Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Gwarancja Jutra NNLife TUnŻiR S.A.

Gwarancja Jutra NNLife TUnŻiR S.A.

Gwarancja Jutra to połączenie ochrony z oszczędzaniem. Składka jest stała przez cały okres umowy, a jeśli jest opłacana za rok z góry, ubezpieczyciel nalicza 5% zniżki. Po zakończeniu umowy otrzymamy wcześniej ustaloną kwotę oraz bonus w postaci dodatkowego świadczenia, tzw. dożycie.

W tej polisie dostępnych jest kilkanaście umów dodatkowych – m.in. pobyt w szpitalu, wsparcie w poważnej chorobie, diagnoza nowotworu, konsultacja medyczna, następstwa nieszczęśliwych wypadków, ochrona dla dziecka w razie jego choroby lub wypadku.

Dodatkowo do wybranych umów dodatkowych, przy wyższych sumach ubezpieczenia, klient ma możliwość skorzystania bezpłatnie z dedykowanych pakietów assistance, np. w ramach Pakietu Rehabilitacyjnego Assistance zostaną zorganizowane i pokryte do 5 000 zł koszty usług takich jak m.in. rehabilitacja, zakup lub wypożyczenie oraz dostarczenie sprzętu rehabilitacyjnego.

Wyłączenia odpowiedzialności NNLife TUnŻiR S.A.


Szczegółowe wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności NNLife TUnŻiR S.A. z tytułu umowy są wymienione w ogólnych warunkach ubezpieczenia.


Kilka słów o NNLife TUnŻiR S.A.

NNLife TUnŻiR S.A. działa w Polsce już od 1990 roku. Osobom chcącym się ubezpieczyć, Towarzystwo oferuje pełen zakres produktów i usług ubezpieczeniowych dostępnych przez liczne kanały dystrybucji. W ofercie znajdziemy ubezpieczenia na życie, zdrowotne, wypadkowe, oszczędnościowe, emerytalne.

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.10

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu