Strażnik Przyszłości (Nationale Nederlanden)

Strażnik Przyszłości (Nationale Nederlanden)

Strażnik Przyszłości (Nationale Nederlanden)

Oferta została stworzona z myślą o ubezpieczonych posiadających dzieci, którzy chcą zapewnić najmłodszym członkom rodziny ochronę ubezpieczeniową oraz środki na start w dorosłe życie. Nationale-Naderlanden gwarantuje 100% ochrony zgromadzonego kapitału z możliwością wypracowania specjalnej rocznej premii.

Ubezpieczone dziecko w momencie przystępowania do programu Strażnik Przyszłości musi znajdować się w przedziale wiekowym 1-18 lat.


Umowa ubezpieczenia

Pakiet „Strażnik Przyszłości” opiera się na umowie ochronno-inwestycyjnej „Sposób na Przyszłość”. Umowa jest skonstruowana w ten sposób, aby środki wpłacane przez ubezpieczonego były inwestowane w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe (UFK).

Drugi sposób finansowania składki nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym, jeśli ubezpieczony wybierze na cały okres umowy opcję gromadzenia oszczędności w funduszu UFK NN Gotówkowy.


Składka

Wysokość miesięcznej opłaty za ubezpieczenie w pakiecie „Strażnik Przyszłości” zależy od wpłacającego. Przy czym Nationale-Nederlanden, udzielając rocznej premii w wysokości maksymalnie 500 zł, ustala pułap składki ochronnej na poziomie 80 zł miesięcznie.

Częstotliwość opłacania składek wynosi miesiąc, kwartał, 6 miesięcy lub rok. Wysokość oraz częstotliwość opłacania składek są modyfikowane po uprzednim porozumieniu z Nationale-Nederlanden.


Umowy dodatkowe

Podstawowy zakres ochrony można rozszerzyć o inne zdarzenia, w wyniku których uposażone dziecko z pakietu Strażnik Przyszłości otrzyma środki finansowe.

Osoba ubezpieczona dysponuje 10 rozszerzeniami, z których każde zawiera poszczególne przypadki chorób i innych okoliczności: Pakiet Zdrowotny, Pakiet Wypadkowy, Pakiet Dziecięcy.

Ubezpieczony wpłacając regularnie składki zapewnia swojej rodzinie wsparcie finansowe w razie niespodziewanych zdarzeń losowych takich jak:

  • nieszczęśliwy wypadek,

  • śmierć,

  • poważna choroba,

  • pobyt w szpitalu,

  • operacja.

Wszystkie wymienione przypadki wiążą się z dodatkowymi kosztami, które nie tylko można otrzymać z polisy, ale również skorzystać z kilku zniżek oferowanych przez Nationale-Nederlanden.

Każda z umów dodatkowych jest zawierana na okres 5 lat.


Zniżki

Zakup jednego ze wspomnianych wyżej pakietów jest korzystny ze względu na możliwość zapłacenia niższej składki. W zależności od wybranego wariantu rabat wynosi od 5 do 15%.

Kolejną okazją do zaoszczędzenia na składce jest możliwość włączania lub wyłączania członków rodziny przez cały okres trwania umowy. Więcej osób przypisanych do ubezpieczenia wiąże się z zniżką w wysokości 10%, jeśli do polisy przystąpiły co najmniej 2 osoby.

Także sposób opłacania składek przynosi wymierne korzyści – finansując Pakiet Dziecięcy za rok z góry ubezpieczony otrzymuje 5% zniżki.


Kilka słów o Nationale Nederlanden

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. jest obecne na polskim rynku od 1994 roku. Spółka jest częścią NN Group N.V. i zajmuje się inicjowaniem działań, które mają na celu kształtowanie pozytywnych nawyków związanych z oszczędzaniem i lokowaniem środków finansowych. W Polsce ubezpieczyciel może się pochwalić ponad półmilionową grupą klientów.

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 3.33

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij
Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu