NNLife TUnŻiR S.A.

NNLife TUnŻiR S.A.

NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. jest spółką z Grupy NN. 

W Polsce Grupa NN działa jako Nationale-Nederlanden, jeden z liderów polskiego rynku ubezpieczeń na życie, a także pierwszy i największy w Polsce fundusz emerytalny, który zarządza aktywami przekraczającymi 50 mld zł.

Od 1990 roku agenci i pracownicy NNLife TUnŻiR S.A. dbają o najlepszą ofertę ubezpieczeniową na życie, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne, są blisko klientów, dbając o ich interesy i potrzeby. W 2021 roku firma wypłaciła klientom lub ich bliskim ponad 855 mln zł świadczeń brutto.

Misją NNLife TUnŻiR S.A. jest pomagać ludziom czuć się bezpiecznie. Jest ona realizowana wobec klientów, pracowników, lokalnych społeczności i środowiska naturalnego. Towarzystwo współpracuje z fundacjami i organizacjami społecznymi, a jego pracownicy angażują się w wolontariat.

W ubezpieczeniach na życie firma oferuje szeroki zakres ochrony i atrakcyjne zniżki. Zadanie agentów polega na dopasowaniu składki, zakresu i sumy ubezpieczenia oraz czasu ochrony do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta.

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 3.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij
Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu