Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 3 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Ochrona Jutra (Nationale Nederlanden)

Ochrona Jutra (Nationale Nederlanden)

Ochrona Jutra (Nationale Nederlanden)

Polisa na życie o charakterze ochronno-inwestycyjnym Ochrona Jutra powstała z myślą o Klientach, którzy wymagają od ubezpieczenia na życie znacznie więcej, czyli kompleksowych rozwiązań dla całej rodziny i atrakcyjnych możliwości lokowania posiadanego kapitału. Dzięki funkcji inwestycyjnej część składki trafia do ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych (UFK) – w każdej chwili ubezpieczony może wycofać zgromadzone środki bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.
 
Z produktem Ochrona Jutra ubezpieczony otrzymuje gwarancję świadczenia na wypadek różnych nieoczekiwanych zdarzeń dotyczących życia i zdrowia. Wariant polisy można samemu skomponować dopasowując sumę ubezpieczenia i wysokość składki do własnych potrzeb i oczekiwań.

Porównaj ceny
 

Umowa ubezpieczenia

Polisa Ochrona Jutra składa się z części podstawowej i tzw. rozszerzeń. Podstawę, obejmującą wypłatę świadczenia z tytułu śmierci ubezpieczonego, może wybrać osoba pełnoletnia aż do ukończenia 66 roku życia. Okres, w jakim umowa podstawowa będzie obowiązywała wynosi minimum 10 lat.
 

Składka

W ubezpieczeniach mieszanych na życie, do jakich zalicza się produkt Nationale-Nederlanden składka jest dzielona na dwie części. W przypadku Ochrony Jutra jest to część ochronna i część inwestycyjna.
 
Składka może być opłacana w różnej częstotliwości, ustalonej na początku zawierania umowy, ale z opcją zmiany. Do wyboru ubezpieczony ma kilka okresów: miesiąc, kwartał, półrocze i rok.
 
Wysokość samej składki również może być modyfikowana w trakcie trwania umowy, a proporcje między częścią ochronną i inwestycyjną zmieniane. Ubezpieczony zyskuje dostęp do inwestowanych środków i w każdej chwili jest w stanie reagować na sytuację finansową w UFK.
 

Umowy dodatkowe

Do posiadanej podstawy Nationale-Nederlanden proponuje skorzystanie z 3 wygodnych wariantów rozszerzenia: Na wszelki wypadek, Dla zdrowia i Dla dziecka. Każda z umów dodatkowych jest zawierana na okres przynajmniej 5 lat. Z umów dodatkowych mogą skorzystać osoby, które nie ukończyły 66 lat.
 
Rozszerzenie Na wszelki wypadek dotyczy m.in. pobytu w szpitalu po wypadku, rekonwalescencji , uszkodzenia ciała, trwałego inwalidztwa. Osobno wykupywane jest także zdarzenie jak śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku czy śmierć wskutek wypadku komunikacyjnego.
 
Umowy dodatkowe z pakietu Dla zdrowia obejmują zdiagnozowanie nowotworu, pobyt w szpitalu, poważne zachorowanie czy niezdolność do samodzielnego życia lub wykonywania pracy zarobkowej.
 
Osobno są też chronieni najmłodsi członkowie rodziny. W pakiecie Dla dziecka umowy dodatkowe są zawierane na wypadek poważnego zachorowania dziecka, pobytu w szpitalu lub operacji w skutek choroby, trwałego inwalidztwa czy operacji po wypadku.
 
Rozszerzenie dotyczy nie tylko umów, ale i liczby ubezpieczonych, których może być maksymalnie 10 osób. Mimo to Nationale-Nederlanden oferuje indywidualne kształtowanie polisy dla każdego członka ubezpieczonej rodziny łącznie z możliwością włączania i wyłączania współubezpieczonych przez cały czas trwania umowy.
 

Fundusze

Dzięki umowie inwestycyjnej polisa Ochrona Jutra pozwala gromadzić (i pomnażać) kapitał na przyszłość. Środki można wypłacać w dowolnym momencie bez opłat, jak również regularnie bądź nieregularnie dokonywać wpłat. Bezpłatne jest też zmienianie funduszy w przypadku przenoszenia środków pieniężnych.
 
Ochrona Jutra w dziedzinie inwestowania to nie tylko ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe i dzielenie wpłacanej składki na 2 części. Dzięki polisie ubezpieczony otrzymuje propozycję planu inwestycyjnego w oparciu o regularne wpłacanie składek na poczet, np. wakacji. W przypadku śmierci ubezpieczonego zgromadzone środki zostaną przyznane osobom uposażonym, a przy tym kwota ta będzie zwolniona od podatku od spadków i darowizn.

Porównaj ceny
 

Kilka słów o Nationale Nederlanden

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. jest obecne na polskim rynku od 1994 roku. Spółka jest częścią NN Group N.V. i zajmuje się inicjowaniem działań, które mają na celu kształtowanie pozytywnych nawyków związanych z oszczędzaniem i lokowaniem środków finansowych. W Polsce ubezpieczyciel może się pochwalić ponad półmilionową grupą klientów.

 

Źródło: Nationale-Nederlanden

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.16

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2021 | Mapa serwisu