Ubezpieczenie NNW (Nationale Nederlanden)

Ubezpieczenie NNW (Nationale Nederlanden)

Ubezpieczenie NNW (Nationale Nederlanden)

To produkt, który pozwala na zabezpieczenie życia i zdrowia całej rodziny. Polisa dobierana jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Ubezpieczenie NNW chroni finansowo od następstw nieszczęśliwych wypadków, jak:

 • złamanie,

 • uraz głowy,

 • koszty leczenia,

 • koszty rehabilitacji.

 

Umowa ubezpieczenia

Polisa na życie uwzględniająca nieszczęśliwe wypadki może być zawarta w różnych konfiguracjach z wieloma rozszerzeniami. Przykładowym rozwiązaniem jest ubezpieczenie na okres co najmniej 5 lat dla osoby w wieku od 18 do 70 lat. Składka w takiej umowie może być opłacana z częstotliwością miesięczną, kwartalną, półroczną lub roczną.Zwrot kosztów za leczenie

Posiadający pakiet NNW w Nationale-Nederlanden może liczyć na wysokie kwoty odszkodowania, które zależą od rodzaju udzielanego świadczenia. Przedstawione poniżej wartości pieniężne są maksymalnymi:

 • 40 000 zł za operację,

 • 600 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu,

 • 600 zł za każdy dzień rekonwalescencji poza szpitalem,

 • 1200 zł na leki po opuszczeniu szpitala.

Świadczenie za pobyt w szpitalu jest uwarunkowane pobytem minimum 3-dniowym. Z kolei za leczenie szpitalne dłuższe niż 14 dni ubezpieczony otrzymuje dodatkowo jednorazową premię w wysokości 2000 zł.

 

Kilka słów o Nationale-Nederlanden

Towarzystwo ubezpieczeniowe Nationale-Nederlanden wywodzi się z Holandii, a na polskim rynku zadebiutowało w 1994 roku jeszcze pod nazwą ING Życie. Grupa obsługuje aktualnie ponad pół miliona klientów. Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A. jest częścią NN Group N.V., spółki notowanej na giełdzie w Amsterdamie, która powstała w wyniku długofalowej strategii oddzielania części Grupy NN związanej z ubezpieczeniami od części biznesu związanej z bankami.

 

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.11

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij
Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu