Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 12 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Porównaj oferty »

MetLife TUnŻiR S.A.

MetLife TUnŻiR S.A.

MetLife oferuje szeroki zakres ubezpieczeń na życie zarówno indywidualnych, jak i grupowych, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. W Polsce pierwsza spółka naszej grupy kapitałowej została utworzona w 1990 roku, pod nazwą Amplico Life.

Porównaj ceny ubezpieczeń

Grupa MetLife

MetLife powstał w 1868 roku. Poprzez swoje spółki zależne i stowarzyszone oferuje ubezpieczenia na życie, renty kapitałowe, świadczenia pracownicze i usługi zarządzania aktywami na całym świecie. Obsługuje około 100 milionów klientów, a także 90 firm z listy FORTUNE 100®. MetLife działa w niemal 50 krajach i zajmuje wiodącą pozycję na rynkach w USA, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Nagrody i osiągnięcia

  • Najbardziej Podziwiane Firmy na Świecie 2015, nr 1 w obszarze ubezpieczeń na życie i chorobowych Fortune Magazine
  • 100 Najlepszych Firm Odpowiedzialnych Społecznie 2015 Corporate Responsibility Magazine
  • Miejsce w pierwszej 20 w Zielonych Rankingach Newsweeka (w USA i na świecie)

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Powstała w 1976 roku Fundacja MetLife kontynuuje długoletnią tradycję zaangażowania społecznego firmy. Obecnie działa w skali globalnej, a jej misją jest rozpowszechnianie włączenia finansowego, czyli umożliwianie dostępu do wiedzy ekonomicznej i usług finansowych społecznościom na całym świecie.

W Polsce MetLife wspiera działania m.in. Fundacji Mam Marzenie, Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Fundacji "Porozumienie Bez Barier", Fundacji ZACZYN oraz Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich".

Zarząd składa się z: Prezesa Zarządu Łukasza Kalinowskiego, Członków Zarządu: Agaty Lem-Kulig, Piotra Szczepańskiego, Rafała Mikusińskiego, Małgorzaty Milczarek-Bukowskiej, Piotra Sztraucha oraz Piotra Twardokęsa.

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.05

Dziękujemy za oddanie głosu.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2019