Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 12 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Porównaj oferty »

Warta dla Ciebie i Rodziny (Warta Życie)

Warta dla Ciebie i Rodziny (Warta Życie)

Program Ubezpieczeń Warta dla Ciebie i Rodziny jest bardzo opłacalnym produktem ubezpieczeniowym na rynku, ponieważ wysokość składki ubezpieczenia jest niezależna od wieku ani płci, a tylko od wybranego zakresu ubezpieczenia. Oznacza to, że 60-latek może zapłacić tyle samo za ubezpieczenie co 40-latek, nie martwiąc się o zwyżki z tytułu osiągnięcia podeszłego wieku.

Porównaj ceny

Warta proponuje comiesięczną płatność za ubezpieczenie na życie. Minimalna składka ubezpieczenia to 33 zł, maksymalna – 115 zł przy wybraniu najszerszego zakresu ochrony – wariantu Życie i Zdrowie Rodziny. Warta oferuje klientom bogaty przekrój ubezpieczeń, dzięki czemu elastyczne skonstruowanie dopasowanej oferty nie jest wcale trudne! Klient Warty może objąć swoim ubezpieczeniem najbliższą rodzinę na wypadek niespodziewanych zdarzeń losowych oraz poważnych chorób.

Osobą ubezpieczoną może zostać klient, który ukończył 18. rok życia, ale nie ukończył 67. roku życia, natomiast ochrona ubezpieczenia może trwać do najbliższej rocznicy podpisania umowy pod dniu, w którym ubezpieczony skończył 67 lat.

Zakresy ochrony są dostępne w wersji podstawowej, Plus oraz Premium. Dostępne pakiety ubezpieczeniowe to:

  • Twoje Życie – zapewnia wypłatę odszkodowania rodzinie po śmierci osoby ubezpieczonej,
  • Twoje Życie i Zdrowie – zapewnia również wypłatę świadczenia pieniężnego w przypadku poważnego zachorowania osoby ubezpieczonej oraz jej pobytu w szpitalu,
  • Życie Rodziny – może objąć ochroną finansową życie rodziców, małżonka, teściów, dziecka osoby ubezpieczonej,
  • Życie i Zdrowie Rodziny – najszerszy zakres ochrony, który gwarantuje m.in. assistance medyczny oraz dzienne świadczenia szpitalne dla ubezpieczonego oraz jego rodziny.

Źródło: Warta

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.09

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (2)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Jk

2020-05-25 18:05:34

Fajnie się pisze i obiecuję w pisaniu mówieniu dokąd się źyje i opłaca a po śmierci daleka droga do wypłaty świadczenia nie wystarczy akt zgonu wola się opisy ze szpitala co sa dla rodziny a wolę się karty zgonu przedstawiane do urzędu i wystawienie aktu zgonu .Śmieją się z tego lekarze ze nic innego w karcie zgonu nie ma to samo co akcie zgonu .Osoba uposarzona na polisie jest też wskazane za świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu i za śmierć matki zmarłego 4 miesiące wcześniej .Wołanie testamentu od uposarzonych jest śmieszne .A czy ubezpieczyciel ma prawo do dziedziczenia nie wypłaconego świadczenia za życia zmarłego które mu się prawnie należało z polisy .

Matrix

2020-07-04 21:14:27

Warta to okropni ***. Odradzam.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020