniu najszerszego zakresu ochrony – wariantu Życie i Zdrowie Rodziny. Warta oferuje klientom bogaty przekrój ubezpieczeń, dzięki czemu elastyczne skonstruowanie dopasowanej oferty nie jest wcale trudne! Klient Warty może objąć swoim ubezpieczeniem najbliższą rodzinę na wypadek niespodziewanych zdarzeń losowych oraz poważnych chorób.

Osobą ubezpieczoną może zostać klient, który ukończył 18. rok życia, ale nie ukończył 67. roku życia, natomiast ochrona ubezpieczenia może trwać do najbliższej rocznicy podpisania umowy pod dniu, w którym ubezpieczony skończył 67 lat.

Zakresy ochrony są dostępne w wersji podstawowej, Plus oraz Premium. Dostępne pakiety ubezpieczeniowe to:

  • Twoje Życie – zapewnia wypłatę odszkodowania rodzinie po śmierci osoby ubezpieczonej,
  • Twoje Życie i Zdrowie – zapewnia również wypłatę świadczenia pieniężnego w przypadku poważnego zachorowania osoby ubezpieczonej oraz jej pobytu w szpitalu,
  • Życie Rodziny – może objąć ochroną finansową życie rodziców, małżonka, teściów, dziecka osoby ubezpieczonej,
  • Życie i Zdrowie Rodziny – najszerszy zakres ochrony, który gwarantuje m.in. assistance medyczny oraz dzienne świadczenia szpitalne dla ubezpieczonego oraz jego rodziny.

Źródło: Warta

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.04

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (8)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij
Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Jk

2020-05-25 18:05:34

Fajnie się pisze i obiecuję w pisaniu mówieniu dokąd się źyje i opłaca a po śmierci daleka droga do wypłaty świadczenia nie wystarczy akt zgonu wola się opisy ze szpitala co sa dla rodziny a wolę się karty zgonu przedstawiane do urzędu i wystawienie aktu zgonu .Śmieją się z tego lekarze ze nic innego w karcie zgonu nie ma to samo co akcie zgonu .Osoba uposarzona na polisie jest też wskazane za świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu i za śmierć matki zmarłego 4 miesiące wcześniej .Wołanie testamentu od uposarzonych jest śmieszne .A czy ubezpieczyciel ma prawo do dziedziczenia nie wypłaconego świadczenia za życia zmarłego które mu się prawnie należało z polisy .

Matrix

2020-07-04 21:14:27

Warta to okropni ***. Odradzam.

bogusia

2021-04-30 22:40:06

okroni ,najgorsza instytucja uwazajcie ,sami zrywaja umowy jezeli niestety cos nam sie stanie

P

2021-08-12 22:29:19

Przez całe życie miałem styczność z kilkoma ubezpieczycielami i wszystkie zdarzenia wspominam bezproblemowo, oprócz jednego - tego związanego z Wartą. Zgłosiłem zalanie mieszkania z winy Podwykonawcy (mieszkanie z rynku pierwotnego, gwarancja). Wysłałem wszystkie potrzebne dokumenty ze swojej strony, następnie przyjechał rzeczoznawca z Warty - wykonał zdjęcia, pomierzył zalanie, spisał protokół. Później, po dwóch tygodniach od oględzin, otrzymałem pismo od Warty. Poinformowali mnie, że nie mogą wypłacić odszkodowania, bo brakuje im oświadczenia sprawcy (ubezpieczonego) i że to ja mam zadbać o to, żeby sprawca je złożył (mimo że wysłali osobne pismo do sprawcy i żądali w nim takiego oświadczenia!). Mimo absurdu sytuacji, załatwiłem oświadczenie od sprawcy we wszelkich możliwych formach. Wszystko po to, żeby po otrzymaniu oświadczenia stwierdzili, że szkodę wyceniono na 740 zł, a wartość regresu o który pomniejszają kwotę odszkodowania to 1000 zł, w związku z tym odmawiają wypłaty odszkodowania. ODRADZAM KORZYSTANIE Z JAKICHKOLWIEK USŁUG TEJ FIRMY! TO KARMIENIE NIEKOMPETENTNYCH LUDZI I PO TRZYKROĆ STRATA CZASU! Z takim absurdem nie spotkałem się, jak żyję.

Darek

2023-02-27 12:25:40

Warta odmówiła mi wypłacenia odszkodowania z polisy na zycie za operacje przepukliny. Napisali ze Operacja w Czechach nie obejmuje Moja polisa . Ciekawe. To nie koniec walki o odszkodowanie za Moje zdrowie

Odpowiedź Redakcji

2023-03-02 09:24:25

W takiej sytuacji proszę zwrócić się do Rzecznika Finansowego. Proszę sprawdzić dokładnie treść umowy z ubezpieczycielem. W umowie dodatkowej związanej z operacją chirurgiczną ubezpieczyciel może precyzować, że ochrona dotyczy wyłącznie zabiegów na terenie RP.

Aneta

2023-08-09 18:06:15

Choruje na toczeń układowo rumieniowaty z wieloma współistniejącym chorobami . Stan zdrowia jest obecnie ciężki podawany mam endoxan a dostałam odmowę wypłaty za leczenie specjalistyczne . Więc Warta nie stosuje się do zasad wypłat za w/w świadczenie ( ciężko uzyskać wypłatę nawet za złamanie )

Odpowiedź Redakcji

2023-08-23 14:11:00

Można spróbować odwołać się od decyzji ubezpieczyciela. Jeśli w tej sytuacji ponownie stwierdzona zostanie odmowa - można zgłosić się o pomoc do Rzecznika Finansowego.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu